Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά δε ξέρω τι γίνεται με τα out of stock, πάντως τα άμεσα διαθέσιμα όπως έχει ειπωθεί έρχονται πολύ γρήγορα 2-3 μέρες max...

 

Οι εντυπώσεις μου είναι πάνω κάτω αυτό που περίμενα, ένα φιλότιμο γυαλάκι κυρίως για 2ο πχ για την παραλία να μην σε πειράζει αν σου πέσουν, αν γρατζουνιστούν με την άμμο, αν βραχουν κλπ...

 

Είναι τέρμα ελαφριά, σαν ψεύτικα ή παιδικά νοιώθουν στο χέρι....

 

Αυτό που με χάλασε προσωπικά είναι ότι είναι πιο μικρά απ' ότι πίστευα... τόσο το μπροστινό μέρος στους φακούς (που μου αρέσει στα γυαλιά ηλίου να είναι λίγο πιο μεγάλο) όσο και ο σκελετός πίσω που πιάνει τσίμα τσίμα στα αυτιά (ας πούμε προσωπικά δε μπορώ να τα στερεώσω άνετα στο πάνω μέρος του κεφαλιού μου όπως κάνω με τα άλλα γυαλιά μου όταν μπαίνω σε σκοτεινό χώρο) και ότι το χρώμα του φακού ήταν φουλ πράσινο ενώ στη φωτογραφία φαίνεται κάπως πιο προς το γαλαζοπράσινο (πήρα emerald one) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τη σελίδα τους στο fb λένε από βδομάδα θα βγουν τα νέα μοντέλα.

 

Έχω την εντύπωση ότι αυτά που υπάρχουν τώρα (τα περισσότερα τουλάχιστον) είναι τα στάνταρ και υπάρχουν πάντα σχεδόν και μετά κάθε εποχή βγάζουν και κάποια καινούρια για λίγο καιρό τα οποία τα αποσύρουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω θα τα τσιμπησω , περιμενω τη νεα συλλογη...

 

@valerie εγω ρωτησα διαστασεις γιατι εχω κατι καρερα ιδιου στυλ. Νταξει δεν ειναι κ κανα ιδιαιτερο σχεδιο , περιεργο δηλαδη. Λιγο πολυ μπορεις να δοκιμασεις κατι αντιστοιχο... Κ αν δε σ αρεσουν καθολου τελικα & δε βρεις να τα δωσεις, εχασες 20€ δεν ειναι και τραγικο ποσο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πως παίρνετε ένα γυαλί που δεν έχετε δοκιμάσει;

 

Έχεις ένα δίκιο, ποτέ δεν αγοράζω ρούχα κλπ τέτοιου είδους πράγματα χωρίς δοκιμή πρώτα...

 

Απλά αυτά τα γυαλιά είναι ιδιαίτερα χαμηλού κόστους (οπότε η ενδεχόμενη ζημιά είναι πολύ μικρή) και επίσης είναι αρκετά απλά ώστε να κάνουν λίγο πολύ σε όλους και το βλέπεις από φωτό που ανεβάζει κόσμος στη σελίδα τους πχ....

 

Με άλλα λόγια και καθόλου να μην σου αρέσουν έχασες το πολύ 25 ευρώ πχ... αν και όλο και κάπου θα μπορούσες να τα δώσεις... είτε πουλώντας τα είτε σαν δωράκι πχ σε κάποιον... μικρό το κακό δλδ....

Απ ότι καταλαβαίνω στα νέα μοντέλα θα κυριαρχεί αυτο το στυλ με το σκελετό μισοφέγγαρο που αφήνει το κάτω μισό του φακού ακάλυπτο (είναι κλασικό στυλ κάποιων rayban νομίζω)  σε διάφορα χρώματα...

 

post-268249-0-37640200-1430254821_thumb.jpg

 

Μου αρέσουν αλλά σε μαγαζί που δοκίμασα κάτι αντίστοιχο ήταν πάλι πολύ μικρό... Τόσο κεφάλας είμαι τελικά ; και δε μου φαίνεται πιστεύω...  :-D

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με το SHIPPING γλυτώνεις το 7ευρο των μεταφορικών

 

Αλλά περίμενε καμιά εβδομάδα να βγουν τα νέα μοντέλα και να στοκάρουν στα παλιά που έχουν τελειώσει τα περισσότερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 3ο το μακρυτερο 

τι μαρκα και ποιο μοντελο ειναι?

 

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια! το είδα στην σελίδα τους στο facebook και μου άρεσε...

 

dl2X7lG.png

edit: από κινητό μου βγάζει και άλλα μοντέλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...