Προς το περιεχόμενο

Γύρος χοιρινός vs γύρος κοτόπουλο


ghostman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το έχω συνηθίσει δοκιμάσει...εγώ βάζω τζατζίκι στο χοιρινό και συνήθως μαγιονέζα ή κάποια σως στο κοτόπουλο...

 

Να συμπληρώσω ότι το γιαούρτι που αναφέρθηκε είναι επίσης πολύ ωραίο και ταιριάζει και με τα δύο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 379
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε φιλε αυτο αμα το ζουλιξεις θα σταξει απο κατω 1 κιλο τριπλομαγειρεμενο καμμενο λαδι !!

πωωωω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου τετοιο σουβλακι! αλαδωτη πιτα ντοματα κρεας και ειμαι κομπλε !!!

οπως και να χει καλη σου χωνεψη ..

Σαν και μένα το τρως.σε λένε και σένα ξενερωτο όταν τρώτε σουβλάκια;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η Ουγγαρέζα ( την οποία οι Αθηνέζοι λένε "Βουδαπέστης" ) αλλά και μόνη της είναι γλοιώδης ///

 

Το ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ σε κρέπα με γαλοπούλα (απο κρεατικά) να την ανεχτώ αλλά και εκεί είναι σα να τρώω κρέπα με λαρδί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θέλετε να κάνετε την απόλυτη γλοιωδια δοκιμάστε πιτογυρο απ όλα με ουγγαρεζα!

 

σιγα. το πιο τραγικο εβερ πουχω κανει ειναι πιτα κοκορετσι + κέτσαπ μουσταρδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι του λες μια γυρο απ'ολα + κετσαπ και σε ρωταει αν θες τζατζικι. ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΑΠ'ΟΛΑ.

 

Το χειρότερο είναι να λες ενα γυρο σε πιτα με απ'ολα και να σου βάζει γιαουρτι. Άμα είσαι βόρειος και πας στη Κρήτη παθαίνεις ενα μικρό σοκ τη πρώτη φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλα ναι του λες μια γυρο απ'ολα + κετσαπ και σε ρωταει αν θες τζατζικι. ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΑΠ'ΟΛΑ.

 

^σκέψου όμως πόσοι του ζήτησαν απόλα και αφότου τους το έφτιαξε του είπαν "μα δεν ήθελα τζατζίκι , πάει το τζατζίκι με την κέτσαπ ?"
ξέρω άτομο που δούλευε σε ψησταριά και του τύχαιναν τέτοιοι^ πελάτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι του λες μια γυρο απ'ολα + κετσαπ και σε ρωταει αν θες τζατζικι. ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΑΠ'ΟΛΑ.

 

προεραιτικό είναι το τζατζίκι , μόνο εσείς το βάζετε με το έτσι θέλω   :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

προεραιτικό είναι το τζατζίκι , μόνο εσείς το βάζετε με το έτσι θέλω   :shock:  :shock:

ΙΙΙΙΙιιιιι προεραιτικο ειναι να ΜΗΝ θελεις τζατζικι στο πιτογυρο σου!!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, γιατί στην οποιαδήποτε μερίδα (πιάτο) χοιρινού κρέατος υπάρχει εξ'ορισμού πάνω από το κρέας τζατζίκι.

 

Άμπαλοι αθηνέζοι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...