Προς το περιεχόμενο

Γύρος χοιρινός vs γύρος κοτόπουλο


ghostman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 379
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καπου ειχα πετυχει μια ετοιματζιδικη κετσαπ, που δεν γλυκιζε πολυ και θυμιζε σαλτσα ντοματας, νομιζω pumaro ηταν

Έγραφε κέτσαπ απ'έξω;

Κέτσαπ με μαγιονέζα λέει πολύ

Η αγγουρομαγιονέζα είναι σούπερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η αγγουρομαγιονέζα είναι σούπερ

 

Μα στο σουβλακι ? Να ηταν κανα σαντουιτς με τυρια σαλαμια παει στο καλο.Η κανα λουκανικακι με τυροκαυτερη.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στο σουβλακι ? Να ηταν κανα σαντουιτς με τυρια σαλαμια παει στο καλο.Η κανα λουκανικακι με τυροκαυτερη.. :P

Λάθος μου, δεν το διευκρίνισα! Για σάντουιτς - κρέπα μιλούσα, όχι για πίτα - σουβλάκι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραφε κέτσαπ απ'έξω;

 

25267801.jpg

Μα στο σουβλακι ? Να ηταν κανα σαντουιτς με τυρια σαλαμια παει στο καλο.Η κανα λουκανικακι με τυροκαυτερη.. :P

 

oh yes, μαφιονεζα (του μαφιοζου, με λιγο διαπλοκη μεσα) με ψιλοκομμενο αγγουρακι τουρσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

oh yes, μαφιονεζα (του μαφιοζου, με λιγο διαπλοκη μεσα) με ψιλοκομμενο αγγουρακι τουρσι

=

The-Godfather-007.jpg

 

+

 

Hellmans-Mayo-6836e.jpg

 

Πες πού πουλάνε μαφιονέζα! Θέλω να δοκιμάσω κι εγώ χαχαχ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ

 

Οπως το λες μου θυμίζει εκεινη τη σως το τουρσί που έβαζαν στα απλά burger τους τα πάλαι-ποτέ Goody's. (Δε ξέρω αν εμεινε κανενα καταστημα ανοιχτο)(άσχετο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτοι που προτιματε γυρο κοτοπουλο και καλα οτι ειναι πιο υγιεινος (και οχι επειδη σας πεφτει βαρυ το χοιρινο που εδψ ειναι δεκτο ) ειναι σαν περνετε παγωτο και να το φυσατε να κρυωσει .
Αμα θελετε κατι υγιεινο παρτε σουβλακι κοτοπουλο-αλαδωτη πιτα -ντοματα -κρεμυδι . 

Τωρα οταν ειναι για γουρουνιασμα φαση 3 πιτογυρα -γυρο χοιρινο- πατατες- ουγγαρεζα (μαγιονεζα με σαλαμι για οσους δεν ξερουν τι ειναι ) -κετσαπ -μουσταρδα- ντοματα -κρεμμυδι και ενιοτε μαγιονεζα + τυροκαυφτερη . 

Ναι ρε εδω στη Λαρσα ετσι τρωμε τι θελετε τωρα ? :P :p

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ

 

Οπως το λες μου θυμίζει εκεινη τη σως το τουρσί που έβαζαν στα απλά burger τους τα πάλαι-ποτέ Goody's. (Δε ξέρω αν εμεινε κανενα καταστημα ανοιχτο)(άσχετο)

Πολύ ωραία αυτή η σως, δεν την έχω βρει στα σουπερμάρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτοι που προτιματε γυρο κοτοπουλο και καλα οτι ειναι πιο υγιεινος (και οχι επειδη σας πεφτει βαρυ το χοιρινο που εδψ ειναι δεκτο ) ειναι σαν περνετε παγωτο και να το φυσατε να κρυωσει .

Αμα θελετε κατι υγιεινο παρτε σουβλακι κοτοπουλο-αλαδωτη πιτα -ντοματα -κρεμυδι . 

 

Τωρα οταν ειναι για γουρουνιασμα φαση 3 πιτογυρα -γυρο χοιρινο- πατατες- ουγγαρεζα (μαγιονεζα με σαλαμι για οσους δεν ξερουν τι ειναι ) -κετσαπ -μουσταρδα- ντοματα -κρεμμυδι και ενιοτε μαγιονεζα + τυροκαυφτερη . 

 

Ναι ρε εδω στη Λαρσα ετσι τρωμε τι θελετε τωρα ? :P :P

 

 

με ζαμπόν :)

 

edit, και τα 4;;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

edit, και τα 4;;!

και τα 4 :P

Μη μιλησω για την στιγμη που λεω στο τηλεφωνο η στο μαγαζι μαγιονεζα και τυροκαυφτερη . 

Και με ρωταει με απορια και τα 2?

Ναι ρε μπαγλαμα και τα 2

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα 4 :P

Μη μιλησω για την στιγμη που λεω στο τηλεφωνο η στο μαγαζι μαγιονεζα και τυροκαυφτερη . 

Και με ρωταει με απορια και τα 2?

Ναι ρε μπαγλαμα και τα 2

 

Πολύ σάλτσα ρε συ! Σαν κρεατόσουπα θα είναι....:P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι βρε μια χαρα ειναι . Αν και αυτο με μαγιονεζα +τυροκαυφτερη το κανω οταν ερχεται η δικια μου 
και τρωμε μαζι .
Ναι αυτη μου το εμαθε . Και ειναι και μιση μεριδα ανθρωπος:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...