Προς το περιεχόμενο

Γύρος χοιρινός vs γύρος κοτόπουλο


ghostman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θέλω να σε ξενερώσω αλλά από άποψη ποιότητας, ο γύρος, είναι κατώτερος από το καλαμάκι κοτοπουλο/χοιρινό.Άσε που έχει αρκετή ποσότητα αλατιού.

Στον Anorymous το λες; Δεν ξενερώνει αυτός! :P :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 379
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα δεν εχω θεματα μολις καταβροχθισα ενα :P

 

20150502_235452-1.jpg

ρε φιλε αυτο αμα το ζουλιξεις θα σταξει απο κατω 1 κιλο  τριπλομαγειρεμενο καμμενο λαδι !!

πωωωω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου τετοιο σουβλακι!  αλαδωτη πιτα ντοματα κρεας και ειμαι κομπλε !!!

οπως και να χει καλη σου χωνεψη ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε αυτο αμα το ζουλιξεις θα σταξει απο κατω 1 κιλο τριπλομαγειρεμενο καμμενο λαδι !!

πωωωω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου τετοιο σουβλακι! αλαδωτη πιτα ντοματα κρεας και ειμαι κομπλε !!!

οπως και να χει καλη σου χωνεψη ..

Μαρία εσυ;;; :·ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε αυτο αμα το ζουλιξεις θα σταξει απο κατω 1 κιλο  τριπλομαγειρεμενο καμμενο λαδι !!

πωωωω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου τετοιο σουβλακι!  αλαδωτη πιτα ντοματα κρεας και ειμαι κομπλε !!!

οπως και να χει καλη σου χωνεψη ..

σε ενοχλεί κ εσένα η λαδίλα ε?...  ούτε τα τηγανιτά τα μπορώ αλλα αμα φάω καμένο λάδι εκτός οτι δεν μ αρέσει σαν γευση μου φέρνει καούρα στο λαιμό και δεν παλεύεται . 

το συγκεκριμένο σουβλάκι φαίνεται λίγο σάπιο.. είχα φάει αλάδωτο στα κάρβουνα απο μια παλιά ψησταριά στην Πάτρα (νερατζιές νομίζω λεγόταν) long time ago κ ακόμα το θυμάμαι :o.........

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενοχλεί κ εσένα η λαδίλα ε?...  ούτε τα τηγανιτά τα μπορώ αλλα αμα φάω καμένο λάδι εκτός οτι δεν μ αρέσει σαν γευση μου φέρνει καούρα στο λαιμό και δεν παλεύεται . 

το συγκεκριμένο σουβλάκι φαίνεται λίγο σάπιο.. είχα φάει αλάδωτο στα κάρβουνα απο μια παλιά ψησταριά στην Πάτρα (νερατζιές νομίζω λεγόταν) long time ago κ ακόμα το θυμάμαι :o.........

οχι μονο με ενοχλει δεν μπορω να φαω σουβλακι με λαδωμενη πιτα μου ρχεται να ξερασω απο την βαλβολινη εεεε απο το λαδι που βαζουν ηθελα να πω ..  παιζει να μην εχω φαει ποτε ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μονο με ενοχλει δεν μπορω να φαω σουβλακι με λαδωμενη πιτα μου ρχεται να ξερασω απο την βαλβολινη εεεε απο το λαδι που βαζουν ηθελα να πω ..  παιζει να μην εχω φαει ποτε ..

εγώ μια φορά είχα φάει επειδή κάνανε λάθος στην παραγγελία και το μετάνιωσα xD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Σα φραντζολάκι ειναι το δάχτυλο...

 

Απλα με παχαινει ο φακος χαχαχαχα

ρε φιλε αυτο αμα το ζουλιξεις θα σταξει απο κατω 1 κιλο  τριπλομαγειρεμενο καμμενο λαδι !!

πωωωω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου τετοιο σουβλακι!  αλαδωτη πιτα ντοματα κρεας και ειμαι κομπλε !!!

οπως και να χει καλη σου χωνεψη ..

 

Αλαδωτη ρε ειναι σκληρη δεν μου αρεσει, οσο για τo τζατζικι πως θα γλυστραει ? :P

οχι μονο με ενοχλει δεν μπορω να φαω σουβλακι με λαδωμενη πιτα μου ρχεται να ξερασω απο την βαλβολινη εεεε απο το λαδι που βαζουν ηθελα να πω ..  παιζει να μην εχω φαει ποτε ..

 

Αν τιγανιζει με το ιδιο λαδι 40 χρονια λογικο αν ειναι κυριλε δεν παιζει προβλημα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην με κάνετε μπαν αλλά τώρα τελευταία προτιμώ φαλάφελ.... :P

Σωστός. (εκτός κι αν είσαι χίπστερ)

 

Στο θέμα, πίτα με γύρο κοτόπουλο, αλλά σουβλάκι χοιρινό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρόπιτα / πιτόγυρο γαμώ το κεφάλι μου, όχι σουβλάκι.

 

Τέσπα, κοτόπουλο. Το χοιρινό το κρατάω για γουρουνο-φάσεις που θέλω επίτηδες να λιγδιάσω πολύ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν παπαριαζουν με ντοματα ψητη απο κεμπαμ επισης τα σπανε

 

 

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

ρε φιλε αυτο αμα το ζουλιξεις θα σταξει απο κατω 1 κιλο  τριπλομαγειρεμενο καμμενο λαδι !!

πωωωω δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου τετοιο σουβλακι!  αλαδωτη πιτα ντοματα κρεας και ειμαι κομπλε !!!

οπως και να χει καλη σου χωνεψη ..

 

που να δοκιμασεις Mainstream Ηρακλειωτικη Γυροπιτα

σε ενοχλεί κ εσένα η λαδίλα ε?...  ούτε τα τηγανιτά τα μπορώ αλλα αμα φάω καμένο λάδι εκτός οτι δεν μ αρέσει σαν γευση μου φέρνει καούρα στο λαιμό και δεν παλεύεται . 

το συγκεκριμένο σουβλάκι φαίνεται λίγο σάπιο.. είχα φάει αλάδωτο στα κάρβουνα απο μια παλιά ψησταριά στην Πάτρα (νερατζιές νομίζω λεγόταν) long time ago κ ακόμα το θυμάμαι :o.........

 

ολα τα τηγανιτα θελουν πολλα περασματα με χαρτι κουζινας

 

Δοκιμασε στον μουσακα, τις μελιτζανες και τις πατατες να τις αφησεις να στραγγιξουν καλα, οσο μπορεις περισσοτερο. Μια φορα τα αφησα ολο το βραδυ στο ψυγειο να στραγγιζουν σε συρμα, και τον εψησα την επομενη μερα. The best of the best

Απλα με παχαινει ο φακος χαχαχαχα

 

Αλαδωτη ρε ειναι σκληρη δεν μου αρεσει, οσο για τo τζατζικι πως θα γλυστραει ? :P

 

Αν τιγανιζει με το ιδιο λαδι 40 χρονια λογικο αν ειναι κυριλε δεν παιζει προβλημα

 

το πιο ωραιο ειναι περασμα με ωμο λαδι και μετα πανω σε καρβουνο

Γυρόπιτα / πιτόγυρο γαμώ το κεφάλι μου, όχι σουβλάκι.

 

Τέσπα, κοτόπουλο. Το χοιρινό το κρατάω για γουρουνο-φάσεις που θέλω επίτηδες να λιγδιάσω πολύ.

 

στην παναγιτσα την εκκλησια απεναντι, εχει εναν τυπο που το παλευει με αξιοπρεπεια το θεμα, αλλα δεν εχει delivery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην παναγιτσα την εκκλησια απεναντι, εχει εναν τυπο που το παλευει με αξιοπρεπεια το θεμα, αλλα δεν εχει delivery

 

Δοκιμή μετά τη Δευτέρα που θα επιστρέψει το αμάξι απ'το συνεργείο. Άμα μείνει τπτ απ'το μηνιάτικο βέβαια, γιατί γκρέμισε το μισό κιβώτιο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...