Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αφού λέμε η προσφορά ήταν μόνο Online ή Τηλεφωνικά.

 

Αφήστε τα φυλλάδια και τα καταστήματα.

 

Τηλεφωνώντας σε ένα κατάστημα, το κατάστημα θα στείλει αιτήματα σαν να είναι ιδιώτης, σαν άνθρωπος, πώς το λένε. Θα πρέπει κι εκείνοι να πάρουν τηλέφωνο όπως εμείς στα κεντρικά, να τους κάνουν προσφορά από τα κεντρικά.

 

Τα καταστήματα δεν είναι αντίστοιχα των κεντρικών.

Μια χαρα ενημεροι ειναι ομως, εγω οταν μπηκα μεσα στο μαγαζι ρωτησα χωρις να πω για την προσφορα, να μ πουν μια τιμουλα για το νεξους 6, και μ ειπε η κοπελα χαμογελοντας οτι υπαρχει μια προσφορα στα 299, μ λεει μισο να κοιταξω αν εχουμε αποθεμα, μ λεει οι πρωτες παραγγελιες φυγανε πριν τις 2 γιατι πηγα 2.30 και οσοι παραγγειλαν πριν τις 2 θα παραλαβουν Πεμπτη, εγω π πηγα 2.30 μ ειπαν θα παραλαβω Σαββατο, αν περασει το Σαββατο και δν ερθει η παραγγελια, το κινητο θα ειναι στην κανονικη τιμη του. Αφησα τηλεφωνο, ονομα και αν ερθει καμια συσκευουλα το Σαββατο να με ειδοποιησουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, δεν αντιλέγω ότι είναι ενήμεροι.

 

Αλλά δεν λειτουργούν όπως τα κεντρικά. Δεν είναι δεσμευτική η παραγγελία που έκανες.

 

Ανά πάσα στιγμή μπορεί από τα κεντρικά να τους πουν τέλος το στοκ, και εσύ να μείνεις κρεμασμένος.

 

Αν κάνεις όμως παραγγελία τηλεφωνικά με επιβεβαιωμένο απόθεμα κατευθείαν στα κεντρικά, δεν παίζει τέτοιο σενάριο, εκτός κι αν στο πουν πως είναι οριακό το απόθεμα.

 

Δεν λέω ότι δεν ξέρουν, λέω πως μπορεί και να κάνουν τους αμερικάνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σ πω τι ιδιο εκανα και στην βονταφον και περιμενω Πεμπτη απαντηση αν ερθει, αλλιως οπου κατσει, ουτε προκαταβολη εδωσα μονο ονομα τηλεφωνο, ελπιζω ενα απο τα 2 καταστηματα να μ το φερει, αν μ το φερουν και τα 2 στον τελευταιο θα κανω την παπια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα την Wind και μου είπαν πως θα ενημερώσουν προς το τέλος της εβδομάδας.

 

Ρώτησα αν όντως δεν υπάρχει περίπτωση να μην παραλάβω (αφού η κοπέλα μου είχε πει πως ήταν σε απόθεμα όταν έκανα την παραγγελία), και μου απάντησε πως θα τηρηθεί σειρά προταιρεότητας.

 

Περιμένουμε, λοιπόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώσε "διαγνωστικές" πληροφορίες...

 

Πότε παράγγειλες (ώρα αν γίνεται), πότε σε ενημέρωσαν για παραλαβή, περιοχή που είσαι, και πώς έκανες την παραγγελία.

 

Thanks εκ των προτέρων. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πάντως το εμφανίζει 499 ευρώ σκέτη συσκευή. Αυτό σήμερα το άλλαξαν, χτες έγραφε άλλη τιμή. http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/kinita-suskeues/view-device/?deviceid=934#page=1

Πλεον στη σελιδα με τις "εκπτωσεις"-"προσφορες" εμφανιζεται και το Χperia M στα 99 ευρω αντι 59 που ηταν. Το Ν6 παντως δεν αλλαξε ("εξαντλημενο" μεν αλλά στα 299 απο 699, τα 499 που λες εμφανιστηκαν στη σελιδα του κινητου που ηταν διαθεσιμη για παραγγελιες ακομα και μετα την εξαντληση αλλά στα 699 ή 299 με το 100ευρω συμβολαιο... ουτε τι 'κλειδωνουν' και τι οχι δε ξερουν μου φαινεται) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...