Προς το περιεχόμενο

R.I.P Μικρή Μου Άννυ!


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις παρεις μια ιδεα ισως παιξει και κανα νοημα

 

https://www.google.gr/search?q=social+ineqyality+and+crime&gws_rd=cr,ssl&ei=M15KVanxNoPiywPPjIGQAw#q=social+inequality+and+crime&spell=1

 

προσευχησου για παρτη μου να παω "στον παραδεισο"

Δεν κανω τετοια ψυχικα...ο καθενας κανει τις επιλογες του.

Με ένα σοβαρο θεμα ορισμένοι δεν πρεπει να τρολαρουν.Λιγος σεβασμος στη μνημη του νεκρου παιδιου(την οποια επιβαλει και ο ποινικος κωδικας)

Να παρεμβουν οι Mods και να κλειδωσουν το θεμα.

Τουλαχιστον συμφορουμιτη αποκαλυφθηκε ποιοι μας εκαναν μαθηματα "πολιτισμου" ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 373
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Με ένα σοβαρο θεμα ορισμένοι δεν πρεπει να τρολαρουν.Λιγος σεβασμος στη μνημη του νεκρου παιδιου(την οποια επιβαλει και ο ποινικος κωδικας)

Να παρεμβουν οι Mods και να κλειδωσουν το θεμα.

 

σας πληροφορω οτι σαν νομικος υπευθυνος γνωριζω καλυτερα τον νομο απο εσας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μαθουμε να ελεγχουμε τις παρορμησεις μας και να εξωτερικευουμε τα αισθηματα μας με εποικοδομητικο τροπο. Απλα αυτο θελει πιο πολυ δουλεια και οι περισσοτεροι δεν ψηνονται

 

ψυχολογια και κοινωνιολογια τα λενε παλληκαρ'

 

τωρα θα ειναι στο βοθρο ηδη, τι συζηταμε

 

κλαψε 'συ, κλαψε μπας και το αναστησεις  παιδακι

Πως η ψυχολογία και η κοινωνιολογία μπορεί  να αποτρέψει εμένα που είμαι πνευματικά άρρωστος και δεν ζω κοινωνικοποιημένος άρα δεν δείχνω και το ποιον μου να με αποτρέψει από το να βιάσω το επόμενο οκτάχρονο κορίτσι δεν μπορώ να το καταλάβω.Εκτός και αν νομίζεις ότι οι βιαστές ή οι παιδόφιλοι έχουν καμία ταμπέλα στο κούτελο  με την οποία προσδιορίζεται το ποιόν τους ώστε να θέσουμε κατασταλτικά μέτρα πρόληψης εναντίον τους.Τεσπα συμφωνούμε ότι διαφωνούμε δεν υπάρχει λόγος όπως είπα και πιο πριν να το συνεχίσουμε...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'νταξ' μωρε ενα στιφαδο πηγε να φτιαξει, δηλαδη οι κυνηγοι ειναι καλυτεροι;

 

 

 

 

τωρα θα ειναι στο βοθρο ηδη, τι συζηταμε

 

Μονο ατομο με τεραστια ψυχολογικα θεματα - προβληματα μπορει να ποσταρει αυτα τα μηνυματα , μεγαλε χωρις πλακα κοιταξε το !

 

Ασ το κλειδωσει καποιος μοντερας παρακαλω

Ευχαριστω  ..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλ

σας πληροφορω οτι σαν νομικος υπευθυνος γνωριζω καλυτερα τον νομο απο εσας

Μαλλον θελεις να εχεις την ιδια τυχη με τους διαχειριστες του blog fresko..........

Αφου τον γνωρίζεις να δουμε πως θα τον εξηγήσεις στον Σφακιανακη και στην ΔΗΕ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ισχύει αυτό που έγραψαν ότι ο δράστης πάσχει από διπολικό σύνδρομο, πολύ σοβαρή και επικίνδυνη ψυχική νόσο, τότε ο δράστης θεωρεί ότι έκανε σαν φυσιολογικό. Ως αυτού και στη φυλακή θα αισθάνεται ότι άδικα βρίσκεται. Γι αυτό αυτά τα άτομα δε μετανιώνουν ποτέ γι αυτό που έκαναν.

 

Κρίμα στο αγγελούδι.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως η ψυχολογία και η κοινωνιολογία μπορεί  να αποτρέψει εμένα που είμαι πνευματικά άρρωστος και δεν ζω κοινωνικοποιημένος άρα δεν δείχνω και το ποιον μου να με αποτρέψει από το να βιάσω το επόμενο οκτάχρονο κορίτσι δεν μπορώ να το καταλάβω.Εκτός και αν νομίζεις ότι οι βιαστές ή οι παιδόφιλοι έχουν καμία ταμπέλα στο κούτελο  με την οποία προσδιορίζεται το ποιόν τους ώστε να θέσουμε κατασταλτικά μέτρα πρόληψης εναντίον τους.Τεσπα συμφωνούμε ότι διαφωνούμε δεν υπάρχει λόγος όπως είπα και πιο πριν να το συνεχίσουμε...!

 

μην νομιζεις οτι γνωριζεις και το 100% της παγκοσμιας πληροφοριας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας πληροφορω οτι σαν νομικος υπευθυνος γνωριζω καλυτερα τον νομο απο εσας

Ευτυχώς τώρα μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος ότι ο πιθανός σφαγέας και βιαστής της κόρης μου θα βρει την υπεράσπιση που του αρμόζει από την πάρτη σου!Not

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θελεις να εχεις την ιδια τυχη με τους διαχειριστες του blog fresko..........

Αφου τον γνωρίζεις να δουμε πως θα τον εξηγήσεις στον Σφακιανακη......

 

internet cafe το λενε

Ευτυχώς τώρα μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος ότι ο πιθανός σφαγέας και βιαστής της κόρης μου θα βρει την υπεράσπιση που του αρμόζει από την πάρτη σου!Not

 

το λενε λεξικο και διαβαζοντας το μπορεις να δεις τις ερμηνειες των λεξεων "υπεράσπιση" "προληψη" "τιμωρια" κτλ, και να καταλαβεις (ισως) ποσο απεχουν μεταξυ τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

internet cafe το λενε

Ετσι γελουσαν και τρολαραν και οι διαχειριστες του fresko,όταν θα περασεις την πορτα του γραφεου του εισαγγελεα θα δεις πως θα σου κοπει το γελιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ισχύει αυτό που έγραψαν ότι ο δράστης πάσχει από διπολικό σύνδρομο, πολύ σοβαρή και επικίνδυνη ψυχική νόσο, τότε ο δράστης θεωρεί ότι έκανε σαν φυσιολογικό. Ως αυτού και στη φυλακή θα αισθάνεται ότι άδικα βρίσκεται. Γι αυτό αυτά τα άτομα δε μετανιώνουν ποτέ γι αυτό που έκαναν.

 

Κρίμα στο αγγελούδι.

 

το θεμα δεν ειναι να μην παει φυλακη (αυτο ελειπε κιολας), αλλα και να προσπαθησουμε να βρουμε αυτα τα κινητρα που τον οδηγησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι γελουσαν και τρολαραν και οι διαχειριστες του fresko,όταν θα περασεις την πορτα του γραφεου του εισαγγελεα θα δεις πως θα σου κοπει το γελιο

Εμεις ειμαστε οι "δημιοι" του πληκτρολογιου οπως ειπαν.. Ενας που θελει να λεγεται ανθρωπος και αποκαλει 4 ετων θυμα φρικτου θανατου,ως στιφαδο .. Πως να τον περιγραψεις? Τι ταμπελα/τιτλο να δωσεις?

Ντροπη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...