Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο μοντεμ router ASUS DSL-N14U @wind 34.90€


manthos1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά επειδή το thread αναφέρεται σε συγκεκριμένο router και ανήκει στην ενότητα των προσφορών, και κάποιοι από εμάς, έχουμε και συνδρομή με ειδοποιήσεις, μήπως θα μπορούσατε να το συζητήσετε αλλού? Συγγνώμη και πάλι δλδ, αλλά είναι ολίγον τι σπαστικό, να μου έρχεται ειδοποίηση, κάθε τρεις και λίγο, για άσχετα πράγματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

όποτε συνδέω usb δίσκο πάνω στο router, όταν μετά μπαίνω στο interface του, αυτό έχει αλλάξει και μου βγάζει αυτό το χάλι:

 

έχει τύχει και σε κάποιον άλλον;

τι μπορεί να φταίει;

 

με 3 διαφορετικά firmware το ίδιο πρόβλημα..

post-124751-0-73744300-1464995655_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποτε συνδέω usb δίσκο πάνω στο router, όταν μετά μπαίνω στο interface του, αυτό έχει αλλάξει και μου βγάζει αυτό το χάλι:

 

έχει τύχει και σε κάποιον άλλον;

τι μπορεί να φταίει;

 

με 3 διαφορετικά firmware το ίδιο πρόβλημα..

Κάτι με τον δίσκο, δοκίμασε να τον διαμορφώσεις. Έχω συνδέσει δίσκους στικάκια κλπ και δεν μου έχει τύχει κατι ανάλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχαμε πει οτι με καποια zte που δινουν οι ποαροχοι ειναι ακριβως το ιδιο hardware πλην κεραιων που εχει

 

στο software βεβαια καμια σχεση ,τα asus απλα κανουν παπαδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχαμε πει οτι με καποια zte που δινουν οι ποαροχοι ειναι ακριβως το ιδιο hardware πλην κεραιων που εχει

 

στο software βεβαια καμια σχεση ,τα asus απλα κανουν παπαδες

με cyta θα παιξει το ρουτερ αυτο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

με cyta θα παιξει το ρουτερ αυτο;

Παίζει να μην μπορείς να του βάλεις η cyta δίνει voip, δεν ξέρω κατά πόσο θα σου δώσουν ρυθμίσεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε μενα με τον καιρο (εννοω μερες) πεφτει το snr μεχρι που θελει reboot απο τα errors?

 

επισης αν κανεις ολες τις ρυθμισεις του snr disable για να συνδεθει με το default της γραμμης μετα απο λιγες μερες σαν να μπουκωνει κ lagαρει οποτε παλι reset

 

γενικοτερα πως το εχετε ρυθμισει ωστε να το εχετε always on αλλα να μην εχει προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε μενα με τον καιρο (εννοω μερες) πεφτει το snr μεχρι που θελει reboot απο τα errors?

 

επισης αν κανεις ολες τις ρυθμισεις του snr disable για να συνδεθει με το default της γραμμης μετα απο λιγες μερες σαν να μπουκωνει κ lagαρει οποτε παλι reset

 

γενικοτερα πως το εχετε ρυθμισει ωστε να το εχετε always on αλλα να μην εχει προβλημα?

Εγώ το εχω ρυθμισει καθε πρωι 6 η ωρα να κανει reboot και ειναι μια χαρα κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...