Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο banggood εχει την ιδια τιμη κ στα 2 χρωμματα στα 67,38 δολλαρια.

για την πρασινη μαλλον ειναι η χαμηλοτερη τιμη αν δεν κανω λαθος

http://www.banggood.com/Original-XiaoYi-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Action-Camera-p-969228.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο allbuy απο ταμπλετ ή κινητο κανει 63.71$ αλλα γενικα ειναι τα ζωα μου αργα η παραδοση https://www.allbuy.com/detail/Xiaomi-Xiaoyi-1080P-16MP-CMOS-Sports-Camera-Camcorder-w-Wi-Fi--Bluetooth-V40-Green-127358

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα παρέλαβα από gearbest (παραγγελία στις 5/6 και έφτασε στα ΕΛΤΑ στις 18/6, πολύ γρήγορα ήρθε από την Κίνα δε νομίζετε?)

 

η συνολική συσκευασία δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και ελπίζω να μην έχει πάθει κάτι πχ η αδιάβροχη θήκη.

 

θα τη δοκιμάσω σύντομα! :-) 

 

Συνολικά παρήγγειλα τα παρακάτω: 

 

Original XiaoMi Yi 1080P Ambarella A7LS WIFI Sports Action Camera  122006302  1  $67.89
YuanBoTong GP322 Useful Camera Accessories Kits for Professional Photography / Outdoor Sport / Travel  125799701  1  $22.91
1010mAh Li - ion Battery for XiaoMi Yi Sports Camera - 3.7V  127364001  1  $3.52
40M Water - proof Cover Case for Xiaomi Yi Action Sport Camera with High Transmittance  129459902  1  $18.56

 

thanks στον topic starter!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρηγγειλα και μια θηκη που ειναι για 60Μ απο aliexpress, γιατι αυτη απο gearbest μου εχει κατι γρατσουνιτσες διπλα απο 2 κουμπια και την φοβαμαι... 

Παντως αυτη η 60αρα εχει δοκιμαστικο βιντεο και εχω διαβασει καλες κριτικες στο ιντερνετ 

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Original-Camera-Waterproof-Case-for-Xiaomi-yi-Xiaoyi-yi-Action-Sport-Camera-Accessories-Diving/32341549223.html

την εχουν και σε προσφορα για 12 ωρες ακομα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν την συνδεσεις με usb καλωδιο με tablet ή υπολογιστη  δειχνει κατευθειαν εικονα? το εχει δοκιμασει κανεις?

όχι δεν δείχνει και προς το παρόν δεν μπορεί να λειτουργήσει σαν webcam, αν αυτό σκεφτεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, τη δοκίμασα χτες το βράδυ και διαπίστωσα ότι σε iphone5 δεν σώζει τα αρχεία (ενώ το app τους λειτουργεί κανονικά) και μάλλον θα πρέπει να τη συνδέσω με το usb κατευθείαν στο pc για να κατεβάσω...βγάζει και μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται το download σε iphone5. 

 

Σε android το έχει δοκιμάσει κανείς και κατεβάζει κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, τη δοκίμασα χτες το βράδυ και διαπίστωσα ότι σε iphone5 δεν σώζει τα αρχεία (ενώ το app τους λειτουργεί κανονικά) και μάλλον θα πρέπει να τη συνδέσω με το usb κατευθείαν στο pc για να κατεβάσω...βγάζει και μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται το download σε iphone5. 

 

Σε android το έχει δοκιμάσει κανείς και κατεβάζει κανονικά?

σε nexus 4 μια χαρα..εχεις δοκιμασει να κανεις firmware update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, τη δοκίμασα χτες το βράδυ και διαπίστωσα ότι σε iphone5 δεν σώζει τα αρχεία (ενώ το app τους λειτουργεί κανονικά) και μάλλον θα πρέπει να τη συνδέσω με το usb κατευθείαν στο pc για να κατεβάσω...βγάζει και μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται το download σε iphone5. 

 

Σε android το έχει δοκιμάσει κανείς και κατεβάζει κανονικά?

 

 

σε nexus 4 μια χαρα..εχεις δοκιμασει να κανεις firmware update?

Σε android κινητο κατεβαζεις κανονικά φωτό, αλλά οχι βιντεο...

ναι εγώ πλεον ειμαι με firmware 1.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε nexus 4 μια χαρα..εχεις δοκιμασει να κανεις firmware update?

 

εννοείς το firmware της κάμερας? δεν μου βγάζει ότι υπάρχει νεότερο, πρέπει να το ψάξω κάπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε android κινητο κατεβαζεις κανονικά φωτό, αλλά οχι βιντεο...

ναι εγώ πλεον ειμαι με firmware 1.2

και βιντεο μια χαρα μου κατεβαζει..

 

εννοείς το firmware της κάμερας? δεν μου βγάζει ότι υπάρχει νεότερο, πρέπει να το ψάξω κάπου?

ναι.. αφου την συνδεσεις με το κινητο σου, στις ρυθμισεις κατω κατω σου λεει τι version ειναι! Αν δεν ειναι 1.2 τοτε με ενα απλο search στο google θα βρεις το καινουριο firmware..

 

 

Και για να γνωριζετε, τα βιντεο με αναλυση 120fps, αμα πατε να τα ανεβασετε σε fb-insta ή να τα στειλετε αλλου παιζουν κανονικα.. Εγω αυτο που εκανα μετα απο ωρες ψαξιματος, χωρις να χρειαστει να κατεβασω κανενα video editor, το ανεβασα στο youtube του αλλαξα το speed και μετα το εκανα παλι download..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το bestgear που είχα κανει preorder την επίσημη αδιάβροχη θήκη μου έστειλαν σημερινή email λέγοντας μου οτι δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν και οτι θα μου δώσουν refund σε BG points ή αν θέλω μπορώ να ξανά παραγγείλω κάτι ίσης αξίας. Τι βλακείες ειναι αυτές; Μπορώ να κάνω dispute στο PayPal ώστε να πάρω τα λεφτά μου πίσω και να την παραγγείλω απο αλλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το bestgear που είχα κανει preorder την επίσημη αδιάβροχη θήκη μου έστειλαν σημερινή email λέγοντας μου οτι δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν και οτι θα μου δώσουν refund σε BG points ή αν θέλω μπορώ να ξανά παραγγείλω κάτι ίσης αξίας. Τι βλακείες ειναι αυτές; Μπορώ να κάνω dispute στο PayPal ώστε να πάρω τα λεφτά μου πίσω και να την παραγγείλω απο αλλου;

 

οπως ανεφερα και παραπανω η original case της xiaomi ειχε προβλημα και ακυρωθηκε η παραγωγη της. Εσπαγε το μπροστα κουμπι, οποτε τυχερος εισαι απο την μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...