Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Portable συσκευή είναι, ούτε καν σύστημα ψύξης δεν έχει, άντε να είναι λίγο πιο δυνατό από το wii u. Δεν το προδικάζω αλλά άμα δεν έχει πάλι 3rd party support δεν το βλέπω να τσουλάει για πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά περίμενα κάτι περισσότερο από απλά κάτι not bad πάντως... :)

κοιτα, δε το λεω υποτιμητικα, το αντιθετο, αν και δεν ειμαι μεγαλος φαν της nintendo. αν δεν ειχα αγορασει προσφατα το ps4 θα το σκεφτομουν σοβαρα να ξαναμπω στο κοσμο της ninty

 

δε νομιζω οτι περιμενε κανεις καποιο υπερ-τουμπανο μηχανημα, αλλα κατι ευελικτο με καλα (για την εποχη) γραφικα. εγω πιστευω οτι μια χαρα θα παει, ειναι κατι διαφορετικο απο τα αλλα.. δε πιστευω οτι θελει να το παιξει αντικαταστατης κανενος ανταγωνιστικου συστηματος. παιζει μονη της, με σιγουρη βαση χρηστων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κυριότερο είναι ότι παίζεις τα ΙΔΙΑ GAMES σε handheld mode!!!!! έστω με χειρότερα γραφικά - φάνηκε στο breath of the wild !!! ΤΟ DOCK έχει GPU!!!! (ή ανεβάζει clocks και shaders!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, δε το λεω υποτιμητικα, το αντιθετο, αν και δεν ειμαι μεγαλος φαν της nintendo. αν δεν ειχα αγορασει προσφατα το ps4 θα το σκεφτομου σοβαρα να ξαναμπω στο κοσμο της ninty

 

δε νομιζω οτι περιμενε κανεις καποιο υπερ-τουμπανο μηχανημα, αλλα κατι ευελικτο με καλα (για την εποχη) γραφικα. εγω πιστευω οτι μια χαρα θα παει, ειναι κατι διαφορετικο απο τα αλλα.. δε πιστευω οτι θελει να το παιξει αντικαταστατης κανενος ανταγωνιστικου συστηματος. παιζει μονη της, με σιγουρη βαση χρηστων

Ούτε εγώ το είπα υποτιμητικά, απλά η πρώτη εντύπωσή μου είναι απλά οκ, δεν ενθουσιάστηκα από κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κυριότερο είναι ότι παίζεις τα ΙΔΙΑ GAMES σε handheld mode!!!!! έστω με χειρότερα γραφικά - φάνηκε στο breath of the wild !!! ΤΟ DOCK έχει GPU!!!! (ή ανεβάζει clocks και shaders!)

που το ειδες αυτο (οτι το dock εχει προσθετο επεξεργαστη κλπ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ όλοι παίζουν μπουκέτα για τα τεραφλοπς και τις 4κ αναλύσεις, σκάει η νιντυ με το mid range μηχανηματάκι της. ευχομαι να μην έχει την τύχη του wiiu

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν lego είναι πάντως, κουμπώνεις το ένα, ξεκουμπώνεις το άλλο :P

 

Ηδονιστικό το «κλακ» πάντως ή μόνο μου ακούγεται έτσι; :)

 

Splatoon & MK8 remaster (αν είδα καλά) --> I'm sold!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το υποθέτει καθώς στο βίντεο πράγματι τα παιχνίδια φαίνονται καλύτερα όταν η κονσόλα βρίσκεται στο dock.

 

Πάντως τα χειριστήρια όταν αφαιρούνται μου φαίνονται πολύ μικρά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...