Προς το περιεχόμενο

Fallout 4


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα το season pass 20 euro και δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή. Το Far Harbor είναι το δυνατότερο DLC αλλά και το Nuka world είναι καλό (νομίζω πέρασα περισσότερο χρόνο στην Disneyland από οπουδήποτε αλλού...). Το Automatron είναι μικρό και σχετικά "φτωχό" αλλά ΟΚ. Τα άλλα με αφήσαν αδιάφορο καθώς δεν έχω χρόνο για χτισίματα κλπ. Σαν πακέτο το Fallout 4 είναι στα 3 καλύτερα games που έχω παίξει ever...

Στα υπόλοιπα ναι, εκεί τρομάζω λίγο.

 

Στα 10-15 ίσως. Αλλά υποκειμενικό είναι, το αναγνωρίζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=1n0vBbKDnbY

 

Σιγά και δεν θα βγάζαν GOTY έκδοση, μιλάμε για masters of milking.

 

https://bethesda.net/en/article/1flg4XQFe4UcUGSCqe4k2S/fallout-4-game-of-the-year-edition
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...
Στις 29/5/2018 στις 6:12 ΜΜ, Alastor192 είπε

Ερχεται το New Vegas του Fallout 4 !

μπα το μόνο που έρχεται είναι ένα online game με survival σε ένα κόσμο χωρίς καμία κάθετη σκάλα :P

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα στην παρεα του fallout 4 .Εχω μια ερωτηση :καθώς ειμαι μεςα σε μια power armor γιατί όταν βγενω εξω απο αυτην μετα δεν μπορω να ξαναμπώ ;(ξερω φαινεται χαζή η ερωτηση αλλα ειμαι καινουργιος στο game)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς ακριβώς?!  Έχεις mods? Δοκίμασες να reload save? Από όσο θυμάμαι "E" key για να μπεις και πατημένο "E" για να βγείς και πάντα πρέπει να υπάρχει fusion core για full speed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω την VR εκδοση...χωρις mods

απλα εκει που εξερευνώ και παιζω με power armor, οταν βγενω εξω απο αυτην μετα δεν μπορω να ξαναμπώ δεν μου βγαζει επιλογή να ξαναμπώ μεσα με αποτέλεσμα να την παρατάω εκει που με αφινει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω αγορασει το Fallout 4 αλλα δεν κανει Save ουτε Quicksave. Βασικα δειχνει οτι το κανει αλλα δεν αποθηκευεται τιποτα. Ειχα παιξει δυο ωρες και οταν ξαναμπηκα δεν υπηρχε το progress μου και ολα ηταν απο την αρχη. Προσπαθησα να φτιαξω save file αλλα δεν γινεται τιποτα. Help? 😂

Επεξ/σία από Comic maniak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

Τι antivirus έχεις??

Τιποτα. Ζω επικινδυνα. Ξερω οτι καποια antivirus δημιουργουν προβλημα βεβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Προσπαθώ εδω και καιρό να προχωρήσω το παιχνίδι, είμαι περίπου στις 20 ώρες, αλλά τελευταία είδικά οταν μπαίνω ή βγαίνω σε κτίρια βρίσκομαι αντιμέτωπος με infinite loading screens.

Το παιχνίδι είναι εντελώς vanilla, δεν εχω βάλει ποτέ mods και οση ώρα και να το αφήσω δεν κάνει τίποτα.

Googlαρα λιγάκι και κάποιοι με το ίδιο θέμα ανέφεραν το πρόβλημα του save bloat που ευθύνεται για long/infinite loading screens αλλά όλοι αυτοί έχουν  φορτωμένα και ενα κάρο mods που εγω δεν εχω.

Καμιά ιδέα?

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα πριν μερικες ημερες αγορασα το falout 4. και θα ειθελα να μου πειτε αν  υπαρχουν   fallout 4 mods guides?? 

Υπαρχουν προσφατοι οδηγοι απο το 2019 μεχρι και  τωρα    για το   falout 4??

Απλα δεν μπορω να βρω οδηγους  για το  falout 4  mods  guides.

Επεξ/σία από hellraiser2030
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hellraiser2030 είπε

καλησπερα πριν μερικες ημερες αγορασα το falout 4. και θα ειθελα να μου πειτε αν  υπαρχουν   fallout 4 mods guides?? 

Υπαρχουν προσφατοι οδηγοι απο το 2019 μεχρι και  τωρα    για το   falout 4??

Απλα δεν μπορω να βρω οδηγους  για το  falout 4  mods  guides.

Φίλε μου δεν χρειάζεσαι guide, συνήθως στο nexusmods σου γράφουν και οδηγίες στο description του κάθε mod και είναι και εύκολο.

Αν θες ιδέες για το τι mod να βάλεις δες MxR fallout mods στο youtube.

Screenshot_2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 4/3/2019 στις 1:43 ΜΜ, bad_freddy είπε

Καλησπέρα,

Προσπαθώ εδω και καιρό να προχωρήσω το παιχνίδι, είμαι περίπου στις 20 ώρες, αλλά τελευταία είδικά οταν μπαίνω ή βγαίνω σε κτίρια βρίσκομαι αντιμέτωπος με infinite loading screens.

Το παιχνίδι είναι εντελώς vanilla, δεν εχω βάλει ποτέ mods και οση ώρα και να το αφήσω δεν κάνει τίποτα.

Googlαρα λιγάκι και κάποιοι με το ίδιο θέμα ανέφεραν το πρόβλημα του save bloat που ευθύνεται για long/infinite loading screens αλλά όλοι αυτοί έχουν  φορτωμένα και ενα κάρο mods που εγω δεν εχω.

Καμιά ιδέα?

μια απο τα ιδια.Απο ssd ειμαι,με 5 save slots και οταν απο κτιριο βγιανω στην wasteland ο χρονος αναμονης ειναι τεραστιος.Απο αυριο θα ξεκινησω δοκιμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...