Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκατσα και το τερμάτισα και 'γω επιτέλους, όντως εξαιρετικό. Τρομερή η Decima engine, έχουν πει ότι θα βγάλουν story DLC ;

https://www.kotaku.com.au/2017/03/horizon-zero-dawn-sells-2-6-million-gets-an-expansion/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω πατήσει παιδιά... το έχει πάρει μονότερμα ο πιτσιρικάς και δεν προλαβαίνω ούτε να το αγγίξω δύο μέρες τώρα που το έχω... Φαντάζομαι μετά το Πάσχα όταν ανοίξουν τα σχολεία, να ξεκλέβω 2 ώρες την ημέρα!

 

Οφείλω να ομολογήσω ότι ρομπότ και τόξα κλπ του setting δεν με ενθουσίαζάν μέχρι τη στιγμή που το εγκατέστησα. Έχουν κάνει φοβερή δουλειά οι άνθρωποι!!!...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να το αγορασω αλλα θα ηθελα λιγο μια πληροφορια.. πως ειναι η κινηση του χαρακτηρα και το combat? Εχω παρει το witcer 3 αλλα δε το επαιξα γιατι δε μπορεσα να συνηθησω τη κινηση...

 

Δε λεω ειναι ασχημο παιχνιδι... απλα εγω δε τη παλεψα με τον χειρισμο και της μαχες (ενω παιζω ανετα elder scrolls online και last of us)

 

Πως ειναι λοιπον το horizon zero? Εχει καλo χειρισμο και combat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογο είναι το animation, δεν θα σε κουράσει καθόλου, έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά. Ακόμα και το aim που με φόβιζε με το bow, είναι πολύ απολαυστικό μόλις το συνηθίσεις λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ειναι λοιπον το horizon zero? Εχει καλo χειρισμο και combat?

 

Είναι το καλύτερο πράμα σε ένα εξαιρετικό game. Ποτε δεν θα βαρεθείς το combat με τις μηχανές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω παραγινει δυνατός καλό είναι να το τερματίσω (έχω λίγες άλλωστε για main quest)

 

Σκότωσα τον redmaw για πλάκα, και τους stalkers επίσης τους τρώω για πλάκα ενώ κάποτε με δυσκόλευαν υπερβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το καλύτερο πράμα σε ένα εξαιρετικό game. Ποτε δεν θα βαρεθείς το combat με τις μηχανές.

Άψογο είναι το animation, δεν θα σε κουράσει καθόλου, έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά. Ακόμα και το aim που με φόβιζε με το bow, είναι πολύ απολαυστικό μόλις το συνηθίσεις λίγο.

Ευχαριστω πολυ ;) θα το τσιμπησω μαλλον.. ειπα να περιμενω λιγο καμια προσφορα αλλα δυσκολα... χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και μεταχειρισμένα, νομίζω το δίνουν κάνα 40αρι και ενδεχομένως κάνω κι εγώ το ίδιο μόλις το τελειώσω..

 

Δεν έχει άλλωστε ιδιαίτερο replay value

 

Δεν ξέρω βέβαια αν βγει expansion αργότερα τι θα λέει αν θα λέει και αν θα είναι standalone ή όχι.. δεν έχει ανακοινωθεί κάτι επίσημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...