Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

gamespot 9, εμενα μου φαινεται πολυ απλο to gameplay απο το review, εχεις μονο bow αν καταλαβα, + traps 

γραφικα πολυ καλα αλλα μεχρι εκει, βεβαια μπορει να εχω αδικο αλλα οσο εδειξε στο βιντεο δε τρελαθηκα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Uncharted 4 ειχε καποιες βαθμολογιες κατω κατω οι οποιες ηταν αισθητα χαμηλοτερες απο τον μεσο ορο δεν νομιζω να βγηκε μαπα το παιχνιδι

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/uncharted-4-a-thiefs-end/critic-reviews

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Uncharted 4 ειχε καποιες βαθμολογιες κατω κατω οι οποιες ηταν αισθητα χαμηλοτερες απο τον μεσο ορο δεν νομιζω να βγηκε μαπα το παιχνιδι

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/uncharted-4-a-thiefs-end/critic-reviews

Βρε δεν νομιζω να πει κανεις οτι η Guerilla εχει βγαλει κανενα μη τεχνικα αρτιο παιχνιδι. Ακομα και το 1ο Killzone στο PS2 κοντραρε σε θεμα engine αρκετα καλα το - κατα πολυ δυνατοτερο - xbox και το Halo.

 

Το ζητημα μου (ALERT υποκειμενικη αποψη) με την Guerilla ειναι οτι δεν εχω βρει ψυχη σε κανενα παιχνιδι που εχει βγαλει. Με τον ορο ψυχη εννοω αυτο που μου βγαζει το Witcher, η το Half Life 2, η το Metal Gear 3. Ναι sorry δεν μπορω να το εξηγησω καλυτερα. :)

 

Δεν νοιαζομουν ουτε για την ιστορια, ουτε για τους χαρακτηρες με αποτελεσμα να εχω παρατησει τα περισσοτερα και μονο το Killzone 2, λογο WoW factor τοτε, να εχω τελειωσει χωρις ομως να θυμαμαι τιποτα. Τοσο Generic το θεωρησα.

 

Με το Horizons αυτο που εχω εισπραξει μεχρι τωρα ειναι ενα αψογο τεχνικα παιχνιδι με αρκετο απο Ubi Soft. Αν θα το αγορασω; Μπορει γιατι ειναι showcase και μαλλον η καλυτερη δουλεια της Guerilla εως τωρα. Αν θα το τελειωσω; Δεν ξερω, παντως εχω ηδη εναν σωρο απο Open World στο ραφι που θα μεινουν ατελειωτα.

 

Εννοειται οτι κουβεντα κανουμε και οχι fight..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-3 .... Εκεινη την βδομαδα εχω αδεια και ηδη θα χει πεσει το μπαγιοκο λογω αδειας πριν την 1 του μηνος... Παει ο εγκεφαλος.... Τελειωνω nioh Μεσα στο 10ημερο αν προλαβω και βουρ για Horizon...to 88 στο metacritic ειναι αρκετα καλος βαθμος , αν αναλογιστουμε το γλεντι που γινεται γενικοτερα μεσα εκει με τις βαθμολογιες και ποσο αντικτυπο εχει μια αρνητικη ακομα και σε μεγαλο συνολο θετικων.Χαιρομαι γιατι κρατουσα μικρο καλαθι για το παιχνιδι και ειχα ελπιδες λογω team witcher στα side quests...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι που η guerilla δεν βγαζει καλα παιχνιδια(γελανε και τα τσιμεντα με τις αποψεις μερικων που ειχαν σιγουρο οτι το παιχνιδι θα ηταν τουλαχιστον μια μετριουτζα) :-D


1-3 .... Εκεινη την βδομαδα εχω αδεια και ηδη θα χει πεσει το μπαγιοκο λογω αδειας πριν την 1 του μηνος... Παει ο εγκεφαλος.... Τελειωνω nioh Μεσα στο 10ημερο αν προλαβω και βουρ για Horizon...to 88 στο metacritic ειναι αρκετα καλος βαθμος , αν αναλογιστουμε το γλεντι που γινεται γενικοτερα μεσα εκει με τις βαθμολογιες και ποσο αντικτυπο εχει μια αρνητικη ακομα και σε μεγαλο συνολο θετικων.Χαιρομαι γιατι κρατουσα μικρο καλαθι για το παιχνιδι και ειχα ελπιδες λογω team witcher στα side quests...

Γενικα το metacritic εχει και καπια ελαχιστα τρολοσαιτς μεσα στις αξιολογησεις των βαθμολογιων!!!! που καμια σχεση δεν εχουν με τον τομεα του videogames δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το περίμενα είναι αλήθεια, μπράβο λοιπόν στην Guerrilla κάποια στιγμή θα το τιμήσω.

 

Καιρός να ξεσκονίσουμε και το Ps4.

 

Ειναι που η guerilla δεν βγαζει καλα παιχνιδια(γελανε και τα τσιμεντα με τις αποψεις μερικων που ειχαν σιγουρο οτι το παιχνιδι θα ηταν τουλαχιστον μια μετριουτζα) :-D

 

Η εξέρεση στον κανόνα λέγεται αυτό φίλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...