Προς το περιεχόμενο

Ερωτικη απορριψη. Πως ξεπερνιεται


kapa99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα τρολο thread Παρασκευη δεν βγαινουν? Αυτο βγηκε Δευτερα!

Ο κάθε ένας με τον πόνο του φίλε. Άλλοι δεν έχουν να φάνε και άλλοι φτιάχνουν θέμα επειδή δεν τους έκατσε μια γκομενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το θεμα μου ότι ΔΕΝ παραμυθιαστηκα μονο με την εμφανιση. Η κοπελα για την οποια σας μιλησα και από οσο εχω συζητησει με φιλους μου δεν είναι και η σουπερ ουαου γκομενα που θα μπει στην καφετερια και θα την κοιτανε ολοι με ανοιχτο το στομα. Εξου και λεω ότι δεν το ενδιαφερον μου δεν ηταν μονο για μια νυχτα και τελος αλλα για κατι παραπανω...

 

γνωρισε κι αλλο κοσμο. οσο δεν θελεις να ξεκολλησεις δεν θα ξεκολλησεις ειναι απλο. εγω σου ειπα, εργασιοθεραπεια και xbox πιανουν μια χαρα και τα δυο, δοκιμασμενα σε πολυ πιο ζορικες περιπτωσεις απο την δικια σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αργά ή γρήγορα θα την ξεπερασεις.

 

Ξεκινά να ψαχνεις άλλες και σου εύχομαι να μην σου τυχει όπως εμενα που κάθε επόμενη που μου αρεσε και προσπαθησα να κανω κατι μου βγαινανε με το ιδιο όνομα με την πρώην. Μιλάω για 5 στην σειρά. Εκεί να δεις νεύρα.

Μετά από κάποιες ας πούμε σχεσεις τα κατάφερα και τελικά κάποια στιγμη βρηκα τη γυναίκα της ζωής μου και παντρεύτηκα. Και φυσικα ως γκαντεμης έχει το ίδιο όνομα με εκεινη την ακατανομαστη.....

Ψαχνω άλλες αλλα όπως ειπα καμια δεν μου εχει κανει το κλικ να πρροχωρησω παρακατω. Καλα και οι 5 επομενες ειχαν το ιδιο ονομα με αυτην;;; Οντως μεγαλη γκαντεμιά ρε φιλε. Τουλάχιστον ηταν Μαριες η ηταν και σπανιο το ονομα;;; Τωρα επειδή ανεφερες κατι για τη γυναικα της ζωης σου παντα πιστευα ότι μια γυναικα δεν ΕΙΝΑΙ η γυναικα της ζωης σου αλλα ΓΙΝΕΤΑΙ η γυναικα της ζωης σου. Αυτό φυσικα είναι προσωπικη αποψη μπορούμε να το συζητήσουμε αν και είναι λιγο οφφ τοπικ.

γνωρισε κι αλλο κοσμο. οσο δεν θελεις να ξεκολλησεις δεν θα ξεκολλησεις ειναι απλο. εγω σου ειπα, εργασιοθεραπεια και xbox πιανουν μια χαρα και τα δυο, δοκιμασμενα σε πολυ πιο ζορικες περιπτωσεις απο την δικια σου.

εργασιοθεραπεια κανω ηδη μονο που δεν εχω χβοχ...

 

Ο θυμος βοηθαει πολυ,νευριασε μαζι της.

Νομιζω ότι εχεις αρκετο δικιο σε αυτό και εχω αρχισει να θυμωνω μαζι της και βοηθάνε και οι φιλοι μου σε αυτό. Πχ λεω κοιτα πως σου εκανε την ψυχολογια σου αυτή και ότι εξαιτιας της συμβαινουν όλα αυτά κτλ αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω δει σοβαρα αποτελέσματα. Ισως θελει εξασκηση το πραγμα.

 

Σχετικα με αυτό που εγραψαν παραπανω να παω να την πεσω σε άλλη μπροστα της από εμπειρια που εχω από κολλητο μου φιλο δεν επιασε. Δηλ αρχισε να την πεφτει σε άλλη και πηγε η δικια του και του λεει ειχα αρχισει να σε σκέφτομαι διαφορετικα αλλα με την αντιμετωπιση σου μου εδειξες ότι εισαι ανώριμος οποτε δε μπορούμε να κανουμε κατι. Και φυσικα μετα περασε μια αναλογη κριση με τη βλακεια που εκανε. Τωρα βεβαια θα μου πειτε διαφορετικες περιπτώσεις και θα εχετε δικιο αλλα ποιος μου λεει ότι δε θα συμβει κ τωρα αν κανω κατι αναλογο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάποιου είδους ψυχολογικό/στατιστικό πείραμα; Γιατί έχω κολλήσει οτι το ύφος που γράφεις/απαντάς είναι 99% ίδιο με του "φοιτητή θεολογικής που τον καταπιέζουν οι γονείς του και γουστάρει μια κοπέλα ετσέτερα";

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάποιου είδους ψυχολογικό/στατιστικό πείραμα; Γιατί έχω κολλήσει οτι το ύφος που γράφεις/απαντάς είναι 99% ίδιο με του "φοιτητή θεολογικής που τον καταπιέζουν οι γονείς του και γουστάρει μια κοπέλα ετσέτερα";

ρε μεγαλε δε μπορω να καταλαβω τι θεμα εχεις...ξεκολλα λιγάκι κανε ένα διάλειμμα,ασχολήσου με το δημοψιφισμα δες καμια δηλωση,δες τι λενε τα καναλια κ οι ευρωπαιοι κ οι δικοι μας και θα σου περασει...οφφ τοπικ τι σημαινει <<ετσέτερα>>;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου την Γυναικα ως τροικα....φαντασου οτι σε ξεζουμισει και στο τελος σε παραταει και χρωστας κιολας...

Μην τις πιστευεις...ΚΑΜΙΑ !

 

Οταν παψεις να τις πιστευεις και πιστεψεις σε εσενα ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΤΡΑΣ..Εως τοτε θα εισαι  το παιδι της " μαμας" .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πειτε μου τι να κανω, πως να την ξεπερασω. 

 

ρε μεγαλε δε μπορω να καταλαβω τι θεμα εχεις...ξεκολλα λιγάκι κανε ένα διάλειμμα,ασχολήσου με το δημοψιφισμα δες καμια δηλωση,δες τι λενε τα καναλια κ οι ευρωπαιοι κ οι δικοι μας και θα σου περασει...

 

Να κλειδωθεί παρακαλώ...αυταπαντήθηκε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτο κάπως έτσι..

Τόσες γυναίκες έχει εδώ να ούμε.

Γιατί δεν απαντάνε;

Γιατί τις αρέσουν αυτά.Τις ανεβάζει.

Οπότε πάνε κόντρα στο κατεστημένο με ΟΧΙ και μακριά και αγαπημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διάβασα όλες τις σελίδες και λογικά θα έχει ξαναγραφτεί, αλλά δύο πράγματα ισχύουν 100% :)

 

- Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός

- Ο έρωτας με έρωτα περνάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διάβασα όλες τις σελίδες και λογικά θα έχει ξαναγραφτεί, αλλά τρια πράγματα ισχύουν 100% :)

 

- Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός

- Ο χρόνος είναι χρημα

- Ο έρωτας με έρωτα περνάει

 

fixed :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...