Προς το περιεχόμενο

Ερωτικη απορριψη. Πως ξεπερνιεται


kapa99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο με ενα ΟΧΙ θα εχεις οποια θελεις στα ποδια σου εντος 48 ωρων, με ενα ναι γινεσαι σκυλακι τους και σε κανουν οτι θελουν(aka δεν θα μπηξεις ξανα ποτε)..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκολλα με την εμφανιση αλλιως θα μεινεις για παντα με το πουλι στο χερι

 

Ειναι μικρος λογικο ειναι να παραμυθιαζετε με την εμφανιση ολοι εχουμε περασει απο αυτο το σταδιο

 

ναί.... ο λόγος για να πλησιάσεις κάποια είναι κάποιος άλλος εκτός της εμφάνισης... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι έχεις δυσκολίες να το ξεπεράσεις αυτό θα σου προτείνω κάτι εάν έχεις την οικονομική δυνατότητα.

Να πας σε ένα ψυχολόγο να κάνεις 2-3 συνεδριάσεις και θα δεις που θα είσαι καλύτερα. Για να γίνει αυτό βέβαια πρέπει να πετύχεις κάποιον καλό ψυχολόγο διαφορετικά θα κάνεις μια τρύπα στο νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M aresei που οι περισσοτεροι με συμβουλευεται με ορους δημοψηφίσματος (ΝΑΙ/ΟΧΙ)

 

Φαντασου την Γυναικα ως τροικα....φαντασου οτι σε ξεζουμισει και στο τελος σε παραταει και χρωστας κιολας...

Μην τις πιστευεις...ΚΑΜΙΑ !

 

Οταν παψεις να τις πιστευεις και πιστεψεις σε εσενα ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΤΡΑΣ..Εως τοτε θα εισαι  το παιδι της " μαμας" .

Νταξει μηπως το ΚΑΜΙΑ είναι λιγο τσουβάλιασμα;

 

Πάρτο κάπως έτσι..

Τόσες γυναίκες έχει εδώ να ούμε.

Γιατί δεν απαντάνε;

Γιατί τις αρέσουν αυτά.Τις ανεβάζει.

Οπότε πάνε κόντρα στο κατεστημένο με ΟΧΙ και μακριά και αγαπημένοι.

Το ότι της ανεβαζουν κατι τετοια το εχωξανακουσει και ξαναδιαπιστωσει από περιπτώσεις φιλων και γνωστων. Οσο για το τοτι δεν απαντανε γυναικες μαλλον εχεις δικιο γιατι μονο η ευαββ και μια δυο άλλες απαντησανε. Αλλα σε κάθε περιπτωση τα 5-6 ποστ σε 9 σελιδες επιβεβαιωνουν αυτό που λες

 

Δεν διάβασα όλες τις σελίδες και λογικά θα έχει ξαναγραφτεί, αλλά δύο πράγματα ισχύουν 100% :)

 

- Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός

- Ο έρωτας με έρωτα περνάει

Αυτό ακριβως σκεφτομουν σε προηγούμενες απορριψεις και μετα από λιγο ηταν όλα οκ κ πηγαινα παρακατω. Τωρα το σκέφτομαι αλλα δε με βοηθα. Πχ υπηρχε μια άλλη κοπελα που μου αρεσε πριν τη συγκεκριμενη. Απ ότι καταλαβα της αρεσα κ εγω αλλα δεν εγινε τπτ για αλλους λογους που δν μπορω να γραψω εδώ. Τωρα ειπα οκ ας ξαναπροσπαθησω με αυτην μηπως γινει κατι. Αλλα μοιραια αρχισα να τη συγκρινω με κεινη που μου ριξε ακυρο και τη βρηκα κατωτερη σχεδόν σε όλα. Νομιζω εχει γραψει καποιος παραπανω κατι αναλογο σε δικη του περιπτωση που ολες τις άλλες της συνεκρινε με αυτην που ειχε κολλησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν ξεπερνιετε με το να συνεχιζεις να γραφεις για αυτο εδω και πεντε μερες ποσες ειναι.Ειναι σαν να εχεις μια πληγη και να την σκαλιζεις συνεχεια.Τ


Επειδή βλέπω ότι έχεις δυσκολίες να το ξεπεράσεις αυτό θα σου προτείνω κάτι εάν έχεις την οικονομική δυνατότητα.

Να πας σε ένα ψυχολόγο να κάνεις 2-3 συνεδριάσεις και θα δεις που θα είσαι καλύτερα. Για να γίνει αυτό βέβαια πρέπει να πετύχεις κάποιον καλό ψυχολόγο διαφορετικά θα κάνεις μια τρύπα στο νερό.

Αμα παει σε ψυχολογο για μια ερωτικη απογοητευση τι θα κανει οταν του συμβει μια πραγματικα δυσκολη συνθηκη στην ζωη του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το ψυχολογο ισως εχει δικιο ο eddie1996 από συγγενή μου που ξερω τοι ειχε παει τον ειχε βοηθησει πολύ. Τοε ιχα σκεφτει κι εγω αλλα είναι λιγο creepy να παω κ να του/της πω είμαι ερωτευμενος τι να κανω...

ΥΓ δεν καθομαι συνεχεια εδώ να το σκαλιζω. Εκανα 2 μερες να απαντησω γιατι ακολουθουσα τις συμβουλες σας για εργασιοθεραπεια, συχνες εξοδους κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το ψυχολογο ισως εχει δικιο ο eddie1996 από συγγενή μου που ξερω τοι ειχε παει τον ειχε βοηθησει πολύ. Τοε ιχα σκεφτει κι εγω αλλα είναι λιγο creepy να παω κ να του/της πω είμαι ερωτευμενος τι να κανω...

ΥΓ δεν καθομαι συνεχεια εδώ να το σκαλιζω. Εκανα 2 μερες να απαντησω γιατι ακολουθουσα τις συμβουλες σας για εργασιοθεραπεια, συχνες εξοδους κτλ...

Μην ρωτας τους αλλους τροπους για να χειριστεις κατι 100 τα εκατο δικο σου.Κατσε και ψαξε ποιο συναισθηματικο κενο ειναι αυτο που σε εμποδιζει να βαλεις τον εγωισμο σου μπροστα.Ο ψυχολογος θα παει σε αυτο που ειναι πισω απο την απογοητευση αυτη και σε ριχνει τοσο πολυ.Εγωισμος πανω απο ολα φιλε αλλοιως την γαμησες γενικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ναι να δω πιος ψυχολογος θα τον δεχτει για να του λυσει το θεμα με την γκομενα που δεν τα ειχαν ποτε....

Οι ψυχολόγοι είναι για όλα τα θέματα και ακόμα για θέματα γκόμενες κτλ κτλ. Το θέμα είναι ότι πρέπει να βρεθεί  μια λύση που να του περάσει ο πόνος που προέρχεται μέσα από την ψυχή και να  νιώσει καλύτερα ( ερωτική απόρριψη) . Για αυτές τις καταστάσεις πιστεύω ότι μόνο ψυχολόγοι μπορούν να τον βοηθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ψυχολόγοι είναι για όλα τα θέματα και ακόμα για θέματα γκόμενες κτλ κτλ. Το θέμα είναι ότι πρέπει να βρεθεί μια λύση που να του περάσει ο πόνος που προέρχεται μέσα από την ψυχή και να νιώσει καλύτερα ( ερωτική απόρριψη) . Για αυτές τις καταστάσεις πιστεύω ότι μόνο ψυχολόγοι μπορούν να τον βοηθήσουν.

Αν είναι να πηγαίνουμε σε ψυχολόγο για μια ερωτική απογοήτευση ζητω που καήκαμε. Απλά το παλικάρι είναι μικρός ακόμα και ειναι η πρώτη του φορα. Θα μάθει με τον καιρό ότι η ζωή είναι δύσκολη άδικη και δεν θα του έρχονται όλα πάντα όπως θέλει. Για να πω την αλήθεια 1 στα 5 θα πηγαίνουν όπως τα θέλει και 4 στα 5 το αντίθετο.

 

Τι στιγμή που υπάρχουν χιλιάδες Έλληνες που τρώνε από τους κάδους κάποιος άλλος έκανε θέμα επειδή δεν του έκατσε μια γκομενα. Ας συνελθουμε και ας γυρισουμε στην πραγματικότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ψυχολόγοι είναι για όλα τα θέματα και ακόμα για θέματα γκόμενες κτλ κτλ. Το θέμα είναι ότι πρέπει να βρεθεί  μια λύση που να του περάσει ο πόνος που προέρχεται μέσα από την ψυχή και να  νιώσει καλύτερα ( ερωτική απόρριψη) . Για αυτές τις καταστάσεις πιστεύω ότι μόνο ψυχολόγοι μπορούν να τον βοηθήσουν.

γελαω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στιγμή που υπάρχουν χιλιάδες Έλληνες που τρώνε από τους κάδους κάποιος άλλος έκανε θέμα επειδή δεν του έκατσε μια γκομενα. Ας συνελθουμε και ας γυρισουμε στην πραγματικότητα.

 

Ναι λες και πρώτη φορά ανοίγονται παρόμοια θέματα εδώ ή μήπως να μην λέμε τίποτα εκτός από πεινασμένους σε σκουπίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...