Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα στην παρεα,

 

Εγω το έχω εδω και ένα μήνα.. από χθες παρατήρησα μια κιτρινίλα στην πανω αριστερή μεριά της οθόνης.. αυτό φαίνεται πιο αισθητά μόλις ειναι λευκή η οθόνη.. Έχει κάποιος παρόμοιο θέμα η να ξέρει τι μπορεί να είναι??

 

(για να προλάβω κάποιους, δεν είναι βρώμα :P :P)

 

Δεν μου έφτανε το κιτρινο σημάδι που έχει, τωρα δεν μου μπαινει και στο WIFI.. Δείχνει connecting... και τπτ...

 

Καμια ιδεα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλαζουν, εχω "τηλεφωνο", "επαφες", "μηνυματα", "ρυθμισεις". Δεν μπορω αυτή τη στιγμη να θυμηθώ-ψαξω μενου για το που αλλαζουν παρολα αυτά. Ισως αργοτερα.

 

ΥΓ. Στην lock screen δεν εχω καθολου εικονίδια, φανταζομαι μιλαμε για το σταθερο κατω κομματι με ξεκλειδωτο το τηλεφωνο οπου νομιζω ότι αρχικα ειχε το calculator το οποιο και μενα μου ηταν ανεπιθύμητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαζουν, εχω "τηλεφωνο", "επαφες", "μηνυματα", "ρυθμισεις". Δεν μπορω αυτή τη στιγμη να θυμηθώ-ψαξω μενου για το που αλλαζουν παρολα αυτά. Ισως αργοτερα.

 

ΥΓ. Στην lock screen δεν εχω καθολου εικονίδια, φανταζομαι μιλαμε για το σταθερο κατω κομματι με ξεκλειδωτο το τηλεφωνο οπου νομιζω ότι αρχικα ειχε το calculator το οποιο και μενα μου ηταν ανεπιθύμητο.

αναφέρεται στο κλειδωμένο κομματι στην lock screen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...