Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις πήγα στη wind. Έκανα παραγγελία κ θα παραλαβω ή την Πέμπτη ή την άλλη τρίτη όπως μου είπαν..

 

Στα 169€

Σιγουρα εκανες παραγγελια ; Εγω πηγα σε καταστημα και μου λενε οτι ακομα δεν εχουν παρει ενα αρχειο που εχει τα στοιχεια για τα κινητα[κωδικους και τα σχετικά] και δεν μπορουν να παραγγειλουν και μου ειπε απο αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα εκανες παραγγελια ; Εγω πηγα σε καταστημα και μου λενε οτι ακομα δεν εχουν παρει ενα αρχειο που εχει τα στοιχεια για τα κινητα[κωδικους και τα σχετικά] και δεν μπορουν να παραγγειλουν και μου ειπε απο αυριο

Πήγα στην wind της Πάτρας Μαιζώνος 79 και έκανα προπαραγγελια.

Πήγα 9:15 και ήδη είχαν περάσει αλλά 2 άτομα για τον ίδιο λόγο. Συμπλήρωσαν τα στοιχεία μου κ θα με πάρουν τηλέφωνο όταν παραλάβουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kiniti.eu/index.php?dispatch=products.view&product_id=244579

 

Δεν ξέρω κατά πόσο δεν έχουν κάνει λάθος αλλά μόνο το άσπρο παρουσιάζεται στα 150€ εδώ!

 

Tέλος Διαθεσιμότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kiniti.eu/index.php?dispatch=products.view&product_id=244579

 

Δεν ξέρω κατά πόσο δεν έχουν κάνει λάθος αλλά μόνο το άσπρο παρουσιάζεται στα 150€ εδώ!

δεν υπάρχει απόθεμα λέει! Οπότε θα μπορούσε να το βάλει και 49 ευρώ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει απόθεμα λέει! Οπότε θα μπορούσε να το βάλει και 49 ευρώ...

 

Έχετε το νου σας γιατί όταν το έγραψα έλεγε "Σε Απόθεμα - Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)"

Κάποιοι πρόλαβαν μάλλον.. Κινητό ή άκυρο!

Ελπίζω να το πρόλαβε κάποιος που να το θέλει, αν έγινε έτσι και όχι οι μαυραγορίτες των αγγελιών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κανονική τιμή του p8 lite δεν είναι 170 και ούτε θα ξαναβγεί στα 170 μίλησα με wind
 
εξάλλου με το vodafone ξεφεύγεις από 5inch και πας 8pyrino , δεν έχει καμια σχέση με το πατατάκι το p8lite

 

Χθες αναφέρθηκε παραγγελία από κατάστημα wind στα 169€ , μη βιάζεστε να βγάλετε συμπεράσματα , κανονική τιμή δεν υπάρχει ! 

Άλλες ανάγκες έχεις εσύ και άλλες οι άλλοι , σε μερικούς βολεύουν οι 5" σε άλλους οι 5.5" , το θέμα εδώ είναι για το Ρ8 μη βάζουμε συγκρίσεις με άλλα κινητά μεγαλύτερης αξίας και χαλάμε το νήμα ;) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...