Προς το περιεχόμενο

[ΟΔΗΓΟΣ] Πώς κάνουμε αγορές από το Internet με Capital Controls


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο οδηγος που αναφερεται εδω, εχει καποια σχεση με τον οδηγο που πουλαει καποιος στις αγγελιες. ?

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/various/variousvarious/497095-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CF%86%CF%8C%CF%81%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82-paypal-balance-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1/

Αγγελία λέει...

Έλιωσα λίγο. Thanks mate. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο "οδηγός" που έφτιαξε ο JohnGTA

είναι επιεικώς απαράδεκτος. Εχω γλυτώσει από ένα εγκεφαλικό και από ένα σπασμένο PC.

 

Ειδικά το βήμα 6 είναι όλα τα λεφτά... ή διόρθωσέ το ή αφαίρεσέ το.

 

Καλύτερα να το αφαιρέσεις οριστικά. Ασε τον κόσμο να πάει να ενημερωθεί σε κανένα άλλο νήμα.

Μαύρη η στιγμή που έπεσα εδώ πάνω...

 

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "οδηγός" που έφτιαξε ο JohnGTA

είναι επιεικώς απαράδεκτος. Εχω γλυτώσει από ένα εγκεφαλικό και από ένα σπασμένο PC.

 

Ειδικά το βήμα 6 είναι όλα τα λεφτά... ή διόρθωσέ το ή αφαίρεσέ το.

 

Καλύτερα να το αφαιρέσεις οριστικά. Ασε τον κόσμο να πάει να ενημερωθεί σε κανένα άλλο νήμα.

Μαύρη η στιγμή που έπεσα εδώ πάνω...

 

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Καλύτερα πήγαινε παίξε πασιέτζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε το νου σας οτι το paypal απαγορευει διπλους λογαριασμους και ψευτικα στοιχεια, οποτε αν με καποιο τροπο το μυριστουν ο λογαριασμος θα γινει limited(με οτι συνεπαγεται αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "οδηγός" που έφτιαξε ο JohnGTA

είναι επιεικώς απαράδεκτος. Εχω γλυτώσει από ένα εγκεφαλικό και από ένα σπασμένο PC.

 

Ειδικά το βήμα 6 είναι όλα τα λεφτά... ή διόρθωσέ το ή αφαίρεσέ το.

 

Καλύτερα να το αφαιρέσεις οριστικά. Ασε τον κόσμο να πάει να ενημερωθεί σε κανένα άλλο νήμα.

Μαύρη η στιγμή που έπεσα εδώ πάνω...

 

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Ε καλά τώρα συμφωνώ αλλά τα παραλές λίγο.θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο αναλυτικό γιατί και γω στην πρώτη προσπάθεια όταν έλαβα το μαιλ στο δεύτερο μαιλ μου,πάτησα να πληρώσω μέσω paypal και πατούα login και μου έλεγε πως προσπαθώ να κάνω login απο το λογαριασμό αυτού που κάνει το request..E δεν θέλει πολύ μυαλό την δεύτερη φορά να επιλέξεις να πληρώσεις άμεσα μέσω της κάρτας....

Εχετε το νου σας οτι το paypal απαγορευει διπλους λογαριασμους και ψευτικα στοιχεια, οποτε αν με καποιο τροπο το μυριστουν ο λογαριασμος θα γινει limited(με οτι συνεπαγεται αυτο).

Μα δεν φτιάχνεις διπλό λογαριασμό,σε όλη την διαδικασία ένας λογαριασμός είναι.Αυτό έτσι όπως το βλέπω εγώ είναι παραθυράκι του paypal και δεν μπορούν να κατηγορίσουν  κανέναν για δικά τους λάθοι.

Στην ουσία κάνεις ένα request για μεταφορά χρημάτων απο το τραπαιζικό σου υπόλοιπο στο υπόλοιπο του paypal,τίποτα τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε καταλαβει ποιες αγορες περνανε?

σε μερικες αγορες βγαζει μηνυμα μολις πας να συνδεθεις στο paylal οτι δεν μπορουμε να συνεχισουμε την διαδικασια.

γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πολλά ακυρώνονται επειδή η κάρτα που βάζετε στο δεύτερο μαιλ είναι η ίδια στο 1ο μέιλ. Έτσι μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Εγώ με bit-x card στις συναλλαγές paypal που με ενδιαφέρει έχω ικανοποιηθεί πάρα πολύ.!!

Λίγο προσοχή και όχι βιασύνη για να αποσβέσεις τα έξοδα αγοράς bitcoin και κυλούν όλα ομαλά !!!!....

και ούτε capital controls !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω δοκιμασα με debit mastercard της eurobank τον τροπο που λετε εδω κ μου λεει οτι δεν μπορει να γινει η πληρωμη γτ δεν την εγκρινει ο card issuer  και καλα πρεπει να μιλισω μαζι τους??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...