Προς το περιεχόμενο

Τα iPhone 6s και iPhone 6s Plus θα παρουσιαστούν στις 9 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>

Ο χρήστης billdanos είπε:<br />

Πάλι θα ξεφύγει η συζήτηση και θα φταίω και γω μαζί αλλά δεν γίνεται να μη σχολιάσω! Μεταφορά αρχείων εικόνας με bluetooth? Ειδικά πλεον που κάθε φωτό είναι 4-5mb με τις super κάμερες? Σε πόσες ώρες?<br />

 <br />

Είχε νόημα παλιά, που η κάθε φωτό ήταν 50kb και τα 3gp vids 1mb το πολύ!<br />

 <br />

Δεν θα στείλω όλη μου τη συλλογή αγαπητέ.<br />

 <br />

Για 1-2 εικόνες μιλάμε. Το bluetooth σώζει.<br />

 <br />

Εσύ τι θα κάνεις; Θα την ανεβάσεις με το iphonάκι σου στο facebook;<br />

 

Esy bluetooth user γιατι μπηκες εδω μεσα???σε ρωταω γιατι μπηκες να σχολιασεις σε ποστ που αφορα iphone ???κατσε στα 4GB RAM με ελευθερα το 1GB και ασε μας εμας</p>
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βγάζω μια φωτο με το iphone, σε μερικα sec βρίσκεται αυτόματα και στο ipad και στο mac μου. :)

Οταν βγάζω με το Z3, περιμένω να μαζευτούν πολλές και μετα βαζω την sd στο mac και τις κοπιαρω.

Εσυ μιλας για τον δικο σου λογαριασμο.Εμεις σου λενε μεταξυ χρηστων.

Αντε και εβαλες καλωδιο ή sd ποση ωρα θα σου παρει να βαλεις GB φωτος απο την sd class 10 στο πσ σου;ωρες μηνες χρονια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το εχω πει ενα εκ φορες αλλα θα το ξαναπω.

Φταινε οι υλοποιησεις των εταιρειων και οχι το android.Androids με σωστη υλοποιηση και ακομη 1 ραμ φυσανε.

Με 2 σημερα ειναι τα περισσοτερα.

Επιασες ποτε σου nexus;

Προσωπικα με note 4 μηδεν lag.

Προφανως ετυχες σε κακες συσκευες και υλοποιησεις;

Δεν υπάρχει lag σε σύγχρονες συσκευές android εδώ και 2 χρόνια περίπου.

Εσυ μιλας για τον δικο σου λογαριασμο.Εμεις σου λενε μεταξυ χρηστων.

Αντε και εβαλες καλωδιο ή sd ποση ωρα θα σου παρει να βαλεις GB φωτος απο την sd class 10 στο πσ σου;ωρες μηνες χρονια;

10gb σε περιπου 7 λεπτά. Με bt πόσο λες? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει lag σε σύγχρονες συσκευές android εδώ και 2 χρόνια περίπου.

Συμφωνω αλλα προφανως αν καταλαβες μιλησα στον φιλο για αυτες τις εμπειριες που ελεγε.

Απο την κιτ κατ τα android ειναι υποδειγματικα ΑΝ φυσικα η υλοποιηση ειναι σωστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω,μ' ένα LG G3 S που είχα μέχρι πριν κανα μήνα ,μέχρι να βγει το keyboard να γράψω έβλεπα και μια season GOT στο περίμενε,προσωπική εμπειρία,δεν έκανα και έρευνα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει lag σε σύγχρονες συσκευές android εδώ και 2 χρόνια περίπου.

 

10gb σε περιπου 7 λεπτά. Με bt πόσο λες? :P

10 gb σε μενα σε 5 λεπτα.Με bluetooth σε ποιον δωσεις ακριβως 10 gb φωτος;

Με ιντερνετ ποση ωρα θα κανεις να τα κατεβασεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο καιε ενας την ηλικια του και με το τη ασχολειται (καλα ο αλλος ανταλαζει με bluetooth αρχεια) και ενταξη αυτος.<br />

Οι υπολοιποι???? που κανετε διαλογο και προσπαθειτε να τπυ εξηγησετε τη???? ρε ειστε σοβαροι?? :) την καλησπερα μου.</p>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια παντελακη μου τα ίδια Παντελή μου.

Τα iPhone φέτος ειδικά στην Ελλάδα θα πατωσουν. Και λόγο κρίσης και γιατί έχει αρχίσει να ξυπνάει ο κόσμος και να μην πέρνει ότι σαβούρα του πασαρουν στα 900-1000 ευρώ. Πέρσι είδα ελάχιστα 6αρια οπότε πάμε καλά. Έχουν μείνει λίγοι καγκουρες που τους τα πήρε ο μπαμπάς τους που τα πετάνε πάνω στο τραπέζι στην καφετέρια για τη μοστρα αλλά ευτυχώς είναι λίγοι. Για τις άλλες χώρες λίγο με ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο καιε ενας την ηλικια του και με το τη ασχολειται (καλα ο αλλος ανταλαζει με bluetooth αρχεια) και ενταξη αυτος.<br />

Οι υπολοιποι???? που κανετε διαλογο και προσπαθειτε να τπυ εξηγησετε τη???? ρε ειστε σοβαροι?? :) την καλησπερα μου.</p>

ΑΦΜ να δινουμε;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Χαχαχαχαχαχαχα οχι ρε φιλε μου :):) ουτε αμκα... Απλα το λεω για να εχουμε εικονα :) ο καθε 18χρονος με καρτοκινητο εχει και αποψη... Καλα παντα στα πλαισια του χαβαλε :) ζηταω συγνωμη εαν παρεξηγηθηκε κανεις . (Μεταφορα με bluetooth....ακομα να ηρεμησω με τα γελοια) καλο βραδυ.</p>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Χαχαχαχαχαχαχα οχι ρε φιλε μου :):) ουτε αμκα... Απλα το λεω για να εχουμε εικονα :) ο καθε 18χρονος με καρτοκινητο εχει και αποψη... Καλα παντα στα πλαισια του χαβαλε :) ζηταω συγνωμη εαν παρεξηγηθηκε κανεις . (Μεταφορα με bluetooth....ακομα να ηρεμησω με τα γελοια) καλο βραδυ.</p>

 

Πως τα στελνετε στο χωριο σου δηλαδη ρε παιδαρε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Χαχαχαχαχαχαχα οχι ρε φιλε μου :):) ουτε αμκα... Απλα το λεω για να εχουμε εικονα :) ο καθε 18χρονος με καρτοκινητο εχει και αποψη... Καλα παντα στα πλαισια του χαβαλε :) ζηταω συγνωμη εαν παρεξηγηθηκε κανεις . (Μεταφορα με bluetooth....ακομα να ηρεμησω με τα γελοια) καλο βραδυ.</p>

Το γελιο κανει καλο κανεις δεν θα σου πει το αντιθετο αλλα και παλι στο συγκεκριμενο θεμα ειναι σοβαρο και αναντικαταστατο.

Διαβασε τα προηγουμενα σχολια και θα καταλαβεις ποσο απλο,γρηγορο και βολικο ειναι να μοιραστεις λιγα αρχεια με bluetooth.Εχθες συγκεκριμενα μετεφερα τραγουδια σε κινητο θειου μου alcatel στο λεπτο και στο ποδι.Προσπαθησε να το κανεις με iphone...προσπαθησε να του βαλεις icloud να του το εξηγησεις να το προμηθευτει και να το κανει:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γελιο κανει καλο κανεις δεν θα σου πει το αντιθετο αλλα και παλι στο συγκεκριμενο θεμα ειναι σοβαρο και αναντικαταστατο.

Διαβασε τα προηγουμενα σχολια και θα καταλαβεις ποσο απλο,γρηγορο και βολικο ειναι να μοιραστεις λιγα αρχεια με bluetooth.Εχθες συγκεκριμενα μετεφερα τραγουδια σε κινητο θειου μου alcatel στο λεπτο και στο ποδι.Προσπαθησε να το κανεις με iphone...προσπαθησε να του βαλεις icloud να του το εξηγησεις να το προμηθευτει και να το κανει:)

Ολοι ξέρουν πόσο ανάπηρο είναι το ios. Απλά δεν χρειάζεται να λέμε συνέχεια τα ίδια για το Bluetooth αναφορά SMS κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...