Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια βγηκε

 

απο την επομενη εβδομαδα θα μπω μεσολογγι. ειναι αυτο που ανοιγει τωρα για τους εκτος ΕΣΣΟ

 

 

για πειτε ρε παιδια τιποτα.

 

 

θα σας αποχαιρετησω προσωρινα :-(

Μη μασάς. Ειδικά στο κέντρο είναι χαλαρά τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άμα ακούς για πλυντήρια να πηγαίνεις να καβατζώνεσαι έχει και έξτρα κολατσιό  :P

τα πλυντηρια γενικα ειναι τρελη καβατζα παντου μαλλον 

 

και στο 424 ηταν ζαχαρη και αβυπ ειναι ζαχαρη , μαλλον εχει να κανει οτι εισαι με πολιτες που ειναι πιο χαλαροι και αραχτοι απο τους καραβαναδες 

 

ναι πλυντηρια ftw 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον μπαινω την τεταρτη. αυριο παιρνω το χαρτι απο το ρουφ

 

 

το ερωτημα ειναι αμα θα ορκιστω μαζι με τους αλλους, στις 14 ιουνη ή θα κανουμε ξεχωριστη ορκομωσια στις 21.

 

αμα παιξει το 14 θα κανουμε εκπαιδευση express! :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι ρωτησα ενα φιλο μου λεει οτι δε γινεται ξεχωριστη ορκομωσια. οποτε μαλλον θα κανω ορκομωσια 2.5 εβδομαδες!  θα μπω 29 και θα βγω 14!

 

πωπω αυτα ειναι. ζωαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι ρωτησα ενα φιλο μου λεει οτι δε γινεται ξεχωριστη ορκομωσια. οποτε μαλλον θα κανω ορκομωσια 2.5 εβδομαδες!  θα μπω 29 και θα βγω 14!

 

πωπω αυτα ειναι. ζωαρα

Καλο πηξιμο.

Η πρωτη μερα θα ναι κουραστική. Πολυ χαρτομάνι.

Κοιμησου καλα αν δεν το σκεφτεσαι και σε παρει ο υπνος

και το πρωι freddo espresso με red bull!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού μπαίνει εκτός ΕΣΣΟ γλυτώνει όλο το χάος της πρώτης μέρας.

άπλα θα ζήσει το χάος του να βρει τον κάθε υπευθυνο ξεχωριστά μιας και θα είναι μόνος του 

άντε βρες την Διαχειρίστρια Υλικού (γαρίδα αλλά τρελά πισωκούνα!) 

βρες τον υπίατρο (άμα δεν του κλαφτείς σαν μαμάκιας αλλά πεις ότι έχεις το τάδε τάδε πρόβλημα θα σε φτιάξει καλά, όλους τους μεγάλους σε ηλικία τους προσέχει)  

μετά βρες τον ΛΥΛ σου (που είναι παλιός φαντάρος στο Μεσολόγγι) 

αααα ναι και την οδοντίατρο θα καταλάβεις ;P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βγηκε

 

απο την επομενη εβδομαδα θα μπω μεσολογγι. ειναι αυτο που ανοιγει τωρα για τους εκτος ΕΣΣΟ

 

 

για πειτε ρε παιδια τιποτα.

 

 

θα σας αποχαιρετησω προσωρινα :-(

 

2/39 ΣΕ? Καλη υπομονη φιλε μου... Εκει παρουσιαστηκα, τρελο σκατο-στρατοπεδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση. μου λενε παιδια να μη βγαλω ακτινογραφια απο τωρα. να σκασω χυμα για να χασω μια μερα να πηγαινω στο νοσοκομειο εκει. για πειτε εμπειριες. :-D

 

 

μιλαμε ακομα καλα καλα δεν μπηκαμε και αρχισαμε τις λουφες :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση. μου λενε παιδια να μη βγαλω ακτινογραφια απο τωρα. να σκασω χυμα για να χασω μια μερα να πηγαινω στο νοσοκομειο εκει. για πειτε εμπειριες. :-D

 

 

μιλαμε ακομα καλα καλα δεν μπηκαμε και αρχισαμε τις λουφες :shifty:

 

Nαι, δεν χρειαζεται να βγαλεις ακτινογραφιες. Θα λουφαρεις για μια μερα που θα πατε Αθηνα 401. 

 

Kαι btw, εισαι στοκος, χαζος φουλ και δεν ξερεις να κανεις τιποτα. Για τον στρατο εισαι αχρηστος εντελως. Μην το παιξεις οτι ξερεις να κανεις πραγματα με σκοπο να το εκτιμησουν και καλα και να την γλυτωνεις απο αλλου γιατι θα καταληξεις να κανεις τα διπλασια.

 

Α, και οπου δεις Χαροκοπος με 3 αστερακια, στριβε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση. μου λενε παιδια να μη βγαλω ακτινογραφια απο τωρα. να σκασω χυμα για να χασω μια μερα να πηγαινω στο νοσοκομειο εκει. για πειτε εμπειριες. :-D

 

 

μιλαμε ακομα καλα καλα δεν μπηκαμε και αρχισαμε τις λουφες :shifty:

ναι καλυτερα βολτα στο νοσοκομειο, εγω γλιτωσα την επισκεψη απο στρατονομους, προεδρικη φρουρα και ενημερωση για υεα εκεινη τη μερα

 

ακομα καλυτερα μπορει να γλιτωσεις και παρελαση 

 

αυτο που δε γλιτωσα ειναι ενημερωση για ελδυκ ρε γαμωτο και καθομουν και εβλεπα το βιντεο με τις παπαρες, αλλα αφου γλιτωσα τους αλλους κατι ειναι κι αυτο 

 

επισης εκεινη τη μερα ηταν η 2η ,3η φορα στη ζωη μου που κοιμηθηκα σε πουλμαν :lol:  επισης το καθισμα του μου φανηκε το πιο απαλο πραγμα του κοσμου :lol: δε το πιστευα οτι θα μου αρεσε τοσο ενα πουλμαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, δεν χρειαζεται να βγαλεις ακτινογραφιες. Θα λουφαρεις για μια μερα που θα πατε Αθηνα 401. 

 

Kαι btw, εισαι στοκος, χαζος φουλ και δεν ξερεις να κανεις τιποτα. Για τον στρατο εισαι αχρηστος εντελως. Μην το παιξεις οτι ξερεις να κανεις πραγματα με σκοπο να το εκτιμησουν και καλα και να την γλυτωνεις απο αλλου γιατι θα καταληξεις να κανεις τα διπλασια.

 

Α, και οπου δεις Χαροκοπος με 3 αστερακια, στριβε.

 

επέτρεψε μου να διαφωνήσω σε αυτό...

 

Οι γνώσεις μου (κυρίως πληροφορικής), αλλα και οι γενικότερες μου εδωσαν 3 μήνες άδεια.... Επιπλέον της κανονικης... και πολλά αλλα ευεργετήματα όπως υπηρεσιακά όποτε μου κάπνιζε, την ευμένεια του διοικητή μου (πολυ αξιολογος ανθρωπος πραγματικα) και το δικαίωμα να χώνω ΕΠΟΠ σε υπηρεσίες και να με παρακαλάνε να τους βάλω καλα νουμερα...

 

Εξαρτάται κατα τη γνώμη μου απο τη μονάδα... πάντως σίγουρα μην πεις οτι ξέρεις να βαφεις/χτίζεις κλπ...

 

btw μην βγάλεις ακτινογραφία, θα γλυτώσεις γοπινγκ... (εγω ο ψαρας ειχα βγάλει απο πριν) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βγάλεις για τον απλούστατο λόγο πως τώρα το χρόνο που θα χάσεις για την ακτινογραφία, μπορείς να τον εκμεταλλευτείς όπως θες.

Ο άλλος χαμένος χρόνος είναι ούτως ή άλλως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...