Προς το περιεχόμενο

Black Mirror


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ετυχε να δω πρώτα το 1ο επεισοδιο του 4ου κυκλου και μετά το 1ο απο την πρώτη σεζον, δηλαδή τα 2 απο τα 3 χειροτερα επεισοδια της σειράς και την παράτησα.ειπα ομως μετά απο πολύ καιρο να δω και κανενα ακομα μηπως και δεν ειναι όλα ετσι.ευτυχως την συνέχισα γιατί τα περισσότερα ειναι απλα καταπληκτικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, johnyboy είπε

ετυχε να δω πρώτα το 1ο επεισοδιο του 4ου κυκλου και μετά το 1ο απο την πρώτη σεζον, δηλαδή τα 2 απο τα 3 χειροτερα επεισοδια της σειράς και την παράτησα.ειπα ομως μετά απο πολύ καιρο να δω και κανενα ακομα μηπως και δεν ειναι όλα ετσι.ευτυχως την συνέχισα γιατί τα περισσότερα ειναι απλα καταπληκτικά.

:o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 10/5/2018 στις 9:41 ΜΜ, totalius είπε

Σοβαρα τωρα εχει το Hang the dj τη βαθμολογια που εχει ? Μολις ειδα οτι πιο ανουσιο και βλακεια εχω δει απο σειρα ever. 

απο τα πιο αγαπημένα μου επεισόδια της σειράς... 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/10/2018 στις 9:17 ΜΜ, kon1to είπε

απο τα πιο αγαπημένα μου επεισόδια της σειράς... 😂

Όχι χειρότερο σίγουρα, όχι και από τα καλά.

Χειρότερο από το metalhead δεν υπάρχει σε όλη τη σειρά, ίσως και το πρώτο, αν και το μέταλ ήταν εντελώς ανούσιο και γενικά κακό από όλες τις απόψεις.

Πάντως από τα καλύτερα άνετα το White Bear.

Και μιας και τα έχω πρόσφατα αφού τη τελείωσα εχθές, πραγματικά ενώ είναι τρομερή σειρά, απορώ για πιο λόγο βγάλανε το metalhead. Πέρα από την σκηνοθετική ασπρόμαυρη άποψη, είναι ένα υπέρτατο σκουπίδι σαν επεισόδιο, εντελώς εκτός από όλα τα υπόλοιπα.

Πραγματικά στεναχωρηθηκα από το τιμ του Μπλάκ Μιρορ, που επέτρεψε να βγει τετοιο επεισόδιο, όταν έχουμε δει όλα τα άλλα.

Επεξ/σία από panossar95
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κυκλοφόρησε σήμερα το special επεισόδιο (1:30 διάρκεια) στο Netflix.

Bonus: Η σειρά είναι interactive και ανάλογα τις επιλογές του χρήστη θα έχει διαφορετικό τέλος.

Όποιος δεν έχει Netflix καλό θα ήταν να έβαζε γιατί πρέπει να είναι μοναδική εμπειρία. Το ξεκινάω τώρα και θα πω εντυπώσεις αργότερα.

Edit: Η interactive έκδοση είναι μόνο για PC. Απο TV που δοκίμασα δεν λειτουργεί σαν interactive.

 

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...