Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δίκιο για το office το πήρα από άλλο σημείο όμως το dreamspark το έψαχνα...μπήκα μάλιστα στο imagine αλλά δεν ξέρω τι και πως στο καλό και δεν μου έδειχνε τίποτα...πως εξηγείται το ότι η σχολή δεν είναι στο premium και εμένα με έβαλε κανονικά από εκείνο το link στο premium; Ότι η σχολή δεν είναι premium είναι σίγουρο...το είδα στο site του πανεπιστημίου...τεσπά πιο πολύ με ενοχλεί το άλλο που σαν καθηγητής τόσα χρόνια ένα office δεν μπορώ να έχω...ίσως ζητάω πολλά αλλά είναι εργαλείο για τα διαγωνίσματά μου, για φυλλάδια κλπ...υγεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις δίκιο για το office το πήρα από άλλο σημείο όμως το dreamspark το έψαχνα...μπήκα μάλιστα στο imagine αλλά δεν ξέρω τι και πως στο καλό και δεν μου έδειχνε τίποτα...πως εξηγείται το ότι η σχολή δεν είναι στο premium και εμένα με έβαλε κανονικά από εκείνο το link στο premium; Ότι η σχολή δεν είναι premium είναι σίγουρο...το είδα στο site του πανεπιστημίου...τεσπά πιο πολύ με ενοχλεί το άλλο που σαν καθηγητής τόσα χρόνια ένα office δεν μπορώ να έχω...ίσως ζητάω πολλά αλλά είναι εργαλείο για τα διαγωνίσματά μου, για φυλλάδια κλπ...υγεία!

Ποιό Office βρήκες και πόσο; (windows ή mac)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι με το libre office έκανα δουλειά ως τώρα οπότε δεν έχω δοκιμάσει αν έχει offline εγκατάσταση... Ένα αρχείο κατέβασε και μάλλον από εκεί θα κάνει instalation αλλά δεν έχω δοκιμάσει... Υπάρχει τρόπος να το καταλάβω κάπως χωρίς να δοκιμάσω εγκατάσταση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Office 365 για windows δωρεάν για φοιτητές, τίποτα το φοβερό...

 

 

Η αλήθεια είναι ότι με το libre office έκανα δουλειά ως τώρα οπότε δεν έχω δοκιμάσει αν έχει offline εγκατάσταση... Ένα αρχείο κατέβασε και μάλλον από εκεί θα κάνει instalation αλλά δεν έχω δοκιμάσει... Υπάρχει τρόπος να το καταλάβω κάπως χωρίς να δοκιμάσω εγκατάσταση;

 

 

Κάποιο link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο link;

Είμαι στο κινητό, αργότερα από το σπίτι ευχαρίστως, αν και δεν έψαξα ιδιαίτερα, γουγλης "office for academics" νομίζω έψαξα... Έβαλα mail φοιτητικό, με έστειλε να κάνω login μέσω Πανεπιστημίου με username και password που μου έδωσαν από την σχολή και μπήκα και μου έδωσε link για office 365... Δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα ζόρι... Θα προσπαθήσω να το ξαναβρώ να το βάλω εδώ μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ερώτηση: Τα προγράμματα που κατεβάζουμε ακαδημαικά σαν free (office, windows κτλ) σε πόσους υπολογιστές μπορούμε να τα εγκαταστήσουμε? Είναι μια και μοναδική άδεια σε έναν μόνο υπολογιστή? Ή πχ μπορώ σε σταθερό και λάπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δοκίμασα να κατεβάσω από άλλο υπολογιστή windows 10 και κατέβασε και μου έδωσε άλλο κλειδί από την πρώτη φορά...δεν ξέρω πόσες φορές μπορείς...και δεν ξέρω καν αν τα κλειδιά απενεργοποιούνται και πότε...όταν ας πούμε δεν θα είσαι πια φοιτητής...βλέποντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δοκίμασα να κατεβάσω από άλλο υπολογιστή windows 10 και κατέβασε και μου έδωσε άλλο κλειδί από την πρώτη φορά...δεν ξέρω πόσες φορές μπορείς...και δεν ξέρω καν αν τα κλειδιά απενεργοποιούνται και πότε...όταν ας πούμε δεν θα είσαι πια φοιτητής...βλέποντας...

Στα φοιτητικά πηγαίνεις στον πανεπιστημιακό λογαριασμό σου και βλέπεις ποιες συσκευές έχεις συσχετίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...