Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας με [email protected] ακομα δεν δουλευει....

Τους έχω μιλήσει καμιά 10αρια φορες...Εχουν λενε προβλημα με την βαση δεδομενων...Τοσο μεγαλο που εδω και ενα χρονο δεν το εχουν φτιαξει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας με [email protected] ακομα δεν δουλευει....

Τους έχω μιλήσει καμιά 10αρια φορες...Εχουν λενε προβλημα με την βαση δεδομενων...Τοσο μεγαλο που εδω και ενα χρονο δεν το εχουν φτιαξει... 

 

Μιλάς με τη γραμματεία της σχολής σου ή με το NOC;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς με τη γραμματεία της σχολής σου ή με το NOC;

με την γραμματεία και σε 2 περιπτώσεις ήμουν μπροστα οταν μιλουσαν στο τηλεφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας με [email protected] ακομα δεν δουλευει....

Τους έχω μιλήσει καμιά 10αρια φορες...Εχουν λενε προβλημα με την βαση δεδομενων...Τοσο μεγαλο που εδω και ενα χρονο δεν το εχουν φτιαξει... 

Παρε εδω τηλ ή στειλε μηνυμα

http://www.noc.uth.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ΕΚΠΑ έχει γραφτεί κανείς;

 

Αν διαβασεις το μυνημα μου στη προηγούμενη σελίδα, εχω γραφτεί εγω και 3-4 άλλοι από την ιδια σχολη. Σε προηγούμενη προσπαθεια πολλους μηνες πριν μου ελεγε το αιτημα ειναι σε επεξεργασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα που είναι @uoa.gr δεν το δέχεται, και μου λέει "From your email address, it looks like your school isn't on our list of eligible institutions yet". Τους έδωσα τα στοιχεία της σχολής, αλλά δε φαντάζομαι να έχω σύντομα κάτι νεότερο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας με [email protected] ακομα δεν δουλευει....

Τους έχω μιλήσει καμιά 10αρια φορες...Εχουν λενε προβλημα με την βαση δεδομενων...Τοσο μεγαλο που εδω και ενα χρονο δεν το εχουν φτιαξει... 

 

Για το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας έχει αυτά https://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=3f089a19-836f-e011-971f-0030487d8897&vsro=8&pc=00000000-0000-0000-0000-000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα που είναι @uoa.gr δεν το δέχεται, και μου λέει "From your email address, it looks like your school isn't on our list of eligible institutions yet". Τους έδωσα τα στοιχεία της σχολής, αλλά δε φαντάζομαι να έχω σύντομα κάτι νεότερο :P

 

Εγω τους τα χα δωσει περίπυ κανα 9 μηνο πριν, και παλι πριν κανα τρίμηνο και κάποια στιγμη ενεροποιηθηκε η δυνατότητα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Ειμαι φοιτητης μηχανικων πληροφορικης στο Τει Λαρισας και μπαινω στην σελιδα που μου βγαζει στο google και λεει "There are no products available for purchase at this time". Η σελιδα ειναι Link.png Site: αυτη . Εχει κανεις ιδεα τι παιζει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης εκτός από τη Microsoft δωρεάν λογισμικό αλλά και μαθήματα έχει και η Oracle. Οδηγίες για εγγραφή, με τους κωδικούς που έχετε ήδη από τη σχολή, θα βρείτε εδώ http://www.upnet.gr/software/oracle-academy/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης εκτός από τη Microsoft δωρεάν λογισμικό αλλά και μαθήματα έχει και η Oracle. Οδηγίες για εγγραφή, με τους κωδικούς που έχετε ήδη από τη σχολή, θα βρείτε εδώ http://www.upnet.gr/software/oracle-academy/

Αυτά παρέχονται απο το πανεπιστήμιο Πατρών δεν σημαίνει ότι τα έχουν όλα τα ΑΕΙ/ΤΕΙ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά παρέχονται απο το πανεπιστήμιο Πατρών δεν σημαίνει ότι τα έχουν όλα τα ΑΕΙ/ΤΕΙ

Για να το γραφω σημαινει οτι το εχω δοκιμασει κι ειναι ενεργο. Δυο εγγραφες, μια απο ΤΕΙ και μια απο ΕΜΠ. Το μονο που αλλαζεις ειναι το ονομα της σχολης οταν σε ρωτησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι τα γνωριζω αυτα..Μαλιστα εχω παρει και αρκετα...αλλα ειναι να μπει και το θεσσαλιας στο office.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...