Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

απο bangood ελεγα να παρω αλλα ακριβο μου φαινεται αυτο που εβαλες και ειδα και εγω. κανα πιο φτηνο οπως του gearbest θα ηθελα

 

Μήπως αυτό (στα 1.20 δολλάρια);

Link.png Site: http://www.banggood.com/Universal-Transparent-Screen-Protector-For-Chuwi-Hi8-Tablet-p-987127.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη το γελάς. Είχα πάρει ένα tempered για το κινητό 2-3

ε και παίζει να ναι καλύτερο και από το gorilla glass. Ούτε γρατζουνιες, ούτε δαχτυλιες ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα σημερα μου ειπαν απο την alpha bank οτι η παραγγελια τελικα δεν εγινε και τα λεφτα δεσμευτηκαν απλα,και θα αποδεσμευτουν σε 35 εργασιμες μερες...ωραια πραματα....χαχα...αφου τωρα θα ξνακανω παραγγελια να παρω το pro ή το απλο παιδια?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αφου τωρα θα ξνακανω παραγγελια να παρω το pro ή το απλο παιδια?ευχαριστω

Αν δεν σε ενδιαφέρει το dual λειτουργικό πας για το Pro με τα 10άρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα σημερα μου ειπαν απο την alpha bank οτι η παραγγελια τελικα δεν εγινε και τα λεφτα δεσμευτηκαν απλα,και θα αποδεσμευτουν σε 35 εργασιμες μερες...ωραια πραματα....χαχα...αφου τωρα θα ξνακανω παραγγελια να παρω το pro ή το απλο παιδια?ευχαριστω

επειδη το εχω κοιταξει πολυ το θεμα γνωμη μου να περιμενεις καμια δεκαρια μερες τουλαχιστον.

 

πρωτον το προ θα παρει dual στο μελλον οταν λυθουν ολα τα θεματα που αντιμετωπιζουν οι cherry trail.ε

δευτερον το προ εχει και το hdmi που ειναι μεγαλο συν αλλα πρωτα ας ξεκινησει η αποστολη τους γιατι πχ το hi10 (το ιδιο σε δεκαρι περιπου) εχει φαει ενα στοπ απο την εταιρια λογω thermal issues.

στα τελη του μηνα ισως εχουν παραληφθει τα πρωτα pro (αν ολα πανε καλα χωρις θεματα) οποτε θα ρχισουν και τα reviews να εχουμε ολοι μια ιδεα.

και το απλο και το προ εχουν 10ρια πλεον πανω

και εγω περιμενω αλλωστε να δω τις πρωτες εντυπωσεις.

 

 

 

ξερει κανεις τελικα αν καρφωνει πανω στο otg 3g stick και αν λειτουργει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ξερει κανεις τελικα αν καρφωνει πανω στο otg 3g stick και αν λειτουργει?

Το έχεις ρωτήσει 2 φορές και εγώ άλλες τόσες αλλά δεν βλέπω κάποια απάντηση. Ε, δεν μπορει κανείς δεν το έχει δοκιμάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχεις ρωτήσει 2 φορές και εγώ άλλες τόσες αλλά δεν βλέπω κάποια απάντηση. Ε, δεν μπορει κανείς δεν το έχει δοκιμάσει?

ναι το ειχα δει που ειχες ρωτησει και δεν ειχε απαντηθει. με τρωει και εμενα!

το θεωρω τρελο να μην εχει δοκιμαστει αυτο οποτε ελπιζουμε σε απαντηση :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα zte της cosmote....αλλα μαλον παιζουν αναγνωριζει κανονικα ολες τις συσκευες μεχρι και hd 2.5 που πιστευα οτι λογω ρευματος δεν θα το δουλεψει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου πω αργοτερα γιατι τωρα κανουν τα win10 το μεγαλο update που βγηκε και το βλεπω να αργει...παντος στα win10 δεν υπαρχει κανενα προβλημα με 3g stick....και στο android το ιδιο πιστευω γενικα το ταμπλετακι ειναι τουμπανο για τα λεφτα του!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...