Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση; Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει κανένα απλό παιχνίδι όπως πχ age of empires 2 στο ταμπλέτ;; Καλό θα ήταν να παίζουμε κ κανένα παιχνιδάκι να περνάει η ώρα!

στη win εκδοχη του μπορεις να κανεις οτι ακριβως κανεις και στο pc σου.

προφανως οι απαιτησεις ειναι μετρημενες ετσι..

τσεκαρε στο νετ υπαρχουν πολλα βιντεο που παιζουν dota lol κτλ

 

HDMI δεν έχει αλλά να υποθέσω Screen Mirroring έχει, σωστά?

 

Κάπου είδα ότι υποστηρίζει κανονικά Miracast. Ισχύει?

miracast υποστηριζει ναι ετσι λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολους! εκανα την παραγγελια απο Bangood  ομως καθως με μετεφερε στο paypal μου εβγαλε να κανω add καινουργια καρτα με στοιχεια αντι να με παει στο check out  παρ ολα αυτα μου στειλανε confirmation mail οτι η πληρωμη ειναι pending και στο paypal account μου δειχνει denied. τι κανουμε?το ιδιο προβλημα εχει και ενας φιλος που χρησιμοποιησε προπληρωμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους! εκανα την παραγγελια απο Bangood  ομως καθως με μετεφερε στο paypal μου εβγαλε να κανω add καινουργια καρτα με στοιχεια αντι να με παει στο check out  παρ ολα αυτα μου στειλανε confirmation mail οτι η πληρωμη ειναι pending και στο paypal account μου δειχνει denied. τι κανουμε?το ιδιο προβλημα εχει και ενας φιλος που χρησιμοποιησε προπληρωμενη

ακριβως το ιδιο εκανε και σε εμενα αλλα δεν εχω ασχοληθει περαιτερω. το θεμα ειναι πως μετα αγορασα μια βλακεια 5 ευρω και την πηρε κανονικα μεσω paypal.

λογω ποσου ζητησε νεα καρτα? δεν μπορω να καταλαβω. ας πει καποιος που ξερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι το PayPal δε μου το δέχεται με τιποτα! Δεν εχω να προσθέσω νέα κάρτα οποτε παίζω με το γνωστό τροπο (request money)

Και μετα το request money ενταξει,το δεχτηκε κανονικα?Γιατι και γω το θελω πολυ το ταμπλετ και δεν θελω να το αφησω ετσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

miracast υποστηριζει ναι ετσι λενε

Αν παρεις ενα φτηνό στικ για αυτή την δουλειά θα εχεις καλό αποτέλεσμα?

Καλύπτει όλη την οθόνη?

Καταφέρνει να μεταδώσει 1080p βλέπεις ταινία παίζεις παιχνίδια κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρεις ενα φτηνό στικ για αυτή την δουλειά θα εχεις καλό αποτέλεσμα?

Καλύπτει όλη την οθόνη?

Καταφέρνει να μεταδώσει 1080p βλέπεις ταινία παίζεις παιχνίδια κανονικά?

δεν το ξερω και δεν θελω να σε παρω στον λαιμο μου.

αλλωστε γιαυτο περιμενω σαν μ%$^#ς το προ (λογω hdmi) το οποιο ολημερις το χτιζανε το βραδυ γκρεμιζοταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα το request money ενταξει,το δεχτηκε κανονικα?Γιατι και γω το θελω πολυ το ταμπλετ και δεν θελω να το αφησω ετσι!

Σορυ για την καθυστέρηση. Το request money μου δουλεύει κανονικα αλλα με τις ανάλογες προμήθειες... Και πληρώνω σε ευρώ και ολα οκ! Σημείωση: σε νέους λογαριασμούς PayPal ίσως εχει τον περιορισμό των 21 ημερών για να χρησιμοποιήσεις τα λεφτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περέλαβα κ εγώ. Τρομερό το μηχανάκι για τα λεφτά του.
Δε μπορώ να βγάλω άκρη αν έχει η όχι office 365.

Οταν πάω στο start στα apps έχει ενα tile Getoffice που ανοιγει και μου λεει try for free και μετά έχει word,excel κτλπ για mobile.
Αν γνωρίζει κανείς ας βοηθήσει μπας και πουλήσουμε το activation code να βγει το tabletακι τζαμπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περέλαβα κ εγώ. Τρομερό το μηχανάκι για τα λεφτά του.

Δε μπορώ να βγάλω άκρη αν έχει η όχι office 365.

Οταν πάω στο start στα apps έχει ενα tile Getoffice που ανοιγει και μου λεει try for free και μετά έχει word,excel κτλπ για mobile.

Αν γνωρίζει κανείς ας βοηθήσει μπας και πουλήσουμε το activation code να βγει το tabletακι τζαμπα....

Σε ποιά έκδοση windows το παρελαβες το ταμπλετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...