Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hdmi εχουν αλλα θα είναι η έκδοση που παίζει 4k?

Το touch πως είναι γενικότερα σε αυτη την κατηγορία tablet?

Και βέβαια παίζει και αυτο Chuwi-Vi8-Super

http://www.banggood.com/Chuwi-Vi8-Super-Z3735F-Quad-Core-1_83GHz-8-Inch-Dual-Boot-Tablet-p-968268.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Hdmi εχουν αλλα θα είναι η έκδοση που παίζει 4k?

Το touch πως είναι γενικότερα σε αυτη την κατηγορία tablet?

Και βέβαια παίζει και αυτο Chuwi-Vi8-Super

http://www.banggood.com/Chuwi-Vi8-Super-Z3735F-Quad-Core-1_83GHz-8-Inch-Dual-Boot-Tablet-p-968268.html

αν θες να μου πεις τι ακριβως ψαχνεις γιατι δεν εχω καταλαβει ρε συ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπερδευτεί, ο επεξεργαστής σε τι ταχύτητες δουλεύει; Στα specs γράφουν 1.33,πιο κάτω σε μια φωτογραφία 2.16,σε screenshot από τα Windows 1.33 και σε screenshot από Android 2.16.Τελικα τι ισχύει;

Γι αυτό ξέρει κανείς κάτι; Αυτά τα specs δίνονται στη σελίδα του bangood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια μάγκες! Μόλις έκανα από banggood παραγγελία το ταμπλετάκι με το κουπόνι (62.85 ευρώ βγήκε) και στην πληρωμή με paypal που έβαλα, μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι κάτι συνέβη επειδή προσπάθησα να βάλω paypal άλλης έκδοσης (!!!!) και αυτό μπορεί να συμβαίνει επειδή έχω αποθηκεύσει σε bookmark την σελίδα!
Στο site τους λέει στην παραγγελία Payment Pending και στην σελίδα στο paypal λέει denied στην συναλλαγή!
Τι έκανα λάθος?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό ξέρει κανείς κάτι; Αυτά τα specs δίνονται στη σελίδα του bangood.

 

μιλας για το απλο η το προ?

Μια βοήθεια μάγκες! Μόλις έκανα από banggood παραγγελία το ταμπλετάκι με το κουπόνι (62.85 ευρώ βγήκε) και στην πληρωμή με paypal που έβαλα, μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι κάτι συνέβη επειδή προσπάθησα να βάλω paypal άλλης έκδοσης (!!!!) και αυτό μπορεί να συμβαίνει επειδή έχω αποθηκεύσει σε bookmark την σελίδα!

Στο site τους λέει στην παραγγελία Payment Pending και στην σελίδα στο paypal λέει denied στην συναλλαγή!

Τι έκανα λάθος?

τι ακυρο ειναι αυτο. δεν εχω ιδεα ας διαφωτησει ενας που ξερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

You have requested an outdated version of PayPal. This error often results from the use of bookmarks.

 

Το παραπάνω μου βγάζει! (Windows 10 pro με την τελευταία έκδοση του Mozilla)

Απ' ότι βλέπω είναι γνωστό θέμα ---> https://community.ebay.com/t5/Selling/Outdated-version-of-PayPal-message/td-p/24072954

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ταμπλετ παρηγγειλες?

το hi8 η το hi8 pro? (που ειναι presale)

 

 

Να χασεις χρηματα με paypal, ειναι παρα παρα πολυ δυσκολο.

Να ταλαιπωρηθεις στην διαδικασια με gearbest, ειναι αναμενομενο, αφου τελευταια εχει γεμισει το ιντερνετ με παραπονα μαζι τους.

Το περιεργο στην περιπτωση σου, ειναι που σου δειχνει η τρπεζα οτι εγινε συναλλαγη και το paypal δεν την "δειχνει"... για κοιτα το ξανα ανα ημερα.

 

 

Το απλο παρηγγειλα παιδια και εχω τρελαθει.Απ οτι ειδα σημερα τα λεφτα μου εχουν κρατηθει απο την τραπεζα,αλλα και παλι στο paypal δεν εμφανιζεται τπτ.Εχω κανει πολλες αγορες με paypal,αλλα αυτο το πραμα δε το ξαναειδα.Εν τω μεταξυ και γω μεσω alpha bank εκανα τη παραγελια και οσεσ φορες πηγα απο κει ή επικοινωνησα με την εξυπηρετηση πελατων δεν εχουν ιδεα τι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απλο παρηγγειλα παιδια και εχω τρελαθει.Απ οτι ειδα σημερα τα λεφτα μου εχουν κρατηθει απο την τραπεζα,αλλα και παλι στο paypal δεν εμφανιζεται τπτ.Εχω κανει πολλες αγορες με paypal,αλλα αυτο το πραμα δε το ξαναειδα.

Κανει καθυστεριση η τραπεζα σου μεχρι να παραλαβη το paypal θελει και αυτο το χρονο του.

Απλα συνδεσες τραπεζα και οχι προπληρωμενη οποτε την εβαψες. Βρες αλλο τροπο απο εδω και περα να κανεις αγορες με paypal για να τα βλεπει απευθειας η paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει καθυστεριση η τραπεζα σου μεχρι να παραλαβη το paypal θελει και αυτο το χρονο του.

Απλα συνδεσες τραπεζα και οχι προπληρωμενη οποτε την εβαψες. Βρες αλλο τροπο απο εδω και περα να κανεις αγορες με paypal για να τα βλεπει απευθειας η paypal.

Απ οτι ειδα αυτη η διαδικασια κανει γυρω στις 20-25 μερες.Το θεμα ειναι να μη χασουμε τα λεφτα μας.SMS εχω απο την τραπεζα.Θα παω ξανα αυριο να δω τι παιζει.Απλα απο το gearbest μου ειπαν οτι η πληρωμη εγινε μεσω echeck και θα μου την στειλουν οταν εμφανιστει στο paypal,συνηθως 3-10 μερες.Τωρα που πλησιαζουν τις 2 βδομαδες αρχισα να αγχωνομαι..χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελίκα ξεμπούκωσε και προχωράει, αλλά με βγάζει να κάνω add άλλη κάρτα! ( Alpha bank κάρτα έχω))

Έχω κανονικά λεφτά μέσα, είναι και verified η κάρτα και έκανα μάλιστα χθες αγορά κανονικότατα! (από Ελλάδα όμως)

Μάλλον η banggood δεν δέχετε την συγκεκριμένη κάρτα! (5 φορές denied μου δείχνει το paypal)

Βλέποντας όμως αυτό που έχει πάθει ο φίλος από πάνω, θα σταματήσω και ας κρατήσουν αυτοί το tablet! :P

Δεν φτάνει που τους δίνουμε τα λεφτά, θα έχουμε και το άγχος μην τα χάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελίκα ξεμπούκωσε και προχωράει, αλλά με βγάζει να κάνω add άλλη κάρτα! ( Alpha bank κάρτα έχω))

Έχω κανονικά λεφτά μέσα, είναι και verified η κάρτα και έκανα μάλιστα χθες αγορά κανονικότατα! (από Ελλάδα όμως)

Μάλλον η banggood δεν δέχετε την συγκεκριμένη κάρτα! (5 φορές denied μου δείχνει το paypal)

Βλέποντας όμως αυτό που έχει πάθει ο φίλος από πάνω, θα σταματήσω και ας κρατήσουν αυτοί το tablet! :P

Δεν φτάνει που τους δίνουμε τα λεφτά, θα έχουμε και το άγχος μην τα χάσουμε.

και γω εκανα τη βλακεια και εβαλα την alpha bank,τοσες φορες με πειραιως και eurobank δεν ειχα κανενα θεμα.Παω να κλεισω και το λογαριασμο απο κει να ηρεμησει το κεφαλι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες να μου πεις τι ακριβως ψαχνεις γιατι δεν εχω καταλαβει ρε συ :)

Ενα φτηνό tablet για να το λειτουργήσω ως tablet (μεχρι να αγοράσω ενα τούμπανο 9.7 η ενα 11,χ με 4G) οπότε αυτό θα γίνει tv box.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε θα σου προτεινα να παρεις αυτο του τοπικ σταρτερ.

δοκιμασμενο και απο εδω και στο εξωτερικο. με μειον την ελλειψη hdmi αλλα αν παρεις μεγαλο οπως λες τοτε αυτο σιγουρα θα εχει.

απο αυτα που εβαλες παντως το hi8 ειναι καλυτερο.

και να προτιμησεις γνωστες μαρκες για μια αξιοπιστια παραπανω ;)

 

τωρα ειδα οτι θες να το κανεις tv box. δεν ξερω ποσες ωρες υπολογιζεις να το εχεις μονιμα ανοιχτο αλλα δεν νομιζω να αντεχει να ειναι  12ωρα ανοιχτα αυτα τα μηχανακια...

αν θες hdmi τωρα οπωσδηποτε δες κανα pipo η teclast x80

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση; Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει κανένα απλό παιχνίδι όπως πχ age of empires 2 στο ταμπλέτ;; Καλό θα ήταν να παίζουμε κ κανένα παιχνιδάκι να περνάει η ώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

HDMI δεν έχει αλλά να υποθέσω Screen Mirroring έχει, σωστά?

 

Κάπου είδα ότι υποστηρίζει κανονικά Miracast. Ισχύει?

Επεξ/σία από JIMBOAthens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...