Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά! Ούτε upgrade από τα 8άρια ούτε τίποτα! Να δίνανε και το 5άρι στο Android...

Αμα ηταν να έχω activation code για Office 365 με τα 8.1, τι να το κανω που εχει περασμενα τα 10αρια....τα βαζα και μονος στην αναγκη, καλο μεροκαματο θα ηταν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το κουπονάκι 3f3128 παίζει στο banggood.....

 

Ερώτηση....  με Air Parcel Register περνάει τελωνείο ???

Με EMS που είχα παραγγείλει παλιά όλα ΟΚ.... αλλά με Air Parcel Register δεν γνωρίζω..

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καινούργια που εχουν και hdmi γιατί δεν τα βγαζουν dual boot?

τα καινουργια οπως ολα τα ταμπλετακια με cherry trail επεξεργαστες δεν φορανε ακομα dual.

λεγεται οτι κατι δεν τους τρεχει αλλα θα βγαλουν ρομ αργοτερα.

παντως μενει να δουμε και πως θα συμπεριφερονται οι νεοι επεξεργαστες στο θεμα υπερθερμανσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα περιμενε λιγο και εγω αυτο κανω μιας και εχασα την προσφορα που το επερνες στα 60ευρω για 78ευρω δεν αξιζει εκτος αν μπεις στις αγγελιες του ινσομνια και το δεις 230 ευρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα περιμενε λιγο και εγω αυτο κανω μιας και εχασα την προσφορα που το επερνες στα 60ευρω για 78ευρω δεν αξιζει εκτος αν μπεις στις αγγελιες του ινσομνια και το δεις 230 ευρω :P

Μια χαρά είναι στα 78... παίρνεις και το πληκτρολόγιο θήκη και είσαι κομπλέ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 60 ήταν από λάθος του banggood, το κουπόνι δεν έπρεπε να ισχύει σε όλα τα είδη παρά μόνο σε φακούς. Παρόλα αυτά μαγκιά τους που έστειλαν και tablets και κινητά και όλα.

 

Θα αργήσει πιστεύω να δεις το tablet αυτό ή κάποιο αντίστοιχο πάλι στα 60 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...