Προς το περιεχόμενο

13 εκ. πωλήσεις σε 3 ημέρες για τα νέα iPhone 6s και iPhone 6s Plus. Στις 9 Οκτωβρίου στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει να κάνει με το πόσο μεγάλη είναι η διαφορά στις επιδόσεις απο chip σε chip, αλλά μόνο και μόνο που κάποιος πληρώνει τα ίδια λεφτά με κάποιον άλλον και παραλαμβάνει υποδεέστερο (έστω και 1%) προϊόν είναι ανεπίτρεπτο για μια εταιρία σαν την Apple.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Η εφαρμογή στο μεταξύ επανήλθε. Δεν έψαξα να δω αν είναι πιο ακριβή.

 

Όσο για τον αγαπητό mod που πάει να παραλάβει το μωρό του, ένα βιντεάκι του Χάρρυ Κλυνν σε ένα ταξί μου έρχεται τώρα στο μυαλό... :devil:

Το έχω στην τσάντα μου. Πάω σπίτι, έχω ιεροτελεστια ανοίγματος πακέτου κλπ κλπ κλπ. :) Ο hal προσπάθησε αλλά δεν τα κατάφερε να με αποτρεψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω στην τσάντα μου. Πάω σπίτι, έχω ιεροτελεστια ανοίγματος πακέτου κλπ κλπ κλπ. :) Ο hal προσπάθησε αλλά δεν τα κατάφερε να με αποτρεψει...

 

1η εφαρμογή από appstore: Lirum device info lite :-D

 

edit:

Πάω Πλαίσιο να δω το 6s, δεν το έχουν. Τους ρωτάω ότι θα ήθελα να το δω πρώτα πριν το προπαραγγείλω, γιατί έμαθα ότι έχει αυξημένο βάρος. "Ελάχιστα μεγαλύτερο", μου απαντάει ο υπάλληλος, "λόγω μεγαλύτερης RAM (!) και μεγαλύτερης οθόνης (!!!)". Έφυγα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Κορεάτες δεν είναι χαζοί και αγοράζουν το αυθεντικό. Σε 10 περίπου λεπτά έφυγε το pre-order των 6S και Plus.... περί τα 50.000 τεμάχια premium συσκευών. Όλα καλά όλα Ανθηρά   B)

 

Apple's two new smartphones stirred a fresh craze among South Korean consumers on Monday as pre-orders sold out in the first few minutes of opening on the back of strong demand from Apple loyalists.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100αδες τα πρόβατα στο λανσάρισμα του 6S στην Κορέα. Να θυμίσω ότι τον Ιανουαριο του 15 το μερίδιο αγοράς της Sammy έπεσε από το 60% στο 46% ενώ της Apple σκαρφάλωσε στο 33%..... καμία ξένη εταιρία δεν έχει περάσει ποτέ το 20% στην Κορέα. Η LG από το 30% έχει πέσει στο 14%.... για να δούμε φέτος πόσο ακόμα περισσότερο θα πέσει η Τσαμσουγκ και πόσο θα ανέβει η Apple.

 

Screen_Shot_2015_10_23_at_14_23_26.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100αδες τα πρόβατα στο λανσάρισμα του 6S στην Κορέα. Να θυμίσω ότι τον Ιανουαριο του 15 το μερίδιο αγοράς της Sammy έπεσε από το 60% στο 46% ενώ της Apple σκαρφάλωσε στο 33%..... καμία ξένη εταιρία δεν έχει περάσει ποτέ το 20% στην Κορέα. Η LG από το 30% έχει πέσει στο 14%.... για να δούμε φέτος πόσο ακόμα περισσότερο θα πέσει η Τσαμσουγκ και πόσο θα ανέβει η Apple.

 

Screen_Shot_2015_10_23_at_14_23_26.png

We don't care μαν.

Αφου δεν θα βγαλουμε φραγκα εμεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

We don't care μαν.

Αφου δεν θα βγαλουμε φραγκα εμεις.

 

Για να βγάλεις φράγκα θα πρέπει να κάνεις κάτι πολύ καλό όμως! Δεν θα έρθουν απο μόνα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βγάλεις φράγκα θα πρέπει να κάνεις κάτι πολύ καλό όμως! Δεν θα έρθουν απο μόνα τους.

Προφανώς θα πρέπει να κάθεται και να γράφει διθυραμβικά σχόλια σε forums και να ποστάρει φωτογραφίες... Αλλιώς θα πρέπει να παραθέσεις και τα μηνύματα του DJTaurus και να δώσεις ακριβώς την ίδια απάντηση... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προφανώς θα πρέπει να κάθεται και να γράφει διθυραμβικά σχόλια σε forums και να ποστάρει φωτογραφίες... Αλλιώς θα πρέπει να παραθέσεις και τα μηνύματα του DJTaurus και να δώσεις ακριβώς την ίδια απάντηση... B)

 

Εσύ μπαίνεις σε topics που αφορούν την apple ενώ δεν σε ενδιαφέρει. Δεν φταίμε εμείς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μπαίνεις σε topics που αφορούν την apple ενώ δεν σε ενδιαφέρει. Δεν φταίμε εμείς. :)

Φυσικά και με ενδιαφέρει, αλλιώς δε θα έμπαινα. Πώς ξέρεις ότι δε με ενδιαφέρει. Αν δε με ενδιαφέρει, τότε εγώ πώς και δεν το γνωρίζω και το γνωρίζεις εσύ; :)

Όταν γράφεις "εμείς" σε ποιους αναφέρεσαι. Εϊσαι εκλεγμένος-εξουσιοδοτημένος εκπρόσωπος μια ομάδας ανθρώπων; Πώς ονομάζονται; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...