Προς το περιεχόμενο

Αυξημένες οι επίσημες τιμές των iPhone 6s και iPhone 6s Plus στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Antutu. Πολλοί χρήστες του Android το χρησιμοποιούν καθημερινά! :-D

 

Ναι, όταν είχα One m8 αν δεν έτρεχα ένα 3d mark με το που ξύπναγα για δουλειά, δεν πήγαινε καλά η μέρα.  :-D Got to check the numbers... Μετά έλεγα "Πωωωωω. Τι γρήγορη cpu έχωωω!!!!"

 

Αμ το άλλο με το overclock? Νααα τα θέματα στο xda. Όλοι "power users"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν κάποιος δεν θέλει να τρέξει σε μαγαζί μπορεί κάλλιστα να κάνει τη δουλειά του με το iphone έτσι όπως ακριβώς την περιγράφεις και με το Nexus. Περισσότερες επιλογές έχεις. Όχι λιγότερες...

 

Το μοναδικό πλεονέκτημα είναι τα 2 χρόνια vs 1 και οκ, κανείς δεν το υποτιμά αυτό.

Παρόλα αυτά, ξαναλέω, αν θες να κρατήσεις συσκευή για αρκετό χρονικό διάστημα, η Apple σου δίνει πολύ περισσότερα πράγματα. 

(οσον αφορα το nexus, δεν γινεται ακριβως ετσι. Δεν νομιζω να στελνουν πληρωμενο courier για να παραλαβει κ να επιστρεψει το κινητο, οπως κανει η LG εδω)

 

Ειπαμε, θετικο ειναι οτι υπαρχουν αρκετα apple stores για να εξυπηρετησουν τον πελατη πιο αμεσα.

 

Αλλα η εγγυηση των 2 ετων εναντι του 1 ετους της apple ειναι πολυ σημαντικη, μιας κ οι αλλες εταιριες δεν σου ζητανε χρηματα για προβληματα κατα το 2ο χρονο οπως η apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(οσον αφορα το nexus, δεν γινεται ακριβως ετσι. Δεν νομιζω να στελνουν πληρωμενο courier για να παραλαβει κ να επιστρεψει το κινητο, οπως κανει η LG)

 

OK αυτό δεν το γνωρίζω. Παρόλα αυτά ο πάροχος σου εδώ, θα αναλάβει να κάνει ακριβώς αυτό που περιγράφεις δωρεάν. Εαν έχεις βέβαια συσκευή εκτός συμβολαίου, οκ, την πάτησες.

 

Σε κάθε περίπτωση, υπάρχουν μειονεκτήματα και πλεονεκτήματα ανάλογα με το πόσο καιρό θες να κρατήσεις τη συσκευή σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε το comparison μεταξυ samsung note 5 και apple iphone 6s plus που εβγαλε στο youtube to pocketnow.και σταματηστε τα αστοχα το καλυτερο κιηντο που εχει βγει δεν υπαρχει κανενα αλλ8 στο επιπεδο του κτλπ να σταματησουν οι ασχετοι να να λενε οτι ειναι καλυτερα απο αλλες ναυαρχιδες. Η αππλε πετυχε λογω του σωστου μαρκετινγ και της βγαζω το καπελο. Αα και πατε να δειτε τα προβληματα αυτων που πηραν 6ς για τπερθερμανσεις κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα και πατε να δειτε τα προβληματα αυτων που πηραν 6ς για τπερθερμανσεις κτλπ

 

Είμαι ένας από αυτούς. Θες να με ρωτήσεις αν έχω πρόβλημα υπερθέρμανσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ένας από αυτούς. Θες να με ρωτήσεις αν έχω πρόβλημα υπερθέρμανσης?

offtopic: (απο περιεργεια, εισαι σιγουρος οτι εχεις 2 χρονια εγγυηση επειδη το πηρες απο πάροχο; Το είδες κάπου γραμμενο; Γιατι απο οτι ξερω, την εγγυηση του κατασκευαστη δινουν κ οι παροχοι στην Αγγλία άσχετα απο το συμβολαιο σου.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic: (απο περιεργεια, εισαι σιγουρος οτι εχεις 2 χρονια εγγυηση επειδη το πηρες απο πάροχο; Το είδες κάπου γραμμενο; Γιατι απο οτι ξερω, την εγγυηση του κατασκευαστη δινουν κ οι παροχοι στην Αγγλία άσχετα απο το συμβολαιο σου.)

 

Τελευταία φορά που έλεγξα αυτό κατάλαβα από τα συμφραζόμενα του συμβολαίου αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν ρώτησα απ'ευθείας στο τμήμα εξυπηρέτησης.

 

Είμαι στην O2... Επειδή δεν κρατάω συσκευή για πάνω από ένα χρόνο συνήθως, δεν το έψαξα με λεπτομέρεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν για σενα δεν εχει καποια αξιοσημειωτη διαφορα, τι νοημα εχει να το κουβεντιασουμε;

 

Για να μάθω και γω ρε παιδί μου γιατί δεν μπορώ να βρω κάτι συγκλονιστικό που κάνει το edge και δεν το κάνει το 6s plus.

 

Εγω θελω στη Samsung :)

 

Είσαι σίγουρος? Γιατί τελευταία διώχνει κόσμο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας το καταλάβουν ορισμένοι όποιος έχει iphone μαζί του στην καφετέρια ΔΕΝ κάνει μόστρα ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ. απλά ο κάθε κομπλεξικός που ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ θεωρεί ότι όποιος έχει iphone κανει μόστρα.

Eτσι ειναι.

Πλεον δεν κοιτάνε καν εκαθαριστικο εφοριας για να ξερουν αν δικαιουσαι επιδοματα χαμηλομισθων.

Απλα σε ρωτάνε αν εχεις αηφον.

Aν δεν εχεις,Ε ΤΟΤΕ,ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΦΤΩΧΟΣ,οποτε δικαιούσαι επιδομα.

αντε και τα μυαλα στα μπλεντερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι ειναι.

Πλεον δεν κοιτάνε καν εκαθαριστικο εφοριας για να ξερουν αν δικαιουσαι επιδοματα χαμηλομισθων.

Απλα σε ρωτάνε αν εχεις αηφον.

Aν δεν εχεις,Ε ΤΟΤΕ,ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΦΤΩΧΟΣ,οποτε δικαιούσαι επιδομα.

αντε και τα μυαλα στα μπλεντερ.

 

Πάντως δεν είναι ντροπή να είσαι χαμηλόμισθος... Δεν χρειάζεται να είσαι κομπλεξικός γι αυτό. Εμείς εδώ σε βλέπουμε σαν ίσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελευταία φορά που έλεγξα αυτό κατάλαβα από τα συμφραζόμενα του συμβολαίου αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν ρώτησα απ'ευθείας στο τμήμα εξυπηρέτησης.

 

Είμαι στην O2... Επειδή δεν κρατάω συσκευή για πάνω από ένα χρόνο συνήθως, δεν το έψαξα με λεπτομέρεια. 

Τσεκαρε για σιγουρια αν ισχυει.

Πχ εδω η O2 γραφει αυτα:

http://service.o2.co.uk/IQ/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,Kb=Companion,question=ref(User):str(Mobile),CASE=18704

All iPhones come with a one year limited manufacturer's warranty. If your iPhone experiences technical issues within a year of purchase then it must be returned to the point of sale with a valid proof of purchase to enable repair, replacement or a refund if necessary. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε για σιγουρια αν ισχυει.

Πχ εδω γραφει αυτα:

http://service.o2.co.uk/IQ/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,Kb=Companion,question=ref(User):str(Mobile),CASE=18704

 

 

Επικοινώνησα απ'ευθείας και όντως έχεις δίκιο. 1 χρόνο εγγύηση για την Apple λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...