Προς το περιεχόμενο

Περιεργα πραγματα στην ACS


xampo_s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 351
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/10/2015 στις 11:20 ΜΜ, xampo_s είπε

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μάθω την εμπειρία σας με την ACS. Εγώ δεν έχω και την καλύτερη. Λίγες φορές έχει τύχει βέβαια να δεχτώ δέματα, αλλά κάθε φορά την ημέρα που υποτίθεται θα παραδινοταν το δέμα, μου έλεγαν ότι δεν μπορούσε να γίνει η παράδοση και ότι αν θέλω πρέπει να περάσω να το πάρω από το κατάστημα. Σήμερα δε, μου είπαν από Δευτέρα. Το πακέτο ήταν στη Αθήνα από το πρωί. Μόνο σε εμένα συμβαίνει; Ή έχετε και εσείς παρόμοια εμπειρία;

Τα ίδια... Μιλάμε για ψεύτες άστο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα σας! "ACS"   Ειναι οτι χειροτεροτερο υπαρχει στο χωρο της μεταφορας !Δεν απαντανε ποτε ,οταν απαντησουν σου λενε "δωστε μου το τηλεφωνο σας να σας παρουμε εμεις" και φυσικα δεν παιρνουν ποτε!Δεμα απο Αγγλια με ROYAL-MAIL που μετα αναλαμβανει η GLS και μετα αναλαμβανει η  ACS   ειναι εδω απο 3/4/2020  και φαινεται οτι ερχεται απο  Π.Ραλλη απο τα ξημερωματα  4/4/2020!Εχει μεινει στη μεταφορα η ενημερωση! Ουτε καν να τσεκαριστει με το μηχανημα  οτι εφτασε στην ACS  Κουκακιου!Και δεν ειναι μονο τωρα!Το κουκακι  ειναι χειροτερη απο την  χειροτεροτερη συνολικα  ACS!Τουλαχιστον με την Γενικη Μεταφορικη καποια στιγμη θα συνεννοηθεις!Με αυτους ποτε!    

Επεξ/σία από ΝΙΟΝΙΟΣ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ΝΙΟΝΙΟΣ είπε

Καλημερα σας! "ACS"   Ειναι οτι χειροτεροτερο υπαρχει στο χωρο της μεταφορας !Δεν απαντανε ποτε ,οταν απαντησουν σου λενε "δωστε μου το τηλεφωνο σας να σας παρουμε εμεις" και φυσικα δεν παιρνουν ποτε!Δεμα απο Αγγλια με ROYAL-MAIL που μετα αναλαμβανει η GLS και μετα αναλαμβανει η  ACS   ειναι εδω απο 3/4/2020  και φαινεται οτι ερχεται απο  Π.Ραλλη απο τα ξημερωματα  4/4/2020!Εχει μεινει στη μεταφορα η ενημερωση! Ουτε καν να τσεκαριστει με το μηχανημα  οτι εφτασε στην ACS  Κουκακιου!Και δεν ειναι μονο τωρα!Το κουκακι  ειναι χειροτερη απο την  χειροτεροτερη συνολικα  ACS!Τουλαχιστον με την Γενικη Μεταφορικη καποια στιγμη θα συνεννοηθεις!Με αυτους ποτε!    

ΧΑΧΑΧ για το  κουκακίου έχω πολύ κακή εμπειρία. Είχα μαλώσει πολύ άσχημα με τον υπεύθυνο γιατί το έπαιζε πολύ βαρύ πεπόνι και δεν μου έφερνε το δέμα... Άμεσα είχα πάρει τηλέφωνο στην υπηρεσία παραπόνων και μέσα σε μια ώρα με πήρε τηλέφωνο το "βαρύ πεπόνι" για να μου φέρει το δέμα. Είχα κάνει ήδη αμφισβήτηση συναλλαγής οπότε του έμεινε το δέμα. Βέβαια όλα αυτά πριν από αυτή την κατάσταση που το τμήμα παραπόνων έκανε και κάτι.... Οπότε καλό κουράγιο και σε σένα ΝΙΟΝΙΟΣ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειροτερη ACS ειναι του Μενιδιου με διαφορα και μετα της Σαντορινης.Εγω εκανα παραγγελια Παρασκευη ακουστικα και ηρθε με Γενικη την τριτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ας τα συγκεντρώσουμε όλα εδώ για να μην έχουμε ένα topic για κάθε εταιρεία...

https://www.insomnia.gr/forums/topic/728338-courier-και-ελλαδα/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...