Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου καλή τύχη. Εγώ περιμένω 12 μέρες τώρα να μπούνε στην κάρτα αλλά τίποτα. Με όποιον και να μιλήσεις δεν θα μπορέσει να σε βοηθήσει. 12 μέρες τώρα μου λένε συνέχεια ψέματα και δικαιολογίες.

Κάτι κάνεις λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω να έχω κάνει λάθος. Αυτοί οι ίδιοι από το support μου λένε ότι τα χρήματα τα βλέπουνε και το ποσόν και όλα αλλά εργάζονται λέει πάνω στο θέμα για να τα πιστώσουν στον λογαριασμό μου!! Μιλάμε για τρελά πράγματα.

 

<<Εργάζονται πάνω στο θέμα>> Δες τώρα απάντηση που μου δώσανε.

 

Μία μου λένε το ελέγχει το αρμόδιο τμήμα, την άλλη μου λένε σήμερα θα έχει ολοκληρωθεί η μεταφορά, την άλλη μου λένε δεν ήταν διαθέσιμος ο υπάλληλος που είναι υπεύθυνος για αυτήν την δουλειά. Εάν σας βάλω και δείτε τα screenshot από το chat θα σας πέσουν τα μαλλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχω κάνει λάθος. Αυτοί οι ίδιοι από το support μου λένε ότι τα χρήματα τα βλέπουνε και το ποσόν και όλα αλλά εργάζονται λέει πάνω στο θέμα για να τα πιστώσουν στον λογαριασμό μου!! Μιλάμε για τρελά πράγματα.

 

<<Εργάζονται πάνω στο θέμα>> Δες τώρα απάντηση που μου δώσανε.

12 μέρες εργάζονται?

Δεν θυμάμαι να έχει ξαναναφερθεί κάτι τέτοιο για ταυτοποιημένους χρήστες (είσαι ε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε tourbate μακάρι να'ξερα. Το θέμα δεν είναι ότι με ταλαιπωρούν αλλά είναι πολύ εκνευριστικές οι απαντήσεις που δίνουνε και τα ψέματα που λένε.

 

Πρίν καμιά ώρα μου είπε μια κοπέλα από το support ότι το αίτημα σας είναι σε εξέλιξη και ότι το ελέγχει το αρμόδιο τμήμα. Όταν την ρώτησα Οκ αλλά μπορείτε να μου πείτε τι ακριβώς ελέγχει 12 μέρες τώρα? Εξαφανίστηκε. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι γράψε στο community ακριβώς πως έχουν τα πράγματα και κάνε tag @andreas.kapsos στο feedback και να δεις για πότε τρέχουν

Απίστευτο. Έκανα ότι μου είπες. Επικοινώνησα και στο Facebook με τον Andrea K. Και μετά από 10 λεπτά ύστερα από 12 μέρες μπήκαν τα λεφτά

 

Χίλια ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...