Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αι καλά μετά μου λέτε πως να μην είμαι επιθετικός.Υπαρχει κάποιος που παρακολουθεί το νήμα της Revolut δεν τη χρησιμοποιεί αλλά θέλει να επενδύσει σε αυτή και μάλιστα ανώνυμα.Τρεμε Σώρρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας . Έχω καιρό να κάνω μεταφορά στο revolut μπαίνω σήμερα και έχουν αλλάξει τα πάντα τι πρέπει να κάνω για να μεταφέρω  λεφτά στην revolut ;;;;

Αμα εισαι στην Εθνικη,Πειραως κανονικα οτι σου λεει το top-up του EURO(Μονο IBAN,BIC,και το ονομα σου τιποτα αλλο)

Αμα εισαι στην Αlpha,Eurobank τοτε ζητας απο το support να σου δωσουνε τον παλιο τροπο με IBAN,reference,adress κτλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εισαι στην Εθνικη,Πειραως κανονικα οτι σου λεει το top-up του EURO(Μονο IBAN,BIC,και το ονομα σου τιποτα αλλο)

Αμα εισαι στην Αlpha,Eurobank τοτε ζητας απο το support να σου δωσουνε τον παλιο τροπο με IBAN,reference,adress κτλπ.

είμαι πειραιως δηλ εκει που λέει SEPA και Πληροφορίες για το δικαιούχο δεν βάζω τπτ  και εκει που λεει Ονοματεπώνυμο / Επωνυμία Δικαιούχου βαζω το Beneficiary ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι έχω και τον Σώρρα. Αν θέλεις να παίξουμε τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς, ευχαρίστως.

Τι να παίξεις ρε άνθρωπε.Επενδυτης το πράγμα δεν μπλέκω μαζί σου.

 

 

είμαι

πειραιως δηλ εκει που λέει SEPA και

Πληροφορίες για το δικαιούχο δεν βάζω τπτ

και εκει που λεει

Ονοματεπώνυμο / Επωνυμία Δικαιούχου βαζω το Beneficiary ;;;
Πειραιώς θα το κάνεις με τον παλιό τρόπο και θα βάλεις τα στοιχεία της Revolut και οπωσδήποτε το 8ψηφιο reference και στην αιτιολογία και εκεί π λέει SEPA reference

Αμα εισαι στην Εθνικη,Πειραως κανονικα οτι σου λεει το top-up του EURO(Μονο IBAN,BIC,και το ονομα σου τιποτα αλλο)

Αμα εισαι στην Αlpha,Eurobank τοτε ζητας απο το support να σου δωσουνε τον παλιο τροπο με IBAN,reference,adress κτλπ.

κατάφερες εσύ Πειραιώς με το IBAN?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειραιως δεν μπορεσα με τον νεο λογαριασμο. Εστειλα χθες με τον παλιο τροπο. Περιμενω να δω ποτε θα εμφανιστουν. Μολις μπηκαν. Αρα δυο 'γεματες' μερες .

Επεξ/σία από jobous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να παίξεις ρε άνθρωπε.Επενδυτης το πράγμα δεν μπλέκω μαζί σου.

Πειραιώς θα το κάνεις με τον παλιό τρόπο και θα βάλεις τα στοιχεία της Revolut και οπωσδήποτε το 8ψηφιο reference και στην αιτιολογία και εκεί π λέει SEPA reference

κατάφερες εσύ Πειραιώς με το IBAN?

μα αφού δεν υπάρχει το reference στο euro

τα μόνα στοιχεία που μου δίνει είναι : Beneficiary

IBAN BIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αφού δεν υπάρχει το reference στο euro

τα μόνα στοιχεία που μου δίνει είναι : Beneficiary

IBAN BIC

Τότε απευθύνεσαι στο support ώστε να σου δώσουνε τον παλιό τρόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αφού δεν υπάρχει το reference στο euro

τα μόνα στοιχεία που μου δίνει είναι : Beneficiary

IBAN BIC

δύο-τρεις σελίδες πισω υπάρχει στο νήμα ακριβώς η διαδικασία,μην βαριέσαι να διαβάζεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο post έγραφε "όποιος ενδιαφέρεται". Εσύ τι λες; Είναι ακριβής η διατύπωση;

Και τα περίεργα να λείπουν παρακαλώ.

Μα ο,τι γραφεται εδω μεσα σε πιστοποιημενους χρηστες αναφερεται πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...