Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

μονο απο λογ/σμο φορτωνει?απο πιστωτικη οχι?

δεν φορτώνει από πιστωτική

 

 

 

Το εχουμε ξανα πει και το αναφερει και η Μαιρη στον οδηγο, οτι το Top up με καρτα δεν ειναι εφικτο να γινει λογο CC. Μονο με εμβασμα μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν! Άρα δεν υπάρχει πρόβλημα λογικά..

Ο τραπεζικός λογαριασμός δικός μου είναι..

Ευχαριστω για την βοήθεια και τον χρόνο σας.

Τι εννοείς είναι δικός σου ο λογαριασμός? Αφού έχεις πρόσβαση μέσω ebanking άλλου προσώπου σημαίνει ότι ο λογαριασμός είναι και δικός ΤΟΥ (συνδικαιούχος). Οπότε το ερώτημα είναι ποιος είναι το πρώτο όνομα στο λογαριασμό. Αυτό το όνομα θα εμφανιστεί αν στείλεις έμβασμα, ανεξάρτητα μέσω ποιανού το ebanking θα το στείλεις. Αν είσαι εσύ το πρώτο όνομα είσαι οκ. Αν όχι θα έχεις πρόβλημα. Το πρώτο όνομα μπορείς να το δεις από στις αναλυτικές πληροφορίες του λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση. Πως συνδεουμε την καρτα στον λογαριασμο Paypal μας? Οπως ολες τις καρτες?

Και που ειναι τα στοιχεια της καρτας για να τα αποθηκευσουμε στο Paypal?

Το ρωταω αυτο γιατι δεν εχουμε καρτα στα χερια μας να βλεπουμε τους αριθμους οπως εχουν αυτες που ξερουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστω παιδια. Κι αλλη μια ερωτηση, κατω απο την εικονικη καρτα λεει Posted 23 Δεκεμβριου και Expected 31 Δεκεμβριου.

Τι ειναι αυτες οι ημερομηνιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις έκανα και εγω λογαριασμο λοιπόν.περιμένω την καρτα κιολας να έρθει...

 

Ερώτηση: απο geekbuying,bangood και λοιπά κινέζικα εχει πάρει κανείς τπτ μέσω revolut? Είχε κανένα προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς είναι δικός σου ο λογαριασμός? Αφού έχεις πρόσβαση μέσω ebanking άλλου προσώπου σημαίνει ότι ο λογαριασμός είναι και δικός ΤΟΥ (συνδικαιούχος). Οπότε το ερώτημα είναι ποιος είναι το πρώτο όνομα στο λογαριασμό. Αυτό το όνομα θα εμφανιστεί αν στείλεις έμβασμα, ανεξάρτητα μέσω ποιανού το ebanking θα το στείλεις. Αν είσαι εσύ το πρώτο όνομα είσαι οκ. Αν όχι θα έχεις πρόβλημα. Το πρώτο όνομα μπορείς να το δεις από στις αναλυτικές πληροφορίες του λογαριασμού.

Το πρωτο ονομα στο λογαριασμο ειναι το δικο μου!!Απλα κολλησα σε εκεινο το σημειο!!Εστειλα 2 ευρω δοκιμαστικα!!Θα φανει σε 4 εργασημες!!Ευχαριστω για την βοηθεια.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστω παιδια. Κι αλλη μια ερωτηση, κατω απο την εικονικη καρτα λεει Posted 23 Δεκεμβριου και Expected 31 Δεκεμβριου.

Τι ειναι αυτες οι ημερομηνιες?

Ζήτησες και φυσική κάρτα? Είναι πότε αναμένεται να την παραλάβεις αλλά παίζει να είναι λάθος οι ημερομηνίες γιατί υπήρξε ένα θέμα πρόσφατα με αυτές.

 

Μολις έκανα και εγω λογαριασμο λοιπόν.περιμένω την καρτα κιολας να έρθει...

 

Ερώτηση: απο geekbuying,bangood και λοιπά κινέζικα εχει πάρει κανείς τπτ μέσω revolut? Είχε κανένα προβλημα;

Έκανα εγώ, κανένα πρόβλημα.

 

Το πρωτο ονομα στο λογαριασμο ειναι το δικο μου!!Απλα κολλησα σε εκεινο το σημειο!!Εστειλα 2 ευρω δοκιμαστικα!!Θα φανει σε 4 εργασημες!!Ευχαριστω για την βοηθεια.. :-)

Άρα είσαι οκ. Απο πειραιώς εμένα μου κάνει 2 εργάσιμες το πολύ. Καλά 2 ευρώ βρήκες να στείλεις? Δεν θα σου φτάσουν για να προσθέσεις την κάρτα στο paypal. Θες 2,40 ευρώ περίπου για να την προσθέσεις (για την ακρίβεια θες όσο αντιστοιχούν σε ευρώ 1 δολάριο και 1 λίρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το εμβασμα απο Πειραιως και μου λεει: "Ποσό προμειθειων και εξοδων 10 ευρω. 1 ευρω προμηθεια και 9 ευρω εξοδα για ελλειπεις οδηγιες."

Τα 9 ευρω τι ειναι βρε παιδια? Τα στοιχεια τα εβαλα σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε το δεύτερο ποστ και ακολουθήστε της εικόνες βήμα προς βήμα, και θα δείτε που έχετε κάνει λάθος στη συμπλήρωση των στοιχείων σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το εμβασμα απο Πειραιως και μου λεει: "Ποσό προμειθειων και εξοδων 10 ευρω. 1 ευρω προμηθεια και 9 ευρω εξοδα για ελλειπεις οδηγιες."

Τα 9 ευρω τι ειναι βρε παιδια? Τα στοιχεια τα εβαλα σωστα.

Για να σου λέει ελλιπείς οδηγίες, κάπου κάτι ξέχασες να βάλεις. Κάνε αυτό που λέει ο BloodDonor από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησες και φυσική κάρτα? Είναι πότε αναμένεται να την παραλάβεις αλλά παίζει να είναι λάθος οι ημερομηνίες γιατί υπήρξε ένα θέμα πρόσφατα με αυτές.

 

 

Έκανα εγώ, κανένα πρόβλημα.

 

 

Άρα είσαι οκ. Απο πειραιώς εμένα μου κάνει 2 εργάσιμες το πολύ. Καλά 2 ευρώ βρήκες να στείλεις? Δεν θα σου φτάσουν για να προσθέσεις την κάρτα στο paypal. Θες 2,40 ευρώ περίπου για να την προσθέσεις (για την ακρίβεια θες όσο αντιστοιχούν σε ευρώ 1 δολάριο και 1 λίρα).

Όταν δοκίμασα να βάλω την χρεωστικη στο ππ έλεγε κάτω ότι χρεώνει 1,50 ευρώ. Για αυτό έστειλα 2 ευρώ..

Μήπως για αυτό δεν μπορούσα να βάλω την χρεωστικη μου στο ππ? Και εκεί τόσο είχα στον λογαριασμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...