Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην παρέα

Στο τραπεζικό έμβασμα μέσω eurobank στον κωδικό τράπεζας (BIC) έχει στο τέλος "ΧΧΧ".Παίζουν κάποιο ρόλο γιατί απ΄ότι είδα στις άλλες τράπεζες δεν υπήρχαν.

Αν δεις στα screenshots θα διαπιστώσεις πως και εκεί υπάρχουν 3 χ στο τέλος. Αρα, δε παίζουν ρόλο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήρθε η φυσικά κάρτα της Revolut. Έπαθα πλάκα... πολύ καλή ποιότητα... και το κουτί που ήρθε και την άνοιξα έπαθα πλάκα. Θα κάνω ένα review σ/κ :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήρθε η φυσικά κάρτα της Revolut. Έπαθα πλάκα... πολύ καλή ποιότητα... και το κουτί που ήρθε και την άνοιξα έπαθα πλάκα. Θα κάνω ένα review σ/κ :D

Ήρθε συστημένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγίες εμβάσματος από το ebanking της Eurobank

 

revolut-eurobank.png

 

 

 

 

σε περίπτωση που δεν βάλω στον κωδικό ταυτοποίησης το reference θα υπάρχει πρόβλημα; 

 

το έβαλα μονό στης πληροφορίες δικαιούχου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράμμα 1st Priority βέβαια,ευτυχώς ήτανε η μάνα σπίτι :P

 

Μάλιστα. Εμένα έγραφε estimated παραλαβής της κάρτας μέχρι σήμερα αλλά δεν φάνηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ gruploader

 

Συγχαρητήρια για την άμεση απόκριση στην πρότασή μου.

Ειχες δικιο απλα επειδη ολοι και μεσω google "πέφτουν" στο topic με τα capital controls θεώρησα οτι εκει έπρεπε να μπει. Πάντως και μονο που η REVOLUT εχει live chat ειναι 10 στάδια πιο πάνω απο πολλούς. Περιμένω να λαβω και την πραγματική καρτα ωστε να την χρησιμοποιώ εξωτερικό. με διατραπεζικό συνάλλαγμα τι καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σε περίπτωση που δεν βάλω στον κωδικό ταυτοποίησης το reference θα υπάρχει πρόβλημα; 

 

το έβαλα μονό στης πληροφορίες δικαιούχου. 

 

καλο ειναι να μπει και εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, το Σάββατο έστειλα 100 ευρώ μέσω εθνικής και τα χρήματα μέχρι και αυτήν την ώρα δεν έχουν μπει. Να αρχίσω να ανησυχώ η να περιμένω και άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι λίγο επιφυλακτικός με αυτά τα πράγματα, όταν πρόκειται για χρήματα, θα ήθελα να μου απαντήσετε σε μια ερώτηση. Η Revolut πως βγάζει χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα οτι λεει ο οδηγος για την eurobank ,για να μεταφερω χρηματα στην revolut,αλλα στο τελος η διαδικασια δεν ολοκληρωνεται γιατι μου λεει oti δεν εχω ψηφιακο πιστοποιητικο στον υπολογιστη και πρεπει να επικοινωνησω με την τραπεζα. Ετυχε σε καποιον αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...