Προς το περιεχόμενο

Ενεργειακή εφεύρεση Ζωγράφου


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

14 σελίδες για τα αυτονόητα, ο ίδιος ο Ζωγράφος να postάρει και να παραδεχτεί ότι είναι μούφα, θα δούμε άλλα posts που θα λένε ότι τον εκβίασαν/πλήρωσαν/whatever τα συμφέροντα για να πει τέτοια πράγματα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 σελίδες για τα αυτονόητα, ο ίδιος ο Ζωγράφος να postάρει και να παραδεχτεί ότι είναι μούφα, θα δούμε άλλα posts που θα λένε ότι τον εκβίασαν/πλήρωσαν/whatever τα συμφέροντα για να πει τέτοια πράγματα...

Για να μην το πολυ κουράζουμε είναι καθαρά θέμα συχνοτήτων το λέει και ο ίδιος ο ζωγράφος πως αν βρεις σε ποια συχνότητα λειτουργεί κάτι πχ ένα γυαλί και την επιστρέψεις πίσω αυτό θα σπάσει κάπως έτσι γίνεται και  η διάσπαση με τα μόρια του νερού :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εξηγεί καλύτερα ο ίδιος εδώ


Για να μην το κουράζουμε, είναι θέμα Gandalf και Harry Potter...

αμά δεν είσαι ανοιχτό μυαλό δεν φταίω εγώ, εγώ πάντως αφήνω κάποιο περιθώριο για τον πιστέψω.

Άλλωστε ποιος είμαι εγώ που θα απορίψει κάποιον ο οποίος έχει αφιερώσει 35 χρόνια απο τη ζωή του εε;

Εκτός και αν θεωρείτε τους εαυτούς σας Αϊνστάιν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αμά δεν είσαι ανοιχτό μυαλό δεν φταίω εγώ

Εγώ δεν είμαι ανοιχτό μυαλό? Εσύ δεν πιστεύεις στην μαγεία :P

 

εγώ πάντως αφήνω κάποιο περιθώριο για τον πιστέψω.

Κανένα περιθώριο, εδώ δεν παίζει "τεκμήριο αθωότητας", ή τα αποδεικνύεις ή είσαι εξ' ορισμού απατεώνας...

 

Δεν υπάρχει θέμα "πίστης" εδώ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είμαι ανοιχτό μυαλό? Εσύ δεν πιστεύεις στην μαγεία :P

 

Κανένα περιθώριο, εδώ δεν παίζει "τεκμήριο αθωότητας", ή τα αποδεικνύεις ΕΞΑΡΧΗΣ ή είσαι εξ' ορισμού απατεώνας...

θα το αποδείξει πρώτα στο ΥΕΘΑ και μετά η εφεύρεση θα πάρει το δρόμο της και την εφαρμογή της, κατάλαβες Gandalf :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σίγουρα, να δούμε όταν γίνει αυτό ή το αντίθετο ποια από τις 2 πλευρές θα παραδεχτεί το λάθος της...

 

Όχι όμως παραδοχή σε φάση "oops my bad, είχατε δίκιο", αλλά "ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ"...

 

Προσωπικά δεσμεύομαι ότι θα το γράψω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα, να δούμε όταν γίνει αυτό ή το αντίθετο ποια από τις 2 πλευρές θα παραδεχτεί το λάθος της...

Όχι όμως σε φάση "oops my bad" αλλά "ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ"...

Προσωπικά δεσμεύομαι ότι θα το γράψω...

Καλύτερα να μην μπούμε σε καμία τέτοια αναμέτρηση. Το ιδανικότερο θα ήταν να ευχηθούμε όλοι να είναι genius ο Ζ και να έχει κάνει ΤΗΝ ανακάλυψη, προς το καλό όλων θα βγεί αυτό.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και παγκοσμια ειρήνη και εξάλειψη της πείνας και θεραπεία όλων των ασθενειών, όλα τα πράγματα που λένε στα καλλιστεία :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα, να δούμε όταν γίνει αυτό ή το αντίθετο ποια από τις 2 πλευρές θα παραδεχτεί το λάθος της...

 

Όχι όμως παραδοχή σε φάση "oops my bad, είχατε δίκιο", αλλά "ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ"...

 

Προσωπικά δεσμεύομαι ότι θα το γράψω...

Και εγώ δεσμεύομαι δημοσίως πως αν λέει ο Ζωγράφος ψέματα θα συμφωνώ με ότι λες και βλακεία να είναι θα την αποδέχομαι :-D

Εδώ θα είμαστε και θα τα ξαναπούμε όλοι.

Θα παρακολουθώ την πορεία του και θα το ξεθάβω το νήμα αν δεν το κλειδώσουν :-D :-) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και εγώ αν λέει ο Ζωγράφος ψέματα θα συμφωνώ με ότι λες και βλακεία να είναι θα την αποδέχομαι :-D

Ωραία υπεκφυγή, σαν καλός πολιτικός :P

 

Δεν θέλω να συμφωνείς μαζί μου, θέλω αντίστοιχο post :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εξηγεί καλύτερα ο ίδιος εδώ

αμά δεν είσαι ανοιχτό μυαλό δεν φταίω εγώ, εγώ πάντως αφήνω κάποιο περιθώριο για τον πιστέψω.

Άλλωστε ποιος είμαι εγώ που θα απορίψει κάποιον ο οποίος έχει αφιερώσει 35 χρόνια απο τη ζωή του εε;

Εκτός και αν θεωρείτε τους εαυτούς σας Αϊνστάιν

εγω ειμαι αυτος που και θα το απορριψει και επισης αμφιβαλλω και τολμω να πω οτι οσο αφιερωσε αυτος 35 χρονια για αυτο τοσο αφιερωσα και εγω 100 χρονια απο την ζωη μου για την πυρηνικη συμπτηξη

Και εγώ δεσμεύομαι δημοσίως πως αν λέει ο Ζωγράφος ψέματα θα συμφωνώ με ότι λες και βλακεία να είναι θα την αποδέχομαι :-D

Εδώ θα είμαστε και θα τα ξαναπούμε όλοι.

Θα παρακολουθώ την πορεία του και θα το ξεθάβω το νήμα αν δεν το κλειδώσουν :-D :-) B)

εχουν ασχοληθει παμπολλοι με αυτην την πιπα.στην γειτονια μου καποιος εμπορευεται αυτες τις μαλακιες κιτ για υδρογονο ακριβως οπως το περιγραφει ο καθε ζωγραφος αμα θες ψαχνω και τηλεφωνο για να αγορασεις (ουτε οι φιλοι του δεν εχουν βαλει το κιτ).Η ιδια η audi βγαζει μοντελο πρωτοτυπο μαλλον ΑΤΜ για υδρογονο (και ειχε κανει στο παρελθον και αλλο πρωτοτυπο το οποιο ειχε σε ολο το κατω μερος μπαταριες και fuel cell).

Ο τυπος απλα θα εκλεψε καποια ετοιμη συσκευη θα την μετετρεψε με τις και καλα γνωσεις τους και θα την πλασαρει για δικια του.

Στην Ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι αλλωστε εφευρετης?εφευρετης.

Εγω δηλωνω εξυπνος και μεντιουμ και λεω οτι ο τυπος ειναι και απατεωνας και βλαξ(με την εννοια της γνωσης γιατι αν βρει θυματα να τον πληρωσουν θα αποδηχθει εξυπνος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία υπεκφυγή, σαν καλός πολιτικός :P

 

Δεν θέλω να συμφωνείς μαζί μου, θέλω αντίστοιχο post :D

θα ποστάρω εδώ μέσα ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ αν λέει ψέματα.

Και μην μου μιλάς για πολιτικούς γιατί ξέρεις που τους έχω γραμμένους :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...