Προς το περιεχόμενο

Ενεργειακή εφεύρεση Ζωγράφου


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ξανά αλλού η απάντηση μόνο και μόνο για να μην σχολιάσεις για την τιμή του όσμιου, ούτε καν να βρεις ένα link που να δείχνει την τιμή της ουγγιάς...

νομίζω πως δεν υπάρχει έγκυρη και επίσημη πηγή στο διαδύκτιο που να επιβεβαιώνει τα λεγόμενα σου ή τα δικά μου.

Αυτά τα πράγματα μένουν καλά κρυφά.

Πάντως εγώ πιστεύω πως η αξία του είναι τρελή και δεν αλλάζω γνώμη με τίποτα πως το λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν υπάρχει ούτε ένα έγκυρο/αξιόπιστο site στα αποτελέσματα που postαρα το οποίο να επιβεβαιώνει τα δικά μου ή και τα δικά σου(!) λεγόμενα, αλλά για άγνωστο λόγο εμπιστεύεσαι το blog που postαρες...

 

2 μέτρα και 2 σταθμά ftw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι τους πιστεύω τραβάς κανα ζόρι :-D

Επειδή τους πιστεύεις κανένα, σαν επιχείρημα όμως είναι αβάσιμο/ανύπαρκτο για συζήτηση, ειδικά όταν ζητάς από τον άλλο "facts" ενώ εσύ δεν παρέχεις κανένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως σου είπα αυτά δεν δημοσιεύονται δημοσίως τα κρατάνε καλά κριμένα.

Δεν μπορείς να βρεις αποδείξει ατράνταχτες ούτε εσύ ούτε εγώ τι να λέμε τώρα.

Το ένστικτο μου όμως μου λέει πως κάποια στιγμή θα επιβεβαιωθούν.

Όλοι αυτοί που φωνάζανε παλιά ότι η Ελλάδα έχει πετρέλαιο τους λέγανε τρελούς γραφικούς κτλ.

Τώρα όμως επιβεβαιώνονται ότι τελικά είχαν δίκιο. Το λέει και μέσα στο βίντεο με το wikileaks.

Πιστεύω στα μπλογκς γιατί εκεί υπάρχει ελευθερία λόγου ενώ στις ειδήσεις η πληροφορία είναι φιλτραρισμένη και ελεγχόμενη απο τους διαπλεκόμενους κατάλαβες.

Το ίδιο θέλανε να κάνουνε και στο διαδίκτυο με τον νόμο ACTA αλλά δεν τους έκατσε βλέπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ πιστεύω πως η αξία του είναι τρελή και δεν αλλάζω γνώμη με τίποτα πως το λένε.

αφού έτσι πιστεύεις, μπορώ να σου πουλήσω μερικά γραμμάρια οσμίου. Από 1 κιλο=8 τόνους χρυσό για σένα μόνο τα μισά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όπως σου είπα αυτά δεν δημοσιεύονται δημοσίως τα κρατάνε καλά κριμένα.

Δεν μπορείς να βρεις αποδείξει ατράνταχτες ούτε εσύ ούτε εγώ τι να λέμε τώρα.

Κι όχι μόνο, ΟΛΑ τα sites που λένε για τιμές είναι πληρωμένα για να λένε το ίδιο...

 

Παρόλα αυτά αφού δεν υπάρχουν "ατράνταχτες" αποδείξεις και για τις 2 πλευρές, η πλευρά του "1 κιλό όσμιο = 8 τόνοι χρυσός" υπερισχύει του "δεν ισχύει κάτι τέτοιο" για κάποιον φοβερό λόγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού έτσι πιστεύεις, μπορώ να σου πουλήσω μερικά γραμμάρια οσμίου. Από 1 κιλο=8 τόνους χρυσό για σένα μόνο τα μισά

να το κάνω τι :P

Κι όχι μόνο, ΟΛΑ τα sites που λένε για τιμές είναι πληρωμένα για να λένε το ίδιο...

 

Παρόλα αυτά αφού δεν υπάρχουν "ατράνταχτες" αποδείξεις και για τις 2 πλευρές, η πλευρά του "1 κιλό όσμιο = 8 τόνοι χρυσός" υπερισχύει του "δεν ισχύει κάτι τέτοιο" για κάποιον φοβερό λόγο...

όπως σου είπα το ένστικτο μου λέει πως θα επιβεβαιωθούν όλοι αυτοί που φωνάζουν πως η Ελλάδα έχει ορυκτό πλούτο

Πάρε και μια πηγή απο το ΙΓΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

να το κάνω τι :P

Ε κάνε γεναία χορηγία στον Ζωγράφο που τον καραεμπιστεύεσαι, να στηρίξεις την άποψή/γνώμη σου με την τσέπη σου... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

να το πουλήσεις στην διπλάσια τιμή και να βγάλεις μερικές εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ κέρδος

ΗΑ! Αν δεν είσαι μέσα στα "συμφέροντα" δεν το αγοράζουν με την "πραγματική" τιμή αλλά με την ψεύτικη που βλέπουμε στο internet!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάνε γεναία χορηγία στον Ζωγράφο που τον καραεμπιστεύεσαι, να στηρίξεις την άποψή/γνώμη σου με την τσέπη σου... :)

Δεν με χρειάζεται τα καταφέρνει μια χαρά και μόνος του.

να το πουλήσεις στην διπλάσια τιμή και να βγάλεις μερικές εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ κέρδος

Δεν παίζει μια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3169716/Motorcycle-runs-water-polluted-river-travel-310-miles-single-litre.html

 

 in other news, βραζιλιάνος έφτιαξε παρομοια μηχανή, μας την έφαγαν την ιδέα και δεν προλαβε ούτε την δημοσιευσει ο Ζωγράφος :P

 

απ'ότι διαβάζω στα σχόλια, τέτοιοι  "εφευρέτες" υπάρχουν σε κάθε χώρα εδω και πολλά χρόνια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...