Προς το περιεχόμενο

Ενεργειακή εφεύρεση Ζωγράφου


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ξεχνάς και το "θα πάρει τον δρόμο της και την εφαρμογή της"...

"ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΚΟΣ και θα πάρει τον δρόμο της και την εφαρμογή της"

 

εντάξει είσαι; :-D

εγω ειμαι αυτος που και θα το απορριψει και επισης αμφιβαλλω και τολμω να πω οτι οσο αφιερωσε αυτος 35 χρονια για αυτο τοσο αφιερωσα και εγω 100 χρονια απο την ζωη μου για την πυρηνικη συμπτηξη

κάτσε ρε φίλε θα μας τρελάνεις πόσο χρονών είσαι; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους το ξεχάσατε o τριανταφυλλόπουλος ήταν που είχε βγάλει και τον σωρρα που δήθεν θα χάριζε 400 δις από τη περιουσία του για να ξεχρεώσει η Ελλάδα... Τον οποίο Σωρρα όταν τον ρώτησαν που τα βρήκε είπε ότι πούλησε στους αμερικανούς τεχνολογία αρχαίων ελληνικών διαστημοπλοίων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάτε τα νανοβιονικά γιλέκα με τις σουπερ υπέρυθρες ακτινοβολίες που απο σακάτη σε κάνουν Usain Bolt. Το πήρε μια θεία μου και έκλαιγε τα λεφτά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους το ξεχάσατε o τριανταφυλλόπουλος ήταν που είχε βγάλει και τον σωρρα που δήθεν θα χάριζε 400 δις από τη περιουσία του για να ξεχρεώσει η Ελλάδα... Τον οποίο Σωρρα όταν τον ρώτησαν που τα βρήκε είπε ότι πούλησε στους αμερικανούς τεχνολογία αρχαίων ελληνικών διαστημοπλοίων...

ο Σώρρας έλεγε αλήθεια και δικαιώθηκε. οπότε μόνο απάτη δεν ήταν :-D

Και το όλο σκηνικό που γίνεται στη χώρα μας γίνεται για το πετρέλαιο και το φυσικό αέριο αλλά και άλλα ορυκτά μέταλλα που αξίζουν εκατοντάδες τρις.

Ο Ορυκτός Πλούτος της Αν. Μακεδονίας και Θράκης από το Ε.Μ.Π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απόφαση του δικαστήριου δεν αναφέρεται στο αν υπάρχουν τα χρήματα ή όχι.

 

Έλεος, πιστεύεις ότι υπάρχει τεχνολογία αρχαίων διαστημόπλοιων;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απόφαση του δικαστήριου δεν αναφέρεται στο αν υπάρχουν τα χρήματα ή όχι.

 

Έλεος, πιστεύεις ότι υπάρχει τεχνολογία αρχαίων διαστημόπλοιων;

που το είδες αυτό να το αναφέρει περί τεχνολογίας διαστημοπλοίων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Σώρρας έλεγε αλήθεια και δικαιώθηκε. οπότε μόνο απάτη δεν ήταν :-D

Και το όλο σκηνικό που γίνεται στη χώρα μας γίνεται για το πετρέλαιο και το φυσικό αέριο αλλά και άλλα ορυκτά μέταλλα που αξίζουν εκατοντάδες τρις.

Ο Ορυκτός Πλούτος της Αν. Μακεδονίας και Θράκης από το Ε.Μ.Π.

o Σωρρας υποστηριζε οτι εχει 400 δις σε τραπεζα του καναδα η οποια συνολικα ειχε 150δις καταθεσεις... το οτι δεν καταδικαστηκε δεν σημαινει οτι ελεγε αληθεια μπορει να τον αθωωσαν με το τεκμηριο της βλακειας.

Η μπορει να ειπε στο δικαστηριο "παιδια εγω να πουλησω μουρη ηθελα" και να τον αθωωσαν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικό δεν είναι; αφού πιστεύει και ότι ένα κιλό όσμιο κοστίζει όσο οκτώ τόννοι χρυσού

 

Ενημερώσου πρώτα και μετά μιλάς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

λογικό δεν είναι; αφού πιστεύει και ότι ένα κιλό όσμιο κοστίζει όσο οκτώ τόννοι χρυσού

Ενημερώσου πρώτα και μετά μιλάς :P

Μίλησε για αυτό συγκεκριμένα...

 

και άλλα ορυκτά μέταλλα που αξίζουν εκατοντάδες τρις.

Στο οποίο γράφει:

 

"ΟΣΜΙΟ...ΤΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!ΟΚΤΩ ΤΟΝΟΙ ΧΡΥΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΟΣΜΙΟ..!"

 

Η τιμή του όσμιου στις 25 Αυγούστου 2015 ήταν 380$/ουγγιά κι η τιμή του χρυσού είναι πάνω από 1000$/ουγγιά...

 

Τώρα πως κατάφερε με 1 κιλό όσμιο να παίρνει 8 τόνους χρυσού, μάλλον με Jedi mind tricks...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τον Σώρρα πάντως βλέπω να ανοίγουν συνεχώς γραφεία σε διάφορα μέρη! Κάποιοι συνεχίζουν να ασχολούνται δηλαδή

O τύπος έχει φτιάξει δική του σέκτα, μαζεύει κόσμο και τους λέει ότι είναι από την ομάδα έψιλον και άλλα τέτοια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τον κόκκινο υδράργυρο μην ξεχνάνε, που δεν υπάρχει στην πραγματικότητα αλλά εφόσον μπορούν να γράφουν στα blogs οτι κοστίζει 1,8 εκατομ $ ανά κιλό θα το βάλουμε στην κουβέντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...