Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Blacktan είπε

Φυσικα και ειναι θεμα εννοειται ! Αλλα αλλο αυτο και αλλο πως τελειωσε!

δεν τελείωσε ακόμα... το πρόβλημα με τα  SEPA εμβάσματα σε EUR θα αποκατασταθεί μέσα στις επόμενες εβδομάδες.

btw, γνωστός μου, μου έστειλε και μερικές φωτογραφίες από τα κεντρικά της icard (leopay, mypos κλπ) στη Βάρνα, όπου μόνο εκεί έχουν καμία 500αρια άτομα προσωπικό.

 

IMG_1709.JPG

IMG_1710.JPG

IMG_1712.JPG

IMG_1713.JPG

IMG_1715.JPG

IMG_1716.JPG

IMG_1718.JPG

IMG_1720.JPG

IMG_1722.JPG

IMG_1723.JPG

IMG_1725.JPG

IMG_1727.JPG

IMG_1728.JPG

IMG_1730.JPG

IMG_1731.JPG

IMG_1736.JPG

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ολες οι μοντερνες εταιρειες ετσι απασχολουν το προσωπικο τους στα διαλλειματα  ...

Δεν θες να ξερεις απο google & ebay τι παιζει..

Μην συγκρινεις με το εδω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Blacktan είπε

Ολες οι μοντερνες εταιρειες ετσι απασχολουν το προσωπικο τους στα διαλλειματα  ...

Δεν θες να ξερεις απο google & ebay τι παιζει..

Μην συγκρινεις με το εδω :)

Θλίψη σε πιάνει να υπάρχει fintech ανάπτυξη σε μια χώρα όπως τη Βουλγαρία και εδώ να ανοίγουν Opap Play για τα σαπακια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Blacktan είπε

Ολες οι μοντερνες εταιρειες ετσι απασχολουν το προσωπικο τους στα διαλλειματα  ...

Δεν θες να ξερεις απο google & ebay τι παιζει..

Μην συγκρινεις με το εδω :)

i know, εχώ δει φωτογραφίες από google και facebook και εχω χαζέψει, αλλά μου έκανε μεγάλη εντύπωση πως μια εταιρεία στη Βουλγαρία έχει τέτοιες εγκαταστάσεις για το προσωπικό της. δεν νομίζω να υπάρχει εδώ στην ελλάδα εταιρεία που να έχει bowling, gym, μπιλιάρδα και εστιατόριο (όχι καντίνα) για το προσωπικό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VICKR είπε

i know, εχώ δει φωτογραφίες από google και facebook και εχω χαζέψει, αλλά μου έκανε μεγάλη εντύπωση πως μια εταιρεία στη Βουλγαρία έχει τέτοιες εγκαταστάσεις για το προσωπικό της. δεν νομίζω να υπάρχει εδώ στην ελλάδα εταιρεία που να έχει bowling, gym, μπιλιάρδα και εστιατόριο (όχι καντίνα) για το προσωπικό της.

Ε ναι εδώ μόνο πηδάνε το προσωπικό τους χωρίς διασκέδαση :D

Πάντως εγώ ακόμα περιμένω εδω και 12 ημέρες το εισερχόμενο έμβασμα σε Ευρώ και ακόμα τπτ... Θα επιστραφεί μου λένε στον λογαριασμό μου εδώ αλλά ακόμα τπτ!!!!!

Ε όσο να ναι επλήγη ανεπανόρθωτα νομίζω η αξιοπιστία της και αν κάποιοι κρατάγανε μεγαλύτερα ποσά εκεί τώρα θα έχουν τα βασικά για να κινούνται. Για ένα καθαρό κουτελο ζούνε τέοιες εταιρείες αλλιώς τις τρώει η μαρμαγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, VICKR είπε

να μη μπορεις να φορτωσεις σε EUR, τα αλλα νομισματα δεν εχουνε προβλημα αλλα φυσικα και ειναι σοβαρο μειονεκτημα 

Εδώ και καιρό δε μπορείς (ανεξήγητα) να φορτώσεις (Kαι να στείλεις) ούτε σε USD......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι χαζο να κραταει καποιος αρκετα χρηματα σε τετοιες υπηρεσιες ή να το γραψω και αλλιως. σε fintech κραταμε τοσα οσα αν γινει μια στραβη και χαθουν δεν θα μας νοιαξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, agnostos99 είπε

Ε ναι εδώ μόνο πηδάνε το προσωπικό τους χωρίς διασκέδαση :D

Πάντως εγώ ακόμα περιμένω εδω και 12 ημέρες το εισερχόμενο έμβασμα σε Ευρώ και ακόμα τπτ... Θα επιστραφεί μου λένε στον λογαριασμό μου εδώ αλλά ακόμα τπτ!!!!!

Ε όσο να ναι επλήγη ανεπανόρθωτα νομίζω η αξιοπιστία της και αν κάποιοι κρατάγανε μεγαλύτερα ποσά εκεί τώρα θα έχουν τα βασικά για να κινούνται. Για ένα καθαρό κουτελο ζούνε τέοιες εταιρείες αλλιώς τις τρώει η μαρμαγκα

Εγω 20 μέρες περιμένω κάποια χρήματα που έστειλα μέσω PayPal, δεν εμφανίζονται ούτε γυρνάνε πίσω στο PayPal. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, snapy13 είπε

Εγω 20 μέρες περιμένω κάποια χρήματα που έστειλα μέσω PayPal, δεν εμφανίζονται ούτε γυρνάνε πίσω στο PayPal. 

εγώ θα τους είχα στείλει e-mail με την απόδειξη της μεταφοράς από το PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VICKR είπε

εγώ θα τους είχα στείλει e-mail με την απόδειξη της μεταφοράς από το PayPal

Φυσικά και τους έχω στείλει screenshots από paypal, εννοείται. 

Έχουνε μπερδέψει τις συναλλαγές, λένε ότι τα έχουν επιστρέψει ενώ δεν είναι έτσι. 

Απλώς έτυχε οι συναλλαγές να είναι με το ίδιο ποσό. 

Μπλέξιμο μεγάλο. 

Σήμερα τους έστειλα όσο πιο αναλυτικά μπορούσα καινούρια screenshots. 

Θα δούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι dispute? Σε withdrawal apo paypal???? Δεν παίζει (ή μήπως παίζει κάτι αν ξέρει κανένας???)

Ή έκανες topup μέσω paypal???

Πολύ φοβάμαι ότι τα ποσά μας λόγω της χρήσης της satabank σαν ενδιαμεση τράπεζα έχουν μείνει παγωμενα εκει μέχρι να ξεκαθαρίσει!!!

Αν έχουν περάσει 14 ημέρες μίλα με paypal καλύτερα και ζήτησε να κανουν trace το έμβασμα, και εγώ δεν περιμένω κάτι από την leoπέη

Επεξ/σία από agnostos99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2018 στις 12:55 ΜΜ, grinder_ είπε

^Έτσι αυτά είναι.😀
Η λύση για τα πάντα, μα φυσικά dispute!
Όχι τίποτα άλλο αλλά με την κατάχρηση που κάνετε μας παίρνει η μπάλα όλους...

Που κολλαει αυτο ?

Οταν στελνεια λεφτα σε τραπεζα μεσω withdrawal και τα λεφτα δεν εχουν εμφανιστει στην τραπεζα ή δεν εχουν γυρισει στο paypal μπορεις να ανοιξεις dispute (για να ανιχνευσεις τι εχουν γινει τα χρηματα) ΜΟΝΟ μεσω τηλεφωνικης εξυπηρετησης.

Εαν δεν γνωριζετε τα βασικα του paypal μην πετατε "ατακες" ..

Απλα καθιστε και διαβαστε να μαθετε !

Στις 29/10/2018 στις 1:24 ΜΜ, agnostos99 είπε

Τι dispute? Σε withdrawal apo paypal???? Δεν παίζει (ή μήπως παίζει κάτι αν ξέρει κανένας???)

Ή έκανες topup μέσω paypal???

Πολύ φοβάμαι ότι τα ποσά μας λόγω της χρήσης της satabank σαν ενδιαμεση τράπεζα έχουν μείνει παγωμενα εκει μέχρι να ξεκαθαρίσει!!!

Αν έχουν περάσει 14 ημέρες μίλα με paypal καλύτερα και ζήτησε να κανουν trace το έμβασμα, και εγώ δεν περιμένω κάτι από την leoπέη

Στις 20 μερες και μετα μπορεις να ανοιξεις case σχετικα με withdrawal μεσω paypal το οποιο ειναι ακομη στον αερα.

Δεν υπαρχει πουθενα κουμπακι για αυτο.

Μονο μεσω τηλ.εξυπηρετησης ! (Ουτε mail ουτε messages κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...