Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλε ειλικρινα δεν γνωριζω αλλα και παλι δυσκολο να γινει κατι τετοιο,γιατι δεν πας vodafone se triple play??

Επεξ/σία από bill27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, mitskitsamal είπε

Ευχαριστω για την απαντηση.μηπως γνωριζεις εαν θα υπαρξει γιατι ενδιαφερομαι μονο να βλεπω euroleague και κανα ντοκιμαντερ,αλλα η vodafone μου δενει τα χερια γιατι διαβασα οτι θα υπαρξουν αλλαγες απο το σεπτεμβριο..

 Καλησπέρα φίλε μου,αν δεν γίνετε ήδη,σε λίγες μέρες θα γίνετε!

 

Στις 30/7/2018 στις 6:19 ΜΜ, bill27 είπε

εγινε σε ευχαριστω,πες μας οταν ενεργοποιηθει η υπηρεσια σχετικα με ποιοτητα εικονας και ποια καναλια εχει.να σαι καλα

Το ενεργοποίησα,είναι δωρεάν,έχει και τα 3 κανάλια discovery που είναι με συνδρομή αλλά λείπουν κάποια άλλα. Η ποιότητα είναι μια χαρά!

 

 

Επεξ/σία από Tribal21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλήματα δεν έχει αν δουλεύει σωστά το ιντερνετ. Η ανάλυση δεν είναι σούπερ αλλά δεν είναι και χάλια.Για τα αθλητικά δεν ξέρω γιατί δεν τα έχω,λένε όμως ότι έχουν καλύτερη εικόνα από τα άλλα κανάλια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ευχαριστώ φίλε tristan 21, εννοεις οτι σε μερικες μερες θα ενεργοποιησουν την υπηρεσια να δουλευει αποκωδικοποιητης και σε αλλα ρουτερ- μοντεμ οπως cosmote? αυτο θα ειναι οτι καλυτερο.

Bill 27 το σκεφτηκα για αλλαγη, ομως δυστυχως εχω συμβολαιο με cosmote και ανανεωσα πριν 6 περιπου μηνες, την φοβηθηκα την vodafone να σου πω την αληθεια και δεν θελω να δεσμευομαι μονο με μια εταιρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα στο φόρουμ. Έκανα αίτηση για Vodafone tv μαζί με τα κανάλια nova sports τέλη Ιουλίου. Μου ήρθε άμεσα ο εξοπλισμός και αρχές Αυγούστου μου ήρθε και το σήμα αλλά τα κανάλια nova sports ήταν απενεργοποιημένα. Εχω επικοινωνήσει με το τμήμα εξυπηρέτησης και το τεχνικό τμήμα αρκετές φορές αλλά δυστυχώς δεν βγάζω άκρη. 

Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, bill27 είπε

Τι ακριβως σου λενε απο την εξυπηρετηση??Στον αποκωδηκοποιητη αν πατησεις το κοκκινο κουμπι μπορεις να τα ενεργοποιησεις απο εκει

Κατα ´ρχάς εχω κινητό-σταθερό στη Vodafone και μου έκαναν μια προσφορά με 12€ να βάλω και τηλεόραση μαζί με τα αθλητικά κανάλια. Εάν κάνω αυτό που μου λες θα χρεωθώ επιπλέον 13€. Από την εξυπηρέτηση βλέπουν ότι είναι ενεργοποιημένα τα αθλητικά ενώ στο τεχνικό τμήμα όχι. Γενικά απ ότι κατάλαβα υπάρχει ασυνεννοησία μεταξύ τμημάτων και εγώ στη μέση δεν ξέρω τι να κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 12 ευρω το full pack με τα αθλητικα??παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση και κανε αιτημα -παραπονο και πες τους να ακουσουνε την συγκεκριμενη τηλ.επικοινωνια που ειχατε και να πραξουν αναλογως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, bill27 είπε

με 12 ευρω το full pack με τα αθλητικα??παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση και κανε αιτημα -παραπονο και πες τους να ακουσουνε την συγκεκριμενη τηλ.επικοινωνια που ειχατε και να πραξουν αναλογως.

Το έκανα και αυτό αλλά τίποτα δεν έγινε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση και από εμένα, μου έδωσαν πολύ καλή προσφορά για Vodafone σταθερό, ίντερνετ και TV με sport pack που με ενδιαφέρει για να βλέπω superleague και Euroleague. 

Μέχρι σήμερα είχα σταθερό vodafone και πλήρωνα Euroleague Tv και έβλεπα μέσω του λάπτοπ στην τηλεόραση.

Αξίζει το TV ? Η ανάλυση είναι HD? Η ταχύτητα που πιάνω είναι στα 6mbps (netflix βλέπω μια χαρα)

Επίσης γίνεται γρήγορα η ενεργοποίηση?

Σας ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειναι πολυ οριακα,το vf tv χρησιμοποιει 6 mbps.Πες τους αν θες οτι θα υπογραψω μονο αν μου δωσετε και το vf tv και οχι να μου πειτε μετα πως δεν παιζει η υπηρεσια. Τι Attenuation εχεις??Τωρα σε ποια εταιρια εισαι??Ανεβασε τα στατιστικα του ρουτερ να σου πω

Επεξ/σία από bill27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...