Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 4/28/2018 στις 5:21 ΜΜ, akeraios είπε

Από την άλλη, χτες ήμουν σε έναν φίλο με 7-9 kbps με oled samsung, και βλέπαμε νόβα μέσω vodafonetv κι έπαθα πλάκα!  Μιλάμε για ζωγραφιά!

ποιό μοντέλο oled της Samsung;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill27 είπε

πολυχρωμες μπαρες,πως αλλιως να το πω??

Κάνε ένα restart στον αποκωδικοποιητή και στο ρουτερ,να δεις. Αλλιώς πάρτους τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2018 στις 7:28 ΜΜ, bill27 είπε

Εχει κανενας αλλος προβλημα με μπαρες να εμφανιζονται στα καναλια της Vodafone tv??

Την Κυριακή 06 Μαίου και κατά τη διάρκεια της καταιγίδας εδώ στην Αθήνα, είχε για λίγα λεπτά κάθετες χρωματιστές μπάρες.

Με το restart του router δεν διορθώθηκε και νομίζω πως δεν είχε να κάνει με το ίντερνετ αυτό το πρόβλημα, αλλά με το πρωτότυπο (δορυφορικό ίσως;) σήμα, λόγω έντονης κακοκαιρίας.
Το λέω γιατί όταν έχει πρόβλημα στο σήμα ίντερνετ, εμφανίζεται μια μαύρη οθόνη που ενημερώνει αναλόγως. Τότε με ένα router restart, διορθώνεται αμέσως.

Ας μας πουν κι άλλοι φίλοι από αλλού εάν είχαν συμπτώματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια βοήθεια παιδιά. Μετά από 2 1/2 αναμονή για σύνδεση Vodafone triple play... Ήρθε ο τεχνικός και μέτρησε την ταχύτητα και ήταν στο 4Mbps. Είμαι στο όριο λέει για Vodafone tv... Θα παίζει ή τζάμπα τα λεφτά... Να ζητήσω αναδιαμορφωση συμβολαιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα παίζει αλλα αν κάνεις και κάτι άλλο στο ιντερνετ ίσως κολλάει. Δεν ξέρω. Αλλά γιατί μόνο 4mbps? Πάρε ενα τηλ στο τεχνικό τμήμα της Vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στο όριο της κεραίας λέει. Αυτός έμμεσα μου είπε ότι δεν πρέπει να το δεχτώ κ να γινει αναδιαμορφωση συμβολαιου. Όταν είχα πάει για πρώτη φορά στο κατάστημα ή πωλήτρια μου είπε ότι στην περιοχή μου έχει 6-7Mbps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας. Ειμαι νεος στο φορουμ...μηπως υπαρχει κανενα λινκ απο χρηστη να δουμε πως δουλευει το vodafone tv και πως ειναι το μενου του..για βιντεο εννοω...εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι...ευχαριστω για την οποια απαντηση σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...