Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή μετακόμισα σε περιοχή που δεν υποστηρίζει η vodafone το triple play και μου έμεινε ο αποκωδικοποιητής (Cisco), έχει βρει κανένας κάποιο custom firmware για iptv γενικά στο player αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στον δικο μου αποκωδικοποιητη εγινε η αναβαθμιση και εχω την αισθηση πως εχει πολυ καλυτερη αποκριση απο πριν τοσο αλλαζοντας καναλια οσο και στο on demand.
Ακομα με ενημερωσανε πως σε λιγες μερες θα υπαρχει η δυνατοτητα να βλεπεις εως και 7 ημερες πριν το προγραμμα (οπως η wind) των καναλιων και θα μπορεις να παρακολουθησεις σε κινητο και ταμπλετ τοσο τα καναλια οσο και τα on demand,μαλιστα μου ειπανε για τις ταινιες πως θα μπορεις και χωρις ιντερνετ να τις κατεβασεις και να τις βλεπεις (αυτο πως γινεται ρε παιδια??).

Τελος θα προστεθουνε και νεα καναλια.Εχω την αισθηση πως θα ειναι αυτα που εχει και η cyta αλλα δεν τα εχει η vf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η δυνατότητα να βλέπεις από κινητό και τάμπλετ ήδη υπάρχει. Μπορείτε να την ενεργοποιήσετε δωρεάν από το My acount και κατεβάζοντας την εφαρμογή vodafone tv από το google store.

Μέχρι τέλος Αυγούστου θα βγει "καινούρια" vodafone tv. Καινούριος αποκωδικοποιητής(ο παλιός δεν θα δουλεύει μετά από ένα διάστημα),με επιπλέον κανάλια και ότι άλλο είπε ο φίλος bill27.

Και ελπίζω και με καλύτερη ποιότητα εικόνας...

Επεξ/σία από Tribal21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την αίτηση και περιμένω να την ενεργοποιήσουν. Οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω σε ότι αφορά τα κανάλια. 
Λέει ότι είναι χωρίς συνδρομή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας,θα ηθελα να μου πειτε εντυπωσεις απο την υτπηρεσια και συγκεκριμενα απο τα καναλια νοβασπορτς,ποιοτητα εικονας και αν κολλανε.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καποιος εαν θα υπαρξει δυνατοτητα  συνδεσης vodafone tv σε αλλο παροχο, διοτι εχω μια συνδεση στο πατρικο vodafone και στο σπιτι που μενω cosmote λογω ταχυτητας.ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση.μηπως γνωριζεις εαν θα υπαρξει γιατι ενδιαφερομαι μονο να βλεπω euroleague και κανα ντοκιμαντερ,αλλα η vodafone μου δενει τα χερια γιατι διαβασα οτι θα υπαρξουν αλλαγες απο το σεπτεμβριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...