Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

34 λεπτά πριν, bill2015 είπε

Επειδή έχω 50 vodafone λέω να βάλω και τηλεόραση αξίζει το κόπο ; η θα πετάω τα λεφτά μου καθε μήνα ;

Τι σου αρεσει να βλεπεις??Εγω παντως αρκετα ικανοποιημενος.

8 ώρες πριν, akeraios είπε

Μακάρι να γίνει αυτό γιατί είναι καναλάρα!  Ειδικά για όσους εκτιμούν το ανεξάρτητο σινεμά, νομίζω ότι είναι ιδανικό το sundance.
Είναι καλό να είσαι σε μια εταιρία πάντως που μοιάζει να σε ακούει (πχ έβαλε τα νόβασπορ), σε αντίθεση με την ον που είχα παλιά η οποία αντί να εξελίξει το πρόγραμμά της, το κουτσούρευε με τα γνωστά δυσάρεστα αποτελέσματα...

Οταν ειχα οτε τβ το εβλεπα,αρκετα καλο θα ελεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill2015 είπε

Επειδή έχω 50 vodafone λέω να βάλω και τηλεόραση αξίζει το κόπο ; η θα πετάω τα λεφτά μου καθε μήνα ;

Εγώ φίλε όχι μόνο δεν πέταξα τα λεφτά μου, αλλά έκανα και οικονομία και πρέπει να το καταθέσω αυτό.
Πέρσι που δεν είχα τα αθλητικά, είχαμε μπλέξει με την παρέα και βλέπαμε ευρωλίγκα σε μαγαζιά έξω (με τσίπουρα κλπ)
Βάλ' τα τώρα κάτω. 30 αγώνες στην κανονική περίοδο και 7 μέχρι τον τελικό επί 5 ευρώ μίνιμουμ (και λέω πολύ λίγα)...   μιλάμε για οικονομική καταστροφή!
Με άλλα λόγια μόνο από την ευρωλίγκα, έχω κάνει απόσβεση και γλύτωσα και από σίγουρη κύρωση του ύπατος (με τα ρεμάλια που έχω για φίλους!)
Συν ότι βλέπω και τους υπόλοιπους αγώνες, συν ότι επειδή έχω δική μου άποψη για όλους τους αντιπάλους  βγήκα στο κέρδος και στο στοίχημα (live).
Συν ότι φέτος το ελληνικό πρωτάθλημα είχε επιτέλους πολύ μεγάλο ενδιαφέρον κι ας πάτωσε η ομάδα μου :(

Συν τα παιδικά που εδώ και χρόνια μας εξυπηρετεί μια χαρά χωρίς να ψάχνω πέρα δώθε για dvd κλπ.

Συν τις όποιες εξόδους για σινεμά και θέατρα έχω γλυτώσει την γκρίνια από την σύζυγο, αφού διοργανώνουμε κάθε τόσο βραδιές για να δούμε μια ταινιούλα ή ταινιούλες και σειρές - έχουμε κάνει εξαιρετικά back to back. Μόνο μελανό σημείο, αυτό το ελεεινό walking dead που έχει σκαλώσει η σύζυγος και μου γυρίζουν τα άντερα. Εκτός που έχει, δεν ξέρω πόσους κύκλους αποθηκευμένους, τώρα περιμένουμε να δούμε πρώτοι και το νέο επεισόδιο παρακαλώ στο fox :eek:

Για να μιλήσω και λίγο σοβαρά, σε μια εποχή οικονομικά πιο δύσκολη από ποτέ, που κάθε ΜΙΑ έξοδος με την οικογένεια δύσκολα κοστίζει λιγότερο απο 20-25 ευρώ, εμένα στο δικό μου το σπίτι, η τηλεόραση μου έκανε οικονομία και αρχικά δεν το είχα φανταστεί πόσο. Πραγματικά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, akeraios είπε

Μόνο μελανό σημείο, αυτό το ελεεινό walking dead που έχει σκαλώσει η σύζυγος και μου γυρίζουν τα άντερα. Εκτός που έχει, δεν ξέρω πόσους κύκλους αποθηκευμένους, τώρα περιμένουμε να δούμε πρώτοι και το νέο επεισόδιο παρακαλώ στο fox :eek:

 

Για πρόσεχε τι λες για το Walking dead σε παρακαλώ! :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tribal21 είπε

Για πρόσεχε τι λες για το Walking dead σε παρακαλώ! :P :D

Χαχαχα μα βρε φίλε, δεν τα αντέχω όλα αυτά τα πτώματα μαζεμένα στην οθόνη! Με τίποτα όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, bill2015 είπε

Κάλεσα αλλα δυστηχώς δεν μπορώ να βάλω vodafone tv γιατί πάιρνω vdsl μέσω καμπίνας οτε και δεν μπορούνε λέει να δώσουνε μόνο αν βάλω adsl εως 24 

Προτείνω να κάνεις υπομονή γιατί διαβάζω συνεχώς ότι μέσα στο 2018 θα υπάρχουν πάρα πολλές εξελίξεις και νομίζω πως πολύ σύντομα θα δοθούν επιπλέον λύσεις μέσω άλλης τεχνολογίας (over the top), οι οποίες είναι ανεξάρτητες από τον ιδιοκτήτη της καμπίνας.
 

Επεξ/σία από akeraios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bill2015 είπε

Ταινίες και κανενα ντοκιμαντερ 

Ταινίες πάντως δεν έχει. Ντοκιμαντέρ,σειρές κτλπ ναι. Άμα μπεις στην σελίδα της vodafone και δεις τα κανάλια θα καταλάβεις.

Πάντως και εγώ έχω μείνει ευχαριστημένος εδώ και 2-2,5 χρόνια που την έχω. Επίσης ανά χρονικά διαστήματα προσθέτουν και κανα καναλάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, akeraios είπε

Προτείνω να κάνεις υπομονή γιατί διαβάζω συνεχώς ότι μέσα στο 2018 θα υπάρχουν πάρα πολλές εξελίξεις και νομίζω πως πολύ σύντομα θα δοθούν επιπλέον λύσεις μέσω άλλης τεχνολογίας (over the top), οι οποίες είναι ανεξάρτητες από τον ιδιοκτήτη της καμπίνας.
 

Ολο λενε .Ακομα δεν εχουν γρηγορο ιντερνετ πολλες περιοχες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Tribal21 είπε

Ταινίες πάντως δεν έχει. Ντοκιμαντέρ,σειρές κτλπ ναι. Άμα μπεις στην σελίδα της vodafone και δεις τα κανάλια θα καταλάβεις.

Πάντως και εγώ έχω μείνει ευχαριστημένος εδώ και 2-2,5 χρόνια που την έχω. Επίσης ανά χρονικά διαστήματα προσθέτουν και κανα καναλάκι.

Οταν λες ''Ταινίες πάντως δεν έχει.'' τι εννοεις?? Και οι 400+ που εχει δωρεαν τι ακριβως ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...