Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Luxe όχι δεν έχει αλλά μικρό το κακό,έτσι και αλλιώς μούφα είναι!

 

Τα discovery δεν τα έχω βάλει,το σκέφτομαι...Εγώ θέλω το Animal Planet και η δικιά μου το IDx. Ίσως τα βάλω να δω τι λένε κάποια στιγμή... 

 

Πάντως δεν έχω παράπονο,σε αντίθεση με την digea,έχει συνέχεια κάτι ενδιαφέρων να δεις,ότι ώρα και αν είναι! Και αν μου κρατήσουν αυτή την προσφορά(5ε) και μετά την λήξη του συμβολαίου θα το ανανεώσω.

 

Επίσης πρέπει να φτιάξουν λίγο και την ποιότητα εικόνας,όχι ότι είναι κακή αλλά πιξελιάζει σιχνά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, σκέφτομαι να βάλω και εγώ vodafone tv, γιατί είναι μικρή η επιβάρυνση και δε θα μπλέξω με κεραίες κλπ. Αλλά από το σημείο που είναι το μόντεμ μέχρι τον αποκωδικοποιητή δεν μπορώ να βάλω καλώδιο, οπότε μου είπαν ότι μπορώ να βάλω ένα PLC που θα στέλνει το σήμα ασύρματα. Το έχει βάλει κανείς αυτό; Ρίχνει μήπως την ποιότητα εικόνας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σκέφτομαι να βάλω και εγώ vodafone tv, γιατί είναι μικρή η επιβάρυνση και δε θα μπλέξω με κεραίες κλπ. Αλλά από το σημείο που είναι το μόντεμ μέχρι τον αποκωδικοποιητή δεν μπορώ να βάλω καλώδιο, οπότε μου είπαν ότι μπορώ να βάλω ένα PLC που θα στέλνει το σήμα ασύρματα. Το έχει βάλει κανείς αυτό; Ρίχνει μήπως την ποιότητα εικόνας;

Εγω χρησιμοποιω plc και η εικονα ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλο αυτό το πακέτο της Vodafone.δυστυχώς δεν προσφέρεται,δεν υπάρχει σε μεγάλο μέρος της Βορείου ελλαδος.Κρίμα.

Σε ποιο μερος της Β.Ελλαδος???Αν εκει το αστικο κεντρο εχει 50-100 πελατες λογικα δεν θα συνφερει την βοντα να το διαθεσει,αλλα αν εισαι κοντα σε πολη δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H εταιρεία VODAFONE ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει ότι από 1/7/2016: • Το ονομαστικό μηνιαίο πάγιο της υπηρεσίας Vodafone TV για συνδρομητές Vodafone Home double play μεταβάλλεται από €8,00 σε €9,90. Τυχόν αποδιδόμενες μηνιαίες εκπτώσεις επί του παγίου της υπηρεσίας, υπολογίζονται επί της ανωτέρω νέας ονομαστικής τιμής. Ειδικά για τους συνδρομητές που λαμβάνουν 100% έκπτωση στην υπηρεσία Vodafone TV, το μηνιαίο πάγιο διαμορφώνεται σε €4,00. Δυνάμει των ανωτέρω αλλαγών οι συνδρομητές της υπηρεσίας Vodafone TV έχουν το δικαίωμα κατάργησης της συγκεκριμένης υπηρεσίας αζημίως, εντός ενός (1) μηνός από την παρούσα ανακοίνωση. Εναλλακτικά, έχουν το δικαίωμα ατελούς μεταβολής του προγράμματός τους από Vodafone Home double play σε Vodafone Home triple play. Στις ανωτέρω χρεώσεις συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 23%. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε το www.vodafone.gr/home .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

παιδιά για να επαναφέρω λίγο το θέμα... γιατι είναι από το μαιο του 16 1 χρόνο σχεδόν.
Καμιά άλλη γνώμη??

Εγώ το έβαλα σήμερα, είχα βεβαια σταθερο και ιντερνετ από πολύ παλιά στη vodafone και μου πρότειναν με 32 ευρώ + vodafone TV
Κανένας καινούριος συνδρομητης υπαρχει? Για γνώμες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά για να επαναφέρω λίγο το θέμα... γιατι είναι από το μαιο του 16 1 χρόνο σχεδόν.

Καμιά άλλη γνώμη??

 

Εγώ το έβαλα σήμερα, είχα βεβαια σταθερο και ιντερνετ από πολύ παλιά στη vodafone και μου πρότειναν με 32 ευρώ + vodafone TV

Κανένας καινούριος συνδρομητης υπαρχει? Για γνώμες...

Εγω ειμαι συνδρομητης,τι ακριβως θελεις να μαθεις??

Εχει αρκετα καναλια να χαζεψεις,παρα πολλες σειρες,ταινιες free αλλα και με πληρωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...