Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυξησεις...

 

Τιμολογιακές μεταβολές σε οικιακά προγράμματα σταθερής Vodafone Home

Η εταιρεία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει ότι από 21 Σεπτεμβρίου 2017 θα ισχύσουν οι ακόλουθες τιμολογιακές μεταβολές στα οικιακά προγράμματα υπηρεσιών Vodafone:

A) Το τέλος αλλαγής οικιακού προγράμματος μειώνεται σε 12€, ενώ το τέλος μετάβασης προς υπηρεσία Vodafone με τεχνολογία VDSL αυξάνεται σε 20€.

B) Η χρέωση για κλήσεις προς εθνικά σταθερά αυξάνεται από €0,23/λεπτό σε €0,33€/λεπτό και προς εθνικά κινητά από €0,65/λεπτό σε €0,77/λεπτό, μετά την κατανάλωση του τυχόν ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας των προγραμμάτων. Το βήμα χρέωσης και η ελάχιστη διάρκεια κλήσης παραμένουν ένα (1) λεπτό.

Επίσης, αυξάνονται οι παρακάτω χρεώσεις προς διεθνείς προορισμούς:  για κλήσεις προς σταθερά Αλβανίας από 0,5444€/λεπτό σε €0,5900€/λεπτό, για κλήσεις προς κινητά Αλβανίας από 0,7561€/λεπτό σε 0,7700€/λεπτό, για κλήσεις προς σταθερά σε χώρες της ΕΕ από 0,5444/λεπτό σε 0,5900€/λεπτό, για κλήσεις προς κινητά σε χώρες της ΕΕ από 0,7057€/λεπτό σε 0,7700€/λεπτό, για κλήσεις προς χώρες εντός της Ζώνης 1 (Αμερικάνικες παρθένοι νήσοι, Ανδόρα, Αυστραλία, Ελβετία, Η.Π.Α., Ιαπωνία, Ισλανδία, Καναδάς, Κόσσοβο, Λιβύη, Λιχτενστάιν, Μαυροβούνιο, Νήσος Χριστουγέννων, Νορβηγία, Π.Γ.Δ.Μ., Πουέρτο Ρίκο, Σερβία, Σιγκαπούρη, Τουρκία, Χονγκ Κόνγκ) από 0,6049€/λεπτό σε 0,6400€/λεπτό,  για κλήσεις προς χώρες εντός της Ζώνης 2 (Αλγερία, Αντίγκουα & Μπαρμπούντα, Βόρεια Κορέα, Γεωργία, Γιβραλταρ, Γκαμπόν, Ζιμπάμπουε, Ισραήλ, Κίνα, Κόστα Ρίκα, Κροατία, Λευκορωσία, Μολδαβία, Μονακό, Νησιά Κεϊμάν, Δημοκρατία Κορέας, Ουκρανία, Παλαιστίνη, Ρωσία, Τυνησία, Φιλιππίνες) από 0,7057€/λεπτό σε 0,7400€/λεπτό.

Γ) Το ονομαστικό μηνιαίο πάγιο των ακόλουθων οικιακών προγραμμάτων αυξάνεται ως ακολούθως: Vodafone Home adsl plus σε €29,20, Vodafone Home double play GR σε €39,50, Vodafone Home double play GR+300 σε €46,20, Vodafone Home double play ευέλικτο 300 σε €31,00, Vodafone Home double play ευέλικτο 700 σε €39,70, Vodafone Home double play ευέλικτο 1000 σε €46,60, Vodafone Home double play lite (old) σε €27,20, Vodafone Home double play Unlimited σε 46,30€, Vodafone Home double play lite σε €29,80, Vodafone Home double play lite (ΚτΠ) σε €23,50, Vodafone Home double play Vodafone Family σε €34,50, Vodafone Home triple play  σε €51,90, Vodafone Home triple play VDSL σε 60,00€, Vodafone Home triple play 30 Mbps  σε 57,40€ και  Vodafone Home triple play 50 Mbps σε 60,40€.

Δ) Η υπηρεσία Vodafone TV αλλάζει και εμπλουτίζεται με ακόμη περισσότερες επιλογές για όλη την οικογένεια. Η αναβαθμισμένη υπηρεσία Vodafone TV θα διατίθεται στους συνδρομητές Vodafone Home double play με ονομαστικό μηνιαίο πάγιο €11,90.

 Δυνάμει των ανωτέρω αλλαγών οι συνδρομητές που επηρεάζονται έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως, εντός ενός μηνός από την παρούσα ανακοίνωση.

 

Σημειώσεις:

 

  1. Οι μεταβολές που αφορούν σε πάγια προγραμμάτων, ισχύουν ανά συνδρομητή από την αντίστοιχη ημερομηνία της μηνιαίας τιμολόγησης της σύνδεσής του. Όλες οι ανωτέρω τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%. Σημειώνουμε ότι τυχόν αποδιδόμενες μηνιαίες εκπτώσεις παγίου υπολογίζονται επί των αντίστοιχων ανωτέρω νέων ονομαστικών τιμών.
  2. Τα τέλη υπέρ του Δημοσίου ύψους 5% στις υπηρεσίες σταθερής τηλεφωνίας ή/και Internet και 10% στις υπηρεσίες συνδρομητικής τηλεόρασης δεν συμπεριλαμβάνονται στις ανωτέρω τιμές.

 

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε το www.vodafone.gr.

 

οσον αφορα το vodafone tv γραφει αυτα 

 

Δ) Η υπηρεσία Vodafone TV αλλάζει και εμπλουτίζεται με ακόμη περισσότερες επιλογές για όλη την οικογένεια. Η αναβαθμισμένη υπηρεσία Vodafone TV θα διατίθεται στους συνδρομητές Vodafone Home double play με ονομαστικό μηνιαίο πάγιο €11,90.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι αλλάζει στην Vodafone tv δεν λέει όμως...

Ισως προσθεσουν νεα καναλια,

καλες προσθηκες για μενα θα ηταν τα eurosport1,2   vh1 classics και καποιο καναλι με ταινιες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν κάνεις τώρα συμβόλαιο 24μηνο triple play που αναφέρει στα 25 ευρώ για ήδη συνδρομητές βονταφον κινητής η τιμή αυτή θα αυξηθεί από 21 Σεπτεμβρίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα όλους! Έκανα αίτηση και εγώ και αναμένω. Από Χανιά είμαι και θα σας πω εντυπώσεις μόλις έρθει ο εξοπλισμός.

Μία ερώτηση μόνο σε παλιούς συνδρομητές. Αυτό το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?

 

http://www.foxplay.gr

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα όλους! Έκανα αίτηση και εγώ και αναμένω. Από Χανιά είμαι και θα σας πω εντυπώσεις μόλις έρθει ο εξοπλισμός.

Μία ερώτηση μόνο σε παλιούς συνδρομητές. Αυτό το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?

 

http://www.foxplay.gr

 

Ευχαριστώ.

Δεν χρειαζετε να το χρησιμοποιησεις,υπαρχει ηδη μεσα στο μενου του videoclub

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα όλους! Έκανα αίτηση και εγώ και αναμένω. Από Χανιά είμαι και θα σας πω εντυπώσεις μόλις έρθει ο εξοπλισμός.

Μία ερώτηση μόνο σε παλιούς συνδρομητές. Αυτό το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?

 

http://www.foxplay.gr

 

Ευχαριστώ.

 

φαντάζομαι εννοείς να το έχει χρησιμοποιήσει εκτός σπιτίου... έχε υπόψη οτι δεν παίζει σε συσκευές με ρουτ, και γενικά δίνει κάποια επεισόδια από τις τρέχουσες σαιζόν των σειρών, όχι πλήρες ιστορικό σαιζόν κτλ. Εμένα πάιζιε σε unrooted κινητό αλλά όχι στην ταμπλέτα που είναι ρουτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντάζομαι εννοείς να το έχει χρησιμοποιήσει εκτός σπιτίου... έχε υπόψη οτι δεν παίζει σε συσκευές με ρουτ, και γενικά δίνει κάποια επεισόδια από τις τρέχουσες σαιζόν των σειρών, όχι πλήρες ιστορικό σαιζόν κτλ. Εμένα πάιζιε σε unrooted κινητό αλλά όχι στην ταμπλέτα που είναι ρουτ

Ναι αυτό εννοούσα. Και το περιεχόμενο είναι διαφορετικό από το FOX και το FOX life? Στο site έχει το πρόγραμμα για τα δυο κανάλια και στο FOX Play σου δείχνει ότι μπορείς να δεις άλλες σειρές που δεν είναι στα κανάλια (πχ το The Strain νομίζω δεν το είδα στο πρόγραμμα των δυο καναλιών)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε ο εξοπλισμός χθες. Δεν είδα πολλά άπλα τον συνδεσα. Χρησιμοποίησα PLC και δούλεψε μια χαρά. Κλειδώνω με ταχύτητα στα 1,2 περίπου και μέχρι τώρα δεν είδα προβλήματα και σπασίματα στην εικόνα. Η πλατφόρμα Vodafone Video Club δεν μου δουλεύει ακόμα, αλλά φαντάζομαι θα αρχίσει σιγά σιγά γιατί στον λογαριασμό μου στην Vodafone φαίνεται ακόμα σε φάση υλοποίησης η αναβάθμιση μου.

Για 7 ευρώ παραπάνω είναι καλή υπηρεσία νομίζω. Μένει να την δοκιμάσω στα δύσκολα με πολλούς συνδεδεμένους χρήστες στο wifi και να δω πως καταφέρνει να σταθεί...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποιήθηκε Σήμερα. Πολλή καλή υπηρεσία νομίζω. Και το αντ1 next και Όλα τα video on demand. Γνωρίζει κανείς αν Όλα αυτά είναι διαθέσιμα οπότε Θέλω. Έβαλα να δω αν παίζει ένα επεισόδιο από το fox+ και το αντ1 next και λέει ότι Η ενοικίαση λήγει σε δύο μέρες... Δηλαδή οτιδήποτε ενοικιάζεται από τα δωρεαν στο video club ισχύει μόνο για 48 ώρες και μετα Τέλος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...