Προς το περιεχόμενο

ika.gr-Πως βλεπω τα ενσημα μου?


patriot21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω και στο ικα που πηγα δεν φαινονται μετα τον ιουνιο...τι να πει κανεις !!!

 

Στο ΙΚΑ αν πήγες θα πρέπει να φαίνονται τουλάχιστον μέχρι το Νοέμβριο.

Ψάξτο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω και στο ικα που πηγα δεν φαινονται μετα τον ιουνιο...τι να πει κανεις !!!

Αυτό δεν μου φαίνεται λογικό. Εγώ πήγα Δεκέμβρη και φαινόταν και του Οκτώβρη. Θα έπρεπε να φαίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν μου φαίνεται λογικό. Εγώ πήγα Δεκέμβρη και φαινόταν και του Οκτώβρη. Θα έπρεπε να φαίνονται.

ναι και εγω μεσα δεκεμβρη ειχα παει

Στο ΙΚΑ αν πήγες θα πρέπει να φαίνονται τουλάχιστον μέχρι το Νοέμβριο.

Ψάξτο...

στον οαεδ ειχα παει για να δω αμα δικαιουμαι επιδομα....το ιδιο δεν ειναι? στην ιδια εφαρμογη θα μπαινουν λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω μεσα δεκεμβρη ειχα παει

στον οαεδ ειχα παει για να δω αμα δικαιουμαι επιδομα....το ιδιο δεν ειναι? στην ιδια εφαρμογη θα μπαινουν λογικα

Καλύτερα να πας να τα πάρεις από το ΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να πας να τα πάρεις από το ΙΚΑ

ναι θα παω παντως για τα ενσημα εχω βεβαιωσεις απο τον εργοδοτη οτι εχουν καταβληθει οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα...τωρα τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα παω παντως για τα ενσημα εχω βεβαιωσεις απο τον εργοδοτη οτι εχουν καταβληθει οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα...τωρα τι να πω...

Ε τότε λογικά δεν χρησιμοποιούν το ίδιο σύστημα στον ΟΑΕΔ (μπορεί να χρησιμοποιούν κανένα ΑΤΛΑΣ κι αυτοί...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον οαεδ ειχα παει για να δω αμα δικαιουμαι επιδομα....το ιδιο δεν ειναι? στην ιδια εφαρμογη θα μπαινουν λογικα

 

Δε γνωρίζω τι μπορεί να δει ο ΟΑΕΔ αλλά γνωρίζω ότι δε μπορεί να κάνει προσθαφαιρέσεις

των ενσήμων σου κάποιος υπάλληλος του ΟΑΕΔ για να σε πει αν δικαιούσε το ταμείο. Ακόμη

και αν το γνωρίζει η δουλειά του είναι να παραλάβει τα δικαιολογητικά για το επίδομα ανεργίας

και να σε πληροφορήσει την ημερομηνία που θα βγει η απόφαση (60 ημέρες από την κατάθεση

των δικαιολογητικών)...

 

 

καλα στο ατλας δεν φαινονται καθολου τα ενσημα μου μην την ψαχνεις χαχαχαχα

 

 

Ξέρω, μπήκα κι εγώ και τρόμαξα! :D

 

Γιατί  δε φαίνονται τα ένσημα σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωρίζω τι μπορεί να δει ο ΟΑΕΔ αλλά γνωρίζω ότι δε μπορεί να κάνει προσθαφαιρέσεις

των ενσήμων σου κάποιος υπάλληλος του ΟΑΕΔ για να σε πει αν δικαιούσε το ταμείο. Ακόμη

και αν το γνωρίζει η δουλειά του είναι να παραλάβει τα δικαιολογητικά για το επίδομα ανεργίας

και να σε πληροφορήσει την ημερομηνία που θα βγει η απόφαση (60 ημέρες από την κατάθεση

των δικαιολογητικών)...

 

 

 

 

 

Γιατί  δε φαίνονται τα ένσημα σας;

δεν κατεθεσα καθολου τα χαρτια μου επειδη μου ειπε οτι δεν εχω ενσημα το ετος 2014 ενω χρειαζονται ωστε να παρω επιδομα ανεργιας

εγω εβγαλα καρτα ανεργιας στις 15 δεκεμβρη θα μπορω τον μαρτη να παρω αυτο το βοηθημα απο τον οαεδ?

 

http://www.ecdltest-themata.gr/60-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1/1021-epidoma-eidiko-voithima-meta-apo-trimini-anergia.html

 

πως τα κανουν ετσι ρε πουστη μου? οταν λεει Προϋπόθεση για να λάβουν το βοήθημα είναι να έχουν πραγματοποιήσει 60 τουλάχιστον ημερομίσθια κατά τη διάρκεια του έτους που προηγείται της εγγραφής τους στα μητρώα ανέργων του ΟΑΕΔ και το εισόδημά τους να μην υπερβαίνει ένα καθορισμένο ποσό  τι εννοει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωρίζω τι μπορεί να δει ο ΟΑΕΔ αλλά γνωρίζω ότι δε μπορεί να κάνει προσθαφαιρέσεις

των ενσήμων σου κάποιος υπάλληλος του ΟΑΕΔ για να σε πει αν δικαιούσε το ταμείο. Ακόμη

και αν το γνωρίζει η δουλειά του είναι να παραλάβει τα δικαιολογητικά για το επίδομα ανεργίας

και να σε πληροφορήσει την ημερομηνία που θα βγει η απόφαση (60 ημέρες από την κατάθεση

των δικαιολογητικών)...

 

 

 

 

 

Γιατί  δε φαίνονται τα ένσημα σας;

Στο ΑΤΛΑΣ δεν ήταν περασμένα, τώρα δεν ξέρω, δεν ξαναμπήκα.

 

δεν κατεθεσα καθολου τα χαρτια μου επειδη μου ειπε οτι δεν εχω ενσημα το ετος 2014 ενω χρειαζονται ωστε να παρω επιδομα ανεργιας

εγω εβγαλα καρτα ανεργιας στις 15 δεκεμβρη θα μπορω τον μαρτη να παρω αυτο το βοηθημα απο τον οαεδ?

 

http://www.ecdltest-themata.gr/60-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1/1021-epidoma-eidiko-voithima-meta-apo-trimini-anergia.html

 

πως τα κανουν ετσι ρε πουστη μου? οταν λεει Προϋπόθεση για να λάβουν το βοήθημα είναι να έχουν πραγματοποιήσει 60 τουλάχιστον ημερομίσθια κατά τη διάρκεια του έτους που προηγείται της εγγραφής τους στα μητρώα ανέργων του ΟΑΕΔ και το εισόδημά τους να μην υπερβαίνει ένα καθορισμένο ποσό  τι εννοει?

Κατέθεσέ τα και το πολύ πολύ να σε απορρίψουν, δεν χάνεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ειπε να μην τα υποβαλω δν υπαρχει περιπτωση να παρω επειδει το 2014 ειχα 57 αντι για 80 ενσημα που απαιτουνται,ψεματα μου ειπε; για το 2015 δεν ειχα προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...