Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πουρατζα σιτεμένη; χαχα

 

Να κρατιέται και λιγο φιλε. :D Εκεινη που ειχα κάνει μαζι της πέρυσι πρεπει να ειχε κορμι φωτια στα νιάτα της ηταν ψηλη και αδυνατούλα!!! Ωραιο πουρατζάκι ειδικο για γκουρμεδιάρηδες οπως εγώ φιλε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη κλάση οι πουράτζες φιλε μου πρεπει καθε σοβαρος άντρας ο οποιος τιμάει το φυλο μας να δοκιμάσει εστω μια φορά στη ζωή του. :D

 

Δεν γινεσαι έτσι βατραχανθρωπος :D

 

Ρε άχρηστε, πρώτα πρώτα στην φώτο είναι όλες 60+. Και φυσικά 60+ έχει διαφορά. Αυτές είναι για το μνημόσυνο.

 

Ωρίστε 62 ετών η Cate Capshaw.

 

Kate-Capshaw.jpg

 

Και Αγγλία, υπάρχουν αρκετές 60 άρες καλύτερες από αυτή.

Ελλάδα, Ισπανία, Ιταλία μολις πατήσουν τα 55 αφήνονται και δεν βλέπωνται. Εδώ η άλλη στην Σουηδία ήταν 75 και νόμιζες είναι 50 (παρουσιάστρια στην τοπική τηλεόραση του Γκετεμπόργκ όταν ήμουν εκεί).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα πολλές διάσημες / πλούσιες κάνουν και cosmetic surgery, Botox κλπ. Η μέση Ελληνίδα δεν έχει αυτές τις πολυτέλειες. Ωραίο μωρο η Cate παντως. Την τίμαγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άχρηστε, πρώτα πρώτα στην φώτο είναι όλες 60+. Και φυσικά 60+ έχει διαφορά. Αυτές είναι για το μνημόσυνο.

 

Ωρίστε 62 ετών η Cate Capshaw.

 

Kate-Capshaw.jpg

 

Η οποία με τη σειρά της εχει 39αρα κορη.

789d9afa6347b10c7e392604dbc63dd6.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οποία με την σειρά της πιθανόν να έχει και καμιά 20ρα κόρη. Γενικά το τρίπτυχο κορη-μαμα-γιαγιά στην παραπάνω περίπτωση ειναι λουκούμι

miss Γιαγια στην Βραζιλια..Ποιος θα ελεγε οχι σε αυτες τις 45-55αρες;;

https://youtu.be/Zv2MJgoiHT0

Αν και οι συγκεκριμένες εκτός από καλα γονίδια εχουνε κάνει ίσως και κοσμετικ και μποτοξ και προσεχουνε γενικά το σώμα τους, ομολογώ οτι ειναι κουκλαρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνω λιγο κακος να αναφέρω οτι στα αντίστοιχα καλλιστεία για γυναίκες μεγάλης ηλικίας στην χώρα μας θα είναι για το ποια έχει τις λιγότερες τρίχες σε μουστάκι και σαγόνι. Και τις λιγότερες τριχωτες κρεατοελιές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λόγος ειναι οτι οι ελληνιδες μεγαλυτερης ηλικιας ειναι αγυμναστες και γινονται φακλανες, συν τη συζυγυκή ζωή του τρομου στηνν ελληνικη οικογενεια που εχουν ως συνεπεια μουστακι κακογουστια και κυρακατινιστικο κουρεμα, ε δεν ειναι να απορεις.

Βεβαια πιστευω αυτο αφορα τις πιο φτωχες που βλεπουμε στα λεωφωρεια κλπ.

 

Το προσωπο μιας περιποιημενης 40αρας πολλες φορες μου κανει κατι περισσοτερο απο μιας 20αρας. Για να μη πω το βλεμμα. Η μερα με τη νυχτα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μερικές ειναι χάρμα οφθαλμών. Άλλες παλι ειναι να τις κουρεύεις τα πόδια με μηχανή του γκαζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να γίνω λιγο κακος να αναφέρω οτι στα αντίστοιχα καλλιστεία για γυναίκες μεγάλης ηλικίας στην χώρα μας θα είναι για το ποια έχει τις λιγότερες τρίχες σε μουστάκι και σαγόνι. Και τις λιγότερες τριχωτες κρεατοελιές

Ηuh? Μενεις Αθηνα? Γιατι δεν μπορω να πω πως εχω τις ιδιες εικονες :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηuh? Μενεις Αθηνα? Γιατι δεν μπορω να πω πως εχω τις ιδιες εικονες :lol:

Όχι δεν μένω Αθήνα. Χαριτολογώντας το είπα!

 

Παντως εδω που μένω ισχύει έως ενα μεγάλο βαθμό. Το έχω δει άπειρες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...