Προς το περιεχόμενο

Η Withings εξελίσσει το θερμόμετρο παρουσιάζοντας το Thermo [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε λοιπόν έτσι που επεφτε περίεργα ο φωτσμός ειδα το "97" για "37" οπότε δεν μπήκα σε κανεναν κόπο για μετατροπή...

 

 

Το θερμόμετρο δείχνει 97.7. Μόνο που είναι fahrenheit και όχι σε celcius. Σε celcius eίναι 36.5

 

Και εγώ κατευθείαν γεια 37 το είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πιστέυω ότι αυτό κάνει τιποτε παραπάνω από τα αντίστοιχα του δεκάρικου που βρίσκεις εύκολα πια. Πριν 3-4 χρονια πήρα ένα απο LIDL με 13~15 ευρώ που μετράει ακόμα μια χαρά μέτωπο και αυτί με αντάπτορα. Κάτι συγχρονισμοί, ιστορικά, πιθανές παθήσεις αν μπεις ιντερνετ και διάφορες άλλες αρλούμπες πάνε την τιμή στο 99$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ό,τι προϊόντα έχω της Withings (και κάμερα και το πιεσόμετρο και το activity tracker και δύο ζυγαριές) είναι εξαιρετικά από πλευράς ποιότητας και λειτουργείας και "κουμπώνουν" άριστα στο οικοσύστημα που έχει φτιάξει - μόνο μειονέκτημα η τιμή τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πέραν των θερμομέτρων του 10άρικου που βρίσκεις στο Lidl υπάρχουν παρόμοια θερμόμετρα από γνωστές εταιρείες ιατρικών προϊόντων που ξεκινάνε από 20 ευρώ και φτάνουν βαριά βαριά στα 50. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσες δεκαετίες πέρασαν, τόση τεχνολογία δημιουργήθηκε.. και το θερμόμετρο ακόμα σου βγαίνουν τα μάτια να το διαβάσεις! Ειδικά με κανά πυρετό, βήχα και συνάχι... sh*t in λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικα χρονια πριν πεσουμε το βραδυ για υπνο θα βάζουμε για φορτισμα το κινητο, το αυτοκίνητο, το smart watch, το smart wallet ,το θερμόμετρο, το δονητή, το dualshock , το personal selfie drone, και δεν ξερω κι εγω τι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια έλεγαν κάποιοι όταν βγήκαν τα ηλεκτρονικά θερμόμετρα.

Μην το φαντάζεστε μόνο στο σπίτι... Φανταστείτε το σε ένα μοσοκομείο τι χρησιμότητα θα είχε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικα χρονια πριν πεσουμε το βραδυ για υπνο θα βάζουμε για φορτισμα το κινητο, το αυτοκίνητο, το smart watch, το smart wallet ,το θερμόμετρο, το δονητή, το dualshock , το personal selfie drone, και δεν ξερω κι εγω τι αλλο

Αυτό θα είναι έτοιμο σε πλήρη φόρτιση......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...