Προς το περιεχόμενο

Το thread του τρεξίματος


al3xis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από Covid επανήλθατε γρήγορα ; Πέρασα πριν λίγο καιρό και ενώ ήμουν σε καλή κατάσταση , δυσκολεύομαι να δω τους χρόνους που έπιανα.
Πιο πολύ από απορία ρωτάω να δω αν είχαν και άλλοι την ίδια εμπειρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, Crbull είπε

Μετά από Covid επανήλθατε γρήγορα ; Πέρασα πριν λίγο καιρό και ενώ ήμουν σε καλή κατάσταση , δυσκολεύομαι να δω τους χρόνους που έπιανα.
Πιο πολύ από απορία ρωτάω να δω αν είχαν και άλλοι την ίδια εμπειρία

Εξαρτάται τι εννοείς γρήγορα. Και πριν τον COVID όταν με έπιανε ένα συνάχι γερό (αρρωσταίνω σπάνια όμως) καθόμουν 5 - 7 μέρες χωρίς τρέξιμο οπότε λογικό είναι με την επιστροφή να έχω μείνει πίσω. Ήθελα δύο εβδομάδες τουλάχιστον για να επιστρέψω στο 100%. 

Με τον COVID σε 4 μέρες βγήκα ξανά για προπόνηση και ήμουν σε αρκετά καλή κατάσταση αλλά αυτό δεν λέει τίποτα. Έχει διαφορά από άνθρωπο σε άνθρωπο και πόσο φορτίο είχα από τον ιό.

P.S Δεν έχω κάνει κανένα εμβόλιο (ούτε COVID ούτε γρίπης).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα ! 
σκεφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γυαλιων για τρέξιμο μιας που ανοίγει ο καιρός και θέλω να προστατευτώ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ δεν θέλω να ξεφύγω σε μπατζετ, αν και έχουν πάρει το μάτι μου με κριτικές καλες τα Oakley Radar.  Αποκει και περα πετάγονται διαφημίσεις για τα Siroko τα οποία είναι πιο οικονομικά . Βέβαια ότι δίνεις παίρνεις, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας . Μπατζετ ως 100€ ΑΡΧΙΚΑ., αλλά το συζητάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Adon1s είπε

Καλημέρα ! 
σκεφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γυαλιων για τρέξιμο μιας που ανοίγει ο καιρός και θέλω να προστατευτώ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ δεν θέλω να ξεφύγω σε μπατζετ, αν και έχουν πάρει το μάτι μου με κριτικές καλες τα Oakley Radar.  Αποκει και περα πετάγονται διαφημίσεις για τα Siroko τα οποία είναι πιο οικονομικά . Βέβαια ότι δίνεις παίρνεις, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας . Μπατζετ ως 100€ ΑΡΧΙΚΑ., αλλά το συζητάμε.

Τα Oakley Radar ειναι στην To Do List. 

Θελω να παω σε μαγαζι να τα δοκιμασω αλλα ειναι καπως τσιμπημενα και δεν παω για την ωρα! 
Θα ηθελα παρα πολυ βεβαια να μπορω να αλλαξω φακο αναλογα τις καιρικες συνθηκες. 

Σαν τα Siroko ειχα καποτε μια παρομοια μαρκα που ειχε μεσα και φακους να αλλαζεις, αλλα δεν με βολεψαν σχεδον καθολου. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...