Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκίνησα Hannibal. Είδα τα δυο πρώτα επεισόδια αλλά μου φαίνεται σαν κατώτερης ποιότητας Dexter. Να το παλέψω λίγο ακόμα ή έτσι πάει μέχρι το τέλος;

 

Το dexter ειναι αλλο level μην τα συγκρινεις. Το hannibal ειναι καλο με δικο του τροπο. Οπως ειπε και απο πανω μετα γινεται πολυ καλο και η 2η σεζον ειναι απιστευτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

parks and recreation, αρκεί να περάσεις την 1η season...

 

 

Το rules of engagement προτεινω

 

 

Eνταξει, εννοειται Scrubs

 

 

Νομίζω το είχα ξαναπροτείνει σε παρόμοια περίπτωση,θα το προτείνω και τώρα: I'ts always sunny in philadelphia

 

 

shameless

ασυζητητη

 

Σας ευχαριστω πολυ ολους! Parks and recreation ειχα δει 1-2 επεισοδια αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν με ενθουσιασε, μπορει καποια στιγμη να το ξαναπιασω οσο για τα αλλα θα τους ριξω μια ματια. Την αρχη παντως την εκανα με το scrubs που το πρωτο επεισοδιο μου αφησε θετικες εντυπωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dexter ειναι αλλο level μην τα συγκρινεις. Το hannibal ειναι καλο με δικο του τροπο. Οπως ειπε και απο πανω μετα γινεται πολυ καλο και η 2η σεζον ειναι απιστευτη!

Έχω φτάσει στο 9ατο επεισόδιο αλλά ακόμα δεν με ενθουσιάζει. Αρκετά προβλέψιμο και χωρίς αγωνία για το επόμενο. Μέτριο επίπεδο κατηγορίας Fringe.

 

Βέβαια στη δεύτερη σεζόν έχω διαβάσει ότι ανεβαίνει πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φτάσει στο 9ατο επεισόδιο αλλά ακόμα δεν με ενθουσιάζει. Αρκετά προβλέψιμο και χωρίς αγωνία για το επόμενο. Μέτριο επίπεδο κατηγορίας Fringe.

 

Βέβαια στη δεύτερη σεζόν έχω διαβάσει ότι ανεβαίνει πολύ

το fringe   στο δευτερο κυκλο γινεται ακομα καλυτερο ιδιως στα τελευταια επ και απ τον 3 κυκλο απογειωνεται με παντα εξαιρεση το καλυτερο  cliffhanger     του στο τελ επεισοδιο.τον 5ο κυκλο δυστηχως ειναι σαν να μη υπαρχει αν και δινει καπιες απαντησεις.ουτε και το σταρ δεν τον εχει παιξει ακομα εκτος αν το βαλει τωρα αμφιβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fringe   στο δευτερο κυκλο γινεται ακομα καλυτερο ιδιως στα τελευταια επ και απ τον 3 κυκλο απογειωνεται με παντα εξαιρεση το καλυτερο  cliffhanger     του στο τελ επεισοδιο.τον 5ο κυκλο δυστηχως ειναι σαν να μη υπαρχει αν και δινει καπιες απαντησεις.ουτε και το σταρ δεν τον εχει παιξει ακομα εκτος αν το βαλει τωρα αμφιβολο.

 

Μιλαει για το hannibal οχι για το Fringe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είχα δει τις προάλλες το rise of an empire σε κανονικό, σήμερα το πέρασα στα γρήγορα σε 3D. Μπορώ να πω πως ενώ η ταινια φαινόταν σκοτεινή και μουντή, σε 3D έδειχνε αρκετά καλά και φαινόταν να κερδίζει. Πιστεύω πως ειναι καλύτερη σε 3D. Οποίος έχει καλό σύστημα να την προτιμήσει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να μου πειτε καμια καλη σειρα.να ειναι λιγο "αλιτεια" ομως πχ breaking bad

Να ειναι με αμαξια κοντρες ή τιποτα ναρκωτικα και τετοια φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...