Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 ektelion σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη σου

Τελικα γινεται pre-load? Σκεφτομαι και εγω να το τσιμπησω  απο τωρα, εχει στοκ στο instant-gaming!

Με τρωει το χερι μου απο τη μια, απο την αλλη λεω να περιμενω λιγουλακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα γινεται pre-load? Σκεφτομαι και εγω να το τσιμπησω απο τωρα, εχει στοκ στο instant-gaming!

Με τρωει το χερι μου απο τη μια, απο την αλλη λεω να περιμενω λιγουλακι.

Αν περιμενης να πεσει η τιμη στα 30 ευρω λογικα το πασχα 8α το αγορασεις. Πως φτιαχνεις το stutter?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά, όποιος έχει σκοπό να παίξει το Φίφα αρκετά και δεν έχει άλλο παιχνίδι να τον απασχολεί για τους επόμενους πολλούς μήνες, ας μην περιμένει να πέσει η τιμή στα 30. Γιατί θα περιμένει πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τι maths να κάνω? Το 1/5 που λες βασίζεται σε μια δική σου υπόθεση και ακόμη και έτσι να είναι μια χαρά ρεαλιστικό ποσοστό είναι. Δε νομίζω ότι απέχει πολύ από το ποσοστό νικών που έχουν οι μεγάλες ομάδες σε όλα τα πρωταθλήματα. Αναφέρω τις μεγάλες ομάδες γιατί αυτές συνήθως παίζουν καλύτερα από τους αντιπάλους ακόμη και στις "εκπλήξεις".

 

2) "Πρόβλημα scripting" έχουν συνήθως αυτοί που χάνουν. Τα άτομα που έχουν 70-80-90% νίκες δεν αντιμετωπίζουν τέτοια θέματα και δε τρελαίνονται όταν χάσουν/κερδίσουν ένα ματς από τύχη (που συμβαινει σε όλους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι σκριπτινγκ αυτο...δεν σημαδευουν σωστα  :P (στο βιντεο ολυμπιακος - αεκ) 

 

Το σκριπτινγκ εφοσον υπαρχει (εγω πιστευω οτι υπαρχει σε ολα τα παιχνιδια) γινεται αισ8ητο και απο τις 2 πλευρες σε ολα τα ματς, οχι σε επιλεγμενα και μονοπλευρα.

 

Κατι που σιγουρα εχει συμβει σε ολους τους φιλους, σας εχει τυχει να κερδιζετε με πολλα και ο αντιπαλος να μην κουιταρει οπως επισης σας εχει συμβει ο αντιπαλος να κουιταρει ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ δεν του παει καλα στο παιχνιδι περα απο το οτι χανει.....

Τετοια περιπτωσεις ομως εχουμε οπως λεει ΚΑΙ ο nzeppos μια φορα ανα 5 αγωνες (την βρισκω καλη την αναλογια εαν θυμηθω τι γινεται στο co op στο 16 καθως και 1vs1 online παντα) 

AΡΑ ολο αυτο ειναι ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (καπως διαφορετικα πρεπει να το ονομασουμε ισως ''προστασια'' του παιχνιδιου για Χ λογους στον ενα απο τους 2 αντιπαλους, απλα δεν πρεπει να χασει βρε αδερφε....ή καλυτερα ΔΕΝ θα κερδισεις τελος!)

Σιγουρα υπαρχουν hardcore παιχτες που μπορουν να γυρισουν το εις βαρος τους χαντικαπ.

Υπαρχει αλλωστε  σχετικο βιντεακι στο youtube (που το γυριζει μετα απο πολλες χαμενες ευκαιριες και μετα απο πολλη δουλεια ο ''μαγκας'', δλδ πολλες παυσεις και φυσικα στο 2ο γκολ στο 90` ο αλλος κανει κουιτ).

Αλλα αυτοι οι παιχτες ειναι μια κατηγορια απο μονοι τους και μαλιστα μικρη....

Ο μεσος παιχτης δεν διαθετει ''τον χρονο'' στο παιχνιδι που διαθετουν οι hardcore gamers.

  

υγ  δλδ ο φιλος Τζιμ μας λεει οτι ο Οvvy κανει αναφορα περι σκριπτινγκ επειδη ειναι τρελαμενος λογω του οτι  ''χανει'' ?  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά υπάρχει Scripting.
Και στο Online. 
Σε αφήνει να κερδίζεις πολλούς αγώνες και μετά χάνεις συνέχεια. Αυτό είναι συνδυασμός Script μαζί με επιλογή αντιπάλου με βάση ποσοστών νίκης.
Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει.

Δεν γίνεται την μία να κερδίζω 10+ σερί παιχνίδια και μετά από λίγες μέρες να βάλω να παίξω και να χάνω 10 σερί. 

 

Και στο League of Legends το ίδιο. Όταν κάθομαι και παίζω πολλές ώρες καθημερινά ανεβαίνω. Όποτε λέω θα παίξω 2 παιχνίδια ανά δύο μέρες συνήθως θα χάσω.
Σε θέλει εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το the jurney ειναι mode το οποιο εκτος οτι αναλογα με τι επιλογες θα κανεις αλλα και ποσες ικανοτητες εχεις εξελισεται η ιστορια ΑΛΛΑ εχει μια ιστορια που καποια στιγμη την τερματιζεις? εχει βγαλει ακρη κανεις? ας πουμε call of duty online και campain? μπορει να ειναι ακυρη συγκριση αλλα καπως ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το the jurney ειναι mode το οποιο εκτος οτι αναλογα με τι επιλογες θα κανεις αλλα και ποσες ικανοτητες εχεις εξελισεται η ιστορια ΑΛΛΑ εχει μια ιστορια που καποια στιγμη την τερματιζεις? εχει βγαλει ακρη κανεις? ας πουμε call of duty online και campain? μπορει να ειναι ακυρη συγκριση αλλα καπως ετσι?

Μου φαίνεται πως πρόκειται για την ταινία Goal, αλλά παίζεις. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...