Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω οτι πλεον ειναι το ζητουμενο στα περισσοτερα games..Αλλα δεν ξερω αν με 4 μπορεις να κανεις δουλεια (με 6 λογικα θα μπορεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ τοσο γρηγορα βγαινουν τα τσιτς σε εναν νεο τιτλο??? διοτι ΑΝ καταλαβα καλα υπαινισσονται οτι ο πανθηρανθρωπος τσιταρει ΚΑΙ στο φιφα 17.

Eαν αυτο αποτελει γεγονος ΤΟΤΕ οι τσιτ μηχανες ειναι MUST στα παιχνιδια της ΕΑ (ειχα διαβασει οτι και σε αλλα παιχνιδια της εταιρειας  παιζει το χαντικαπ αρα λογικα και το τσιτ αφου περι αυτου προκειται η ολη παλιοκατασταση) ΑΡΑ το 90% των παιχτων (εγω ειμαι στο 10 ΣΙΓΟΥΡΑ φαινεται αλλωστε απο την καταταξη μου στο φιφα 16) μολις παρουν το παιχνιδι προμηθευονται τα διαφορα προγραμματακια (trainers) ωστε να νικανε....εχω παρατηρησει οτι υπαρχει ενα ειδος ομερτα γυρω απο το φιφα  με το οποιο ασχολουμαι στο πισι απο το φιφα11.

Βεβαια καποιος που θα βγει να το παιξει παιχταρας σιγουρα θα προκαλεσει διαφορες αντιδρασεις.....οπως και συμβαινει αλλωστε.

Ειναι οπως ελεγε η Βλαχοπουλου στην ελληνικη κωμωδια....ρε παιδια και μαζι μας δουλευομαστε? (και καλα ηταν μεντιουμ) 

:-D ωραια πραγματα! Υπεροχα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο mode που να ναι online και να μοιαζει σαν το ''καριερα'' δλδ να παιρνεις ομαδα και να την ανεβαζεις να κανεις μεταγραφες,να συμμετασχεις σε διοργανωσεις,υπαρχει;

ειδα το fut ultimate... τι ειναι αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ τοσο γρηγορα βγαινουν τα τσιτς σε εναν νεο τιτλο??? διοτι ΑΝ καταλαβα καλα υπαινισσονται οτι ο πανθηρανθρωπος τσιταρει ΚΑΙ στο φιφα 17.

Eαν αυτο αποτελει γεγονος ΤΟΤΕ οι τσιτ μηχανες ειναι MUST στα παιχνιδια της ΕΑ (ειχα διαβασει οτι και σε αλλα παιχνιδια της εταιρειας  παιζει το χαντικαπ αρα λογικα και το τσιτ αφου περι αυτου προκειται η ολη παλιοκατασταση) ΑΡΑ το 90% των παιχτων (εγω ειμαι στο 10 ΣΙΓΟΥΡΑ φαινεται αλλωστε απο την καταταξη μου στο φιφα 16) μολις παρουν το παιχνιδι προμηθευονται τα διαφορα προγραμματακια (trainers) ωστε να νικανε....εχω παρατηρησει οτι υπαρχει ενα ειδος ομερτα γυρω απο το φιφα  με το οποιο ασχολουμαι στο πισι απο το φιφα11.

Βεβαια καποιος που θα βγει να το παιξει παιχταρας σιγουρα θα προκαλεσει διαφορες αντιδρασεις.....οπως και συμβαινει αλλωστε.

Ειναι οπως ελεγε η Βλαχοπουλου στην ελληνικη κωμωδια....ρε παιδια και μαζι μας δουλευομαστε? (και καλα ηταν μεντιουμ) 

:-D ωραια πραγματα! Υπεροχα!!!!

Καπου στο Wehellas ειδα να μιλανε στεγνα για trainers...ΤΡΑINERS ρε φιλε... Λες και παιζουμε zuma's revenge ξερω γω...Τρελαινομαι που βλεπω οτι βγαινουν TRAINERS για το παιχνιδι , δε το ηξερα ειλικρινα...

Και ειμαι τοσο πολυ ΚΑΤΑ του οποιουδηποτε cheat , που μαλλον στο 10% θα ειμαι και γω... Δηλαδη τι φαση, τι μπορουν να κανουν με το trainer αν κανω ενα online game με καποιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ασχοληθεί η εα να τους τιμωρήσει ολους τους κλεφτες...βέβαια δεν βλεπω να την πολυκαιει απο την στιγμη που το fifa στο pc ειναι το μικροτερο ποσοστο..παρολαυτα εχω παιξει 12 παιχνιδια ολα ειναι μια χαρα διχως ιχνος lag κ cheat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ο jim777 αυτο αναφερει περι cheat απο τον πανθηρα. Αν δεν ειχατε πειστει απο τα περισυνα γεγονοτα μαλλον δεν εχετε παιξει με cheater ολοι μοιαζουν μεταξυ τους. Εγω τουλαχιστον ειμαι πεπεισμενος πλεον γιατι μου το εκανε προσωπικα εμενα και δε χρειαζεται να εχω αποδειξεις για αυτο. Για μενα ειναι busted, οσο για αυτα που θα ακουστουν περι ζηλιας δεν εχω τιποτα να ζηλεψω ειναι πολλοι απο εδω μεσα που ξερουν που βρισκομαι στο fifa.

 

@tommybertsen αυτο που κανουν ειναι οτι ξαφνικα πατανε start κατι κανουν κ εσενα σου εμφανιζεται an error occured and you are no longer synced with the match. Εκει ειναι αλλοι cheater hardcore που παιρνουν και νικη κ ειναι αλλοι που απλα δε μετριεται ως ητα. Στα χρονια που παιζω φιφα ονλινε απο 12 μεχρι 16 στη καταταξη (leaderboards) απο τους 20 πρωτους οι 10+ τσιταραν και αυτο παλι απο προσωπικη εμπειρια παιζοντας μαζι τους στο seasons. Στο 14 μαλιστα ο cartman7gr αν δεν ηταν cheaters απο πανω του ηταν πρωτος στο κοσμο.

 

Στα του παιχνιδιου @g6519 οτι απορια η οτιδηποτε θες ρωτα. Εγω αυτο π εχω να πω για φετος ειναι οτι ειναι πολυ καλη η πασα με το "finese shot modifier" + τη καθετη μπαλια. Ουσαστικα μια δυνατη προωθημενη που αν χρησιμοποιθει σωστα βγαζει μπαλια στη πλατη της αμυνας. Και για την αμυνα μην αφηνετε να πραγματοποιουνται κινησεις απο τους αντιπαλους επιθετικους γιατι μετα δε κοβονται με τιποτα. Επισης ξεχαστε την αμυνα με τη μαντεψια της πασας ειναι πολυ πιο δυσκολο φετος διοτι ο δεκτης της μπαλας λιγο πρωτου γινει η πασα ξεμαρκαρεται. Φετος θελει μαντεψια για το που θα παει η μπαλα να εισαι κοντα στο δεκτη και να πατησεις το μαρκαρισμα με το που τη παρει λογικα θα τη κλεψετε.

 

ΥΓ πανθηρα φετος που παιζεις pc η ps4;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα ευγενης και προθυμος ο παντελης.

εγω λοιπον σε ρωταω για ρυθμισεις σε formations και custom tactics και φυσικα για οσφπ που εγω παιζω.

 

εγω παντως τον καρντοζο τον εχω αναπληρωματικο (παιζω 4-3-3) γιατι εχω ερωτα από περσι με τον ιντεγιε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...